Last minute Keňa

Keňa last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Keni. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Africe strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Keni a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů do Keni vybíráme

Sandies Tropical... ****
27.2.(Út) - 7.3.(St), 7 nocí
Hotel Hotel**** Sandies Tropical Village, Keňa - foto objektuletecky, all inclusive
39.290,- Kč, 29.290,- Kč
Jumbo Club Watamu... ****
27.2.(Út) - 7.3.(St), 7 nocí
Hotel Hotel**** Jumbo Club Watamu Beach, Keňa - foto objektuletecky, all inclusive
36.280,- Kč, 27.290,- Kč
Baobab Sea Lodge ***
27.2.(Út) - 7.3.(St), 7 nocí
Hotel Hotel*** Baobab Sea Lodge, Keňa - foto objektuletecky, all inclusive
38.990,- Kč, 30.990,- Kč
Bamburi Beach ***
23.2.(Pá) - 3.3.(So), 8 nocí
Hotel Hotel*** Bamburi Beach, Keňa - foto objektuletecky, all inclusive
38.490,- Kč

Keňa - last minute zájezdy

Keňa - ilustrační fotografie Keňa - ilustrační fotografie Keňa - ilustrační fotografie

Úplně na východě Afriky najdete nádherný a na pozoruhodnosti bohatý stát Keňa, která je nejoblíbenější turistický cíl v Africe. Keňa, země mezi Etiopií, Somálskem, Súdánem, Ugandou a Tanzánií, je ideálním místem k poznávání přírody, lidí a zvířat. Keňa je známá hlavně pro své safari, ale nabízí mnohem více. Viktoriino jezero a Indický oceán, to jsou 2 zajímavé atrakce v Keni a mezitím je nekonečný svět Afriky. U Viktoriina jezera, druhého největšího sladkovodního jezera na světě, žijí v mělčinách hroši. Všechno je nádherně zelené, rozlehlé a jsou zde perfektní podmínky pro milovníky turistiky a přírody.

Keňa nabízí také vysokohorská údolí a ledovce na Mount Kenia, kráterovou krajinu z lávových kamenů u jezera Lake Turkana, pouště, původní horské lesy a nekonečné savany. Na druhé straně Keni, ve východní části Indického oceánu, vás zvou k odpočinku pod palmami nádherné pláže a průzračné moře. Mombasa má krásné pláže a je nejstarším městem v Keni. Nairobi, hlavní město Keni a ekonomické centrum celé severní Afriky je působivá kosmopolitní metropole, která stojí za objevování. Celkem v blízkosti města leží nejstarší keňský národní park, Nairobi National Park. Stejně jako v jiných národních parcích v Keni, můžete také zde pozorovat divokou přírodu a zejména Big Five – velkou zvířecí pětku – lev, slon, nosorožec, buvol a levhart.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Keni s výhodnými zájezdy typu last minute

Je nám líto, ale v této chvíli vám nejsme schopni nabídnout žádný zvýhodněný zájezd do Keni. S největší pravděpodobností je na last moment nabídky ještě brzy. Ale nevěšte hlavu! Jste-li netrpěliví, již nyní vám můžeme nabídnout katalogové zájezdy do Keni. A těm z vás, kteří jsou ochotni si ještě pár dní počkat, doporučujeme navštívit tuto stránku později. Můžete se spolehnout, že jakmile přijde ten správný čas, určitě zde naleznete pestrou nabídku last minute zájezdů.
Keňa - další odkazy

Keňa - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Keni, naleznete na stránce slev na zájezdy do Keni. Kompletní nabídku zájezdů do Keni lze nalézt na stránce zájezdy do Keni.

Keňa - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Keni ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Keni vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Afriky, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Africe skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Keni.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

30.1.2018
Téměř 50% sleva Arabské emiráty

Arabské emiráty – Sharjah na osm dní s odletem z Prahy. Termín již 31.1. (St) – 7.2. (St) se snídaní za 15.990,-. Luxusní hotel Radisson… [více]

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist