Last minute Afrika

Afrika last minute

Láká vás kombinace Afrika a last minute zájezdy? Chystáte se strávit v Africe dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat stále aktivní sopku na ostrově Fogo na Kapverdách, národní parky v Keni nebo třeba proslulý přístav Casablanca v Maroku? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů do Afriky. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte v Africe nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Z výhodných zájezdů do Afriky vybíráme

Royal Decameron... ****
19.6.(Út) - 27.6.(St), 7 nocí
Hotel Hotel**** Royal Decameron Baobab, Senegal - foto objektuletecky, all inclusive
31.890,- Kč, 14.990,- Kč
Oasis Atlantico... *****
19.6.(Út) - 27.6.(St), 7 nocí
Hotel Hotel***** Oasis Atlantico Salinas Sea, Kapverdy - foto objektuletecky, all inclusive
32.090,- Kč, 15.990,- Kč
Hilton Cabo Verde... *****
19.6.(Út) - 27.6.(St), 7 nocí
Hotel Hotel***** Hilton Cabo Verde Sal Resort, Kapverdy - foto objektuletecky, snídaně
36.990,- Kč, 19.690,- Kč
Riu Funana *****
19.6.(Út) - 27.6.(St), 7 nocí
Hotel Hotel***** Riu Funana, Kapverdy - foto objektuletecky, all inclusive
38.090,- Kč, 20.890,- Kč
Voi Vila Do Farol ****
19.6.(Út) - 30.6.(So), 10 nocí
Hotel Hotel**** Voi Vila Do Farol, Kapverdy - foto objektuletecky, all inclusive
38.490,- Kč, 21.890,- Kč
Riu Touareg -... *****
19.6.(Út) - 27.6.(St), 7 nocí
Hotel Hotel***** Riu Touareg - část pro dospělé (Adults Only), Kapverdy - foto objektuletecky, all inclusive
39.290,- Kč, 22.790,- Kč
Oblasti s last minute zájezdy

Kam v Africe na zájezd typu last minute

V následujících oblastech v Africe máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

Last minute zájezdy do Afriky

Afrika - ilustrační fotografie Afrika - ilustrační fotografie Afrika - ilustrační fotografie

Druhý největší kontinent světa Afrika – se rozprostírá v délce 4000 km na sever a na jih od rovníku. Má nejteplejší podnebí ze všech světadílů. Stálý sníh a led pokrývá jen štíty nejvyšších pohoří, jako Mount Kenya a Kibo (Kilimanjaro). Velkým africkým problémem je sucho.

Nachází se zde největší poušť na světě – Sahara, nejsušším místem je však poušť Namib. Zároveň zde protéká nejdelší řeka světa – Nil. Ten hrál důležitou historickou úlohu při vývoji egyptské civilizace a dodnes je významným a mnohdy jediným zdrojem vody pro místní obyvatele. V teplých a vlhkých oblastech kolem rovníku se daří vegetaci, která zde vytváří tropické deštné pralesy. Po celý rok prší jen kolem rovníku, mnohé oblasti trpí velkým suchem. Čím dále od rovníku, tím je podnebí sušší a lesy ustupují tropickým pastvinám zvaným savany.

Afrika - další odkazy

Afrika - mohlo by vás zajímat

Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy do Afriky. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy do Afriky a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené v Africe ušetřit.

Afrika - alternativní last minute nabídky

Na výhodný zájezd last minute do Afriky ne? A jinam?

Afrika a nabídka zájezdů na poslední chvíli do Afriky vás nezaujala? Však to také nejsou jediné last minute zájezdy, které momentálně nabízíme. Zkuste nějakou jinou destinaci, ve které můžete strávit příjemnou dovolenou a ještě ušetřit.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist