Last minute Seychely

Seychely last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů na Seychely. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Africe strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů na Seychely a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů na Seychely vybíráme

La Residence **
22.6.(Pá) - 1.7.(Ne), 9 nocí
Hotel Hotel** La Residence, Seychely - foto objektuletecky, bez stravy
37.390,- Kč, 32.590,- Kč

Seychely - last minute zájezdy

Seychely - ilustrační fotografie Seychely - ilustrační fotografie Seychely - ilustrační fotografie

Souostroví Seychely najdete na východ od afrického kontinentu v Indickém oceánu, žije zde asi 80 tisíc stálých obyvatel a většina na 3 největších ostrovech Mahé, La Digue a Praslin. Různých ostrůvků je zde přes sto a mezi nimi se můžete přepravovat katamaránem, nebo třeba vrtulníkem. Seychely jsou vyhlášeným rájem pro milovníky koupání a lenošení na pláži, ale také potápění a šnorchlování. Pod mořskou hladinou najdete pestrobarevný svět ryb, korálů a jiných mořských živočichů. Potápět se můžete ovšem jen ve vyhrazených místech, jsou zde totiž nebezpečné podmořské proudy. Nejlepší doba pro potápění je v jarních a podzimních měsících, kdy je voda nejprůzračnější.

Celoroční průměrná teplota se pohybuje kolem 29°C, nejtepleji bývá od listopadu do dubna, kde je zde i vyšší vlhkost vzduchu. Seychelská příroda je opravdu jedinečná, nádherné pláže s jemným bílým pískem, tyrkysové moře, bujná vegetace, granitové skály a hlavně známé kokosové palmy Coco de Mer, které jinde na světě nenajdete. Seychelané si vzhled ostrovů chrání tím, že se nesmí stavět domy vyšší než okolní palmy a také je vládou řízen počet turistů, kteří na ostrovy zavítají, proto můžeme Seychely nazvat také ostrovy klidu a odpočinku. Ubytovat se můžete jak v luxusních hotelech, tak v menších penzionech, ale všude se setkáte s milými a ochotnými domorodci.

Místní gastronomie je připravována z čerstvých potravin, rybu dostanete na talíř takřka po jejím vytažení z moře a také ovoce a zelenina se ihned po utržení podávají na stůl. Jídla se často koření a zejména pokrmy z mořských živočichů jsou zde vyhlášené. Pokud se rozhodnete zapůjčít auto, nezapomeňte že se jezdí vlevo, dokonce jsou i auta určená pro turisty označená speciální samolepkou, aby vás domorodci poznali. Jak jednou Seychely navštívíte, určitě tento tropický ráj nebudete chtít opustit a budete se sem rádi vracet.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely na Seychelách s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Bird Island Lodge SeychellesHotel***
Bird Island

Vila / Chata** Carana Hilltop VillaVila / Chata**
Mahé

Hotel**** Castello BeachHotel****
Praslin

Hotel**** Cerf Island ResortHotel****
Cerf Island

  Následující Zobrazit další hotely na Seychelách1 - 2 - 3 - 4
Seychely - další odkazy

Seychely - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu na Seychely, naleznete na stránce slev na zájezdy na Seychely. Kompletní nabídku zájezdů na Seychely lze nalézt na stránce zájezdy na Seychely.

Seychely - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd na Seychely ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli na Seychely vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Afriky, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Africe skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než na Seychelách.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist