Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov ZakynthosVassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-.

Hotel Palazzo Di Zante Hotel **** inspirovaný ionskou architekturou je součástí hotelového komplexu, vystavěného na skalním výběžku, nad pěknou písčitou pláží Mavratzis. Pláž je od hotelu přístupná po cestě nebo přes hotelový komplex Zante Imperial. Hlavní dominantou Palazzo di Zante je zábavní park Zantino Word s aquaparkem a miniklubem pro děti. Hotel je postavený ve tvaru písmene U, kolem umělého vodního kanálu s fontánou a vodopádem. Leží v pěkném prostředí oblasti Vassilikos a jeho hosté mohou využívat služeb obou sesterských hotelů, kromě stravování v hlavní restauraci. Nedoporučujeme klientům s pohybovými obtížemi.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, bar u bazénu, Wi-Fi v lobby (za poplatek), obchod se suvenýry, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, Zantino World zábavní a vodní park se skluzavkami – v provozu v hlavní sezoně (vstup na skluzavky je časově omezen) a miniklubem (v sesterském hotelu Zante Imperial Beach, některé služby za poplatek), dětské hřiště.

Pláž je písčitá, přístupná po schodech nebo výtahem, lehátka a slunečníky za poplatek, plážový bar (není v rámci All Inclusive programu), pláž je vzdálena 150 metrů.

Zábava: v sesterském hotelu Zante Imperial Beach: animační a večerní programy v AJ, tenisový kurt, basketbal, minifotbal.