Last minute Afrika

Afrika last minute

Láká vás kombinace Afrika a last minute zájezdy? Chystáte se strávit v Africe dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat stále aktivní sopku na ostrově Fogo na Kapverdách, proslulý přístav Casablanca v Maroku nebo třeba pestrý podmořský život již pár metrů od pobřeží na Mauriciu? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů do Afriky. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte v Africe nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Z výhodných zájezdů do Afriky vybíráme

La Madrugada Beach ***
20.2.(Út) - 28.2.(St), 7 nocí
Hotel Hotel*** La Madrugada Beach, Zanzibar - foto objektuletecky, snídaně
32.290,- Kč, 19.490,- Kč
Oasis Atlantico... *****
20.2.(Út) - 27.2.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel***** Oasis Atlantico Salinas Sea, Kapverdy - foto objektuletecky, all inclusive
33.290,- Kč, 22.390,- Kč
Waridi Beach ****
22.2.(Čt) - 2.3.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel**** Waridi Beach, Zanzibar - foto objektuletecky, all inclusive
38.790,- Kč, 27.790,- Kč
Riu Karamboa *****
20.2.(Út) - 27.2.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel***** Riu Karamboa, Kapverdy - foto objektuletecky, all inclusive
38.090,- Kč, 27.690,- Kč
Iberostar Club Boa... *****
20.2.(Út) - 27.2.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel***** Iberostar Club Boa Vista, Kapverdy - foto objektuletecky, all inclusive
32.690,- Kč, 23.790,- Kč
Jacaranda Beach... ****
20.2.(Út) - 2.3.(Pá), 10 nocí
Hotel Hotel**** Jacaranda Beach Resort, Keňa - foto objektuletecky, all inclusive
39.990,- Kč, 29.790,- Kč
Oblasti s last minute zájezdy

Kam v Africe na zájezd typu last minute

V následujících oblastech v Africe máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

Last minute zájezdy do Afriky

Afrika - ilustrační fotografie Afrika - ilustrační fotografie Afrika - ilustrační fotografie

Druhý největší kontinent světa Afrika – se rozprostírá v délce 4000 km na sever a na jih od rovníku. Má nejteplejší podnebí ze všech světadílů. Stálý sníh a led pokrývá jen štíty nejvyšších pohoří, jako Mount Kenya a Kibo (Kilimanjaro). Velkým africkým problémem je sucho.

Nachází se zde největší poušť na světě – Sahara, nejsušším místem je však poušť Namib. Zároveň zde protéká nejdelší řeka světa – Nil. Ten hrál důležitou historickou úlohu při vývoji egyptské civilizace a dodnes je významným a mnohdy jediným zdrojem vody pro místní obyvatele. V teplých a vlhkých oblastech kolem rovníku se daří vegetaci, která zde vytváří tropické deštné pralesy. Po celý rok prší jen kolem rovníku, mnohé oblasti trpí velkým suchem. Čím dále od rovníku, tím je podnebí sušší a lesy ustupují tropickým pastvinám zvaným savany.

Afrika - další odkazy

Afrika - mohlo by vás zajímat

Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy do Afriky. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy do Afriky a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené v Africe ušetřit.

Afrika - alternativní last minute nabídky

Na výhodný zájezd last minute do Afriky ne? A jinam?

Afrika a nabídka zájezdů na poslední chvíli do Afriky vás nezaujala? Však to také nejsou jediné last minute zájezdy, které momentálně nabízíme. Zkuste nějakou jinou destinaci, ve které můžete strávit příjemnou dovolenou a ještě ušetřit.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

30.1.2018
Téměř 50% sleva Arabské emiráty

Arabské emiráty – Sharjah na osm dní s odletem z Prahy. Termín již 31.1. (St) – 7.2. (St) se snídaní za 15.990,-. Luxusní hotel Radisson… [více]

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist