Last minute Maroko

Maroko last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Maroka. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Africe strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Maroka a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů do Maroka vybíráme

Omega ***
26.5.(So) - 2.6.(So), 7 nocí
Hotel Hotel*** Omega, Maroko - foto objektuletecky, polopenze
13.690,- Kč, 7.990,- Kč
Oudaya ***
25.5.(Pá) - 4.6.(Po), 10 nocí
Hotel Hotel*** Oudaya, Maroko - foto objektuletecky, snídaně
25.933,- Kč, 18.377,- Kč
Be Live Collection... *****
31.5.(Čt) - 7.6.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel***** Be Live Collection Saidia, Maroko - foto objektuletecky, all inclusive
19.990,- Kč, 14.490,- Kč
Le Medina Essaouira ****
29.5.(Út) - 5.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Le Medina Essaouira, Maroko - foto objektuletecky, snídaně
26.224,- Kč, 25.487,- Kč
Pullman Mazagan... *****
29.5.(Út) - 5.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel***** Pullman Mazagan Royal Golf, Maroko - foto objektuletecky, snídaně
32.829,- Kč, 32.375,- Kč

Maroko - last minute zájezdy

Maroko - ilustrační fotografie Maroko - ilustrační fotografie Maroko - ilustrační fotografie

Maroko leží na nejzápadnější části afrického kontinentu a při pěkném počasí můžete z města Tanger dohlédnout až na evropský kontinent – Gibraltar. Oficiálním jazykem je arabština, ale skvěle se zde domluvíte francouzsky i anglicky. V Maroku je smíchaná nejrůznější kultura – africká, evropská i muslimská, které zde na spoustě míst zanechaly svoje stopy. K vidění jsou staré římské osady a paláce, starobylá pouštní města – kasbahy, které zde kdysi vybudovali saharské kmeny, nádherná královská města s bohatými paláci. Jako protiklad k dávné historii se jeví bílé písečné pláže s dunami na pobřeží Atlantiku, kde díky dobrým větrným podmínkám mohou prokázat své dovednosti milovníci surfingu a windsurfingu.

Maroko je pro turisty dosud nepoznanou zemí, vedle poznávání historie se můžete slunit na pláži, koupat v moři, v chladnějších měsících si dokonce zalyžovat v pohoří Atlas. Oblíbeným výletním cílem turistů se stalo největší marocké město Casablanca, kde pomalu nepoznáte, že jste v Africe, přezdívá se mu „africká Paříž“. Historické centrum Casablanky je obklopeno hradbami a přístavem, najdete zde také zajímavou mešitu Hassan II., která byla vybudována ve 20. století, částečně nad Atlantským oceánem, který si můžete prohlížet skleněným dnem mešity a dokonce střecha mešity se dá otevřít. Hlavní město Rabat má také spoustu historických památek, např. zřícenina Chellah, ruiny Velké mešity nebo mauzoleum Mohamada. V Marakéši určitě navštivte místní trhy,ze kterých neodejdete s prázdnou a po velkém smlouvání si zakoupíte nějaký suvenýr na památku – koření, kožené výrobky, stříbrné šperky a jiné. Historické centrum města Fés je dokonce zapsáno na seznam UNESCO. Na pobřeží Maroka panuje typické středomořské pobřeží, zatímco ve vnitrozemí můžete zažít chladná místa (například v pohoří Atlas a Rif) nebo naopak místa, kde panují velká vedra, jako třeba na Sahaře.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Maroku s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** AneziHotel****
Agadir

Hotel**** Aqua Fun ClubHotel****
Marrakesh

Hotel**** ArganaHotel****
Agadir

Hotel*** Blue Sea Le TivoliHotel***
Agadir

Hotel*** Club AlmoggarHotel***
Agadir

Hotel***** Farah MarrakechHotel*****
Marrakesh

Hotel**** Kenzi EuropaHotel****
Agadir

Hotel**** Le Medina EssaouiraHotel****
Essaouira

Hotel***** Les Jardins de la KoutoubiaHotel*****
Marrakesh

Maroko - další odkazy

Maroko - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Maroka, naleznete na stránce slev na zájezdy do Maroka. Kompletní nabídku zájezdů do Maroka lze nalézt na stránce zájezdy do Maroka.

Maroko - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Maroka ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Maroka vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Afriky, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Africe skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Maroku.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist