Výhodné zájezdy na poslední chvíli

Last minute zájezdy a dovolená na poslední chvíli

Toužíte po výjimečné dovolené a chcete ji získat mimořádně výhodně? Chcete se vydat k moři za sluncem a koupáním nebo na dovolenou do hor či k jezerům a přitom ušetřit? Last minute zájezdy neustále aktualizujeme a vy tak můžete vybírat z opravdu horkých a aktuálních nabídek. U zájezdů se slevou na poslední chvíli navíc uvádíme i původní katalogovou cenu, takže na první pohled vidíte, kolik ušetříte.

Vydejte se s námi k moři na rozpálenou pláž nebo naopak za rozkvetlými loukami a kříšťálově čistými jezery na úpatí hor. Naše výhodné zájezdy určitě osloví každého cestovatele a atraktivní cena je při koupi zájezdu na poslední chvíli jen onou pomyslnou třešničkou na dortu.

Z výhodných zájezdů vybíráme

Chorvatsko
Dům Palace ***
26.8.(Pá) - 4.9.(Ne), 7 nocí
Studio/Apartmán Studio/Apartmán*** Dům Palace, Střední Dalmácie - foto objektuautobus, bez stravy
13.790,- Kč, 4.800,- Kč
Bulharsko
Balaton **
27.8.(So) - 7.9.(St), 9 nocí
Hotel Hotel** Balaton, Slunečné Pobřeží - foto objektuautobus, snídaně
12.636,- Kč, 5.450,- Kč
Turecko
Marti Myra Village ****
28.8.(Ne) - 4.9.(Ne), 7 nocí
Hotel Hotel**** Marti Myra Village, Turecká riviéra - foto objektuletecky, all inclusive
28.890,- Kč, 12.890,- Kč
Turecko
Concordia Celes... *****
26.8.(Pá) - 2.9.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel***** Concordia Celes Beach, Turecká riviéra - foto objektuletecky, all inclusive
35.815,- Kč, 17.711,- Kč
Turecko
Side Sungate *****
30.8.(Út) - 6.9.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel***** Side Sungate, Turecká riviéra - foto objektuletecky, all inclusive
37.990,- Kč, 19.380,- Kč
Turecko
Leodikya Resort *****
30.8.(Út) - 6.9.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel***** Leodikya Resort, Turecká riviéra - foto objektuletecky, all inclusive
30.490,- Kč, 15.580,- Kč

Zájezdy last minute

Vydejte se na last minute zájezd

Každou sezónu nabízejí cestovní kanceláře vybrané zájezdy se slevou. Pro tyto nabídky se vžilo označení last minute zájezdy, které spolu s first minute nabídkami tvoří asi nejpopulárnější slevové akce v cestovním ruchu.

Exotická dovolená - potápění

V případě zájezdu se slevou na poslední chvíli se většinou jedná o zájezdy na poslední chvíli s blízkým datem odletu, které se snaží pořadatelé doprodat za nižší (stále však ještě ekonomicky únosnou) cenu. Při výběru dovolené se také můžete setkat s ekvivalentem last moment zájezd. Naopak na začátku nebo dokonce před začátkem sezóny jsou to first minute nabídky. V obou případech se každopádně jedná o zájezdy, které byly z nějakého důvodu zvýhodněné oproti (původní) katalogové ceně, za kterou jsou prezentovány.

Dovolená se slevou

Zájezdy si jako zvýhodněné označují sami pořádající cestovní kanceláře. My jsme je pouze pro lepší orientaci oddělili do zvláštní sekce nazvané last minute. Každý zájezd, u kterého pořádající cestovní kancelář nějakým způsobem snížila jeho původní cena, je zde zařazen. A protože nabídka je, hlavně v sezóně, bohatá, můžete na tomto místě vybírat dovolenou za velmi přijatelné ceny i v takových exotických destinací, jakými jsou Bora Bora, Filipíny nebo Maledivy.

Destinace s last minute zájezdy

Destinace s výhodnými zájezdy

V následujícím přehledu uvádíme všechny země či destinace, do kterých aktuálně nějaké last minute zájezdy nabízíme.

Naše nabídka je několikrát denně aktualizovaná a snažíme se o maximální dostupnost prezentovaných zájezdů. Pokud vás některá z výše uvedených zemí zaujala, podívejte se, jak vysoké slevy na zájezdy do této destinace momentálně nabízíme.

Last minute zájezdy - další odkazy

Mohlo by vás zajímat

Kompetní nabídku zájezdů (včetně katalogových nabídek) najdete v sekci zájezdů. Zajímají-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy, které momentálně nabízíme a zjistěte si, kolik můžete při nákupu dovolené ušetřit.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

22.8.2016
Kanáry, Tenerife s polopenzí 16.990,-

Osmi denní dovolená na Kanárských ostrovech s polopenzí za 16.990,-. Termín 29.8. – 5.9.2016. V severní části ostrova 100 km od letiště, v klidné části… [více]

4.8.2016
Řecko, Kréta s aquaparkem 20.990,-

11 denní pobyt v Řecku na ostrově Kréta s all inclusive za 20.990,-. Termín 17.8. – 27.8.2016. Odlet Brno. ANIMAČNÍ PROGRAMY pro děti i dospělé… [více]

2.8.2016
Bulharsko 150 m od pláže

Osmi denní pobyt Bulharsko, Slunečné Pobřeží se snídaní za 9.614,-. Termín 11.8. – 18.8.2016. Situován v klidnější části letoviska. Ideální volba pro mladé. Centrum letoviska… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Cestovní kancelář VLNA.cz, 2016

TOPlist