Last minute Mauricius

Mauricius last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů na Mauricius. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Africe strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů na Mauricius a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů na Mauricius vybíráme

Récif ***
21.7.(So) - 30.7.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel*** Récif, Mauricius - foto objektuletecky, polopenze
36.790,- Kč, 31.190,- Kč
Coin de Mire ***
21.7.(So) - 30.7.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel*** Coin de Mire, Mauricius - foto objektuletecky, polopenze
37.090,- Kč, 31.490,- Kč
Silver Beach ***
19.7.(Čt) - 28.7.(So), 7 nocí
Hotel Hotel*** Silver Beach, Mauricius - foto objektuletecky, all inclusive
36.950,- Kč, 34.450,- Kč
Emeraude Beach ***
19.7.(Čt) - 28.7.(So), 7 nocí
Hotel Hotel*** Emeraude Beach, Mauricius - foto objektuletecky, all inclusive
37.590,- Kč, 35.090,- Kč
Zilwa ****
19.7.(Čt) - 28.7.(So), 7 nocí
Hotel Hotel**** Zilwa, Mauricius - foto objektuletecky, polopenze
39.790,- Kč, 37.290,- Kč
Casa Florida **
19.7.(Čt) - 28.7.(So), 9 nocí
Hotel Hotel** Casa Florida, Mauricius - foto objektuletecky, polopenze
37.290,- Kč, 35.190,- Kč

Mauricius - last minute zájezdy

Mauricius - ilustrační fotografie Mauricius - ilustrační fotografie Mauricius - ilustrační fotografie

Mauricius není jen jediný ostrov, ale je to republika skládající se z několika větších (např. Rodrigues) a menších ostrůvků vulkanického původu. Leží na západ od afrického kontinentu, asi 2000 kilometrů daleko, a žije zde přes 1 milion obyvatel. Úředním jazykem je angličtina, ale domluvíte se zde i francouzsky nebo německy. Hlavní ostrov Mauricius má na délku 58 a na šířku 47 kilometrů a je celý obklopen korálovými útesy. Nejhezčí písečné pláže jsou na jihozápadě ostrova, pokud se chcete hodně bavit, vydejte se na severozápad. Pro surfaře je ideální východ ostrova, který je více větrnější. Mauricius je hodně členitý, jsou zde hory, pralesy, vyhaslé sopky, spousta políček s cukrovou třtinou a mnoho zeleně.

Nejtepleji je zde od listopadu do března, kdy se průměrná teplota pohybuje mezi 28 – 31°C. Naše letní měsíce červen až srpen jsou zde „zimním“ obdobím, kdy je průměrná teplota 24 °C a noci jsou chladnější. Voda má po celý rok teplotu od 22 °C do 27 °C. Pro potápěče je ideální nejteplejší období, kde je zde nejvíc průzračná voda. Ostrov však není určen jen pro plážové „povaleče“, ale také pro sportovce, protože nabídka vodních a jiných sportů po celý rok, je opravdu široká. Většina luxusních hotelů, kterých v poslední době přibývá opravdu hodně, nabízí vodní a ostatní sporty většinou zdarma. Skvělé podmínky jsou zde také pro golfisty, můžete podniknout výlety po okolních ostrovech na katamaránu. Večer se můžete vydat do některého z nočních podniků nebo do kasina. Místní gastronomie je různorodá, vaří se zde spousta jídel různých mezinárodních kuchyní, ale největší výběr je zde určitě z pokrmů z mořských plodů, rybích pokrmů a také velké množství čerstvého ovoce. Jako suvenýr si odsud můžete přivézt šperky, textil (luxusní značka Ralph Lauren se zde dokonce vyrábí), keramiku, koření nebo kávu. Pro cestu na Mauritius není potřeba žádného očkování a místní zdravotní péče je na vysoké úrovni. Pokud si chcete zapůjčit auto, jezdí se zde vlevo.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely na Mauriciu s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** AmbreHotel***
Belle Mare

Hotel**** AmbreHotel****
Belle Mare

Hotel*** Anelia Resort & SPAHotel***
Flic en Flac

Hotel***** AngsanaHotel*****
Balaclava

Hotel**** Beachcomber Hotel Le VictoriaHotel****
Pointe Aux Piments

Hotel**** Beachcomber Le CannonierHotel****
Pointe Aux Canonnier

Hotel**** Beachcomber Le MauriciaHotel****
Trou aux Biches

Hotel***** Beachcomber MauriciaHotel*****
Severozápadní pobřeží Mauricia

Hotel***** Beau RivageHotel*****
Belle Mare

Hotel***** Beau RivageHotel*****
Belle Mare

Hotel***** Belle Mare Plage ResortHotel*****
Poste de Flacq

Hotel** Casa FloridaHotel**
Péreybére

Hotel** Coin De MireHotel**
Grand Baie

Hotel** Coin De Mire AttitudeHotel**
Bain Boeuf

  Následující Zobrazit další hotely na Mauriciu1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8
Mauricius - další odkazy

Mauricius - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu na Mauricius, naleznete na stránce slev na zájezdy na Mauricius. Kompletní nabídku zájezdů na Mauricius lze nalézt na stránce zájezdy na Mauricius.

Mauricius - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd na Mauricius ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli na Mauricius vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Afriky, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Africe skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než na Mauriciu.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist