Last minute Seychely

Seychely last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů na Seychely. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Africe strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů na Seychely a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů na Seychely vybíráme

La Residence **
25.7.(St) - 2.8.(Čt), 8 nocí
Hotel Hotel** La Residence, Seychely - foto objektuletecky, bez stravy
37.590,- Kč

Seychely - last minute zájezdy

Právě se nacházíte na 2. stránce našeho přehledu hotelů s last minute zájezdy na Seychelách v Africe. Více informací o last minute zájezdech na Seychely naleznete na úvodní stránce. Hotely jsou řazeny dle názvu a rozděleny na více stránek, abychom vám usnadnili orientaci při jejich procházení.
Objekty s last minute zájezdy

Hotely na Seychelách s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Coco De Mer HotelHotel****
Praslin

Hotel** Coco D´OrHotel**
Mahé

Hotel*** Coral StrandHotel***
Mahé

Studio / Apartmán** Côte D'Or ChaletsStudio / Apartmán**
Praslin

Bungalov / Chatka**** Crown BeachBungalov / Chatka****
Mahé

Hotel***** Denis IslandHotel*****
Denis Island

Bungalov / Chatka*** Fleur De LysBungalov / Chatka***
La Digue

Hotel**** Hilton AllmandaHotel****
Mahé

Bungalov / Chatka**** Chalets D´Anse ForbansBungalov / Chatka****
Mahé

Hotel*** Chateau St CloudHotel***
La Digue

Hotel*** Chateau St. CloudHotel***
La Digue

Seychely - další odkazy

Seychely - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu na Seychely, naleznete na stránce slev na zájezdy na Seychely. Kompletní nabídku zájezdů na Seychely lze nalézt na stránce zájezdy na Seychely.

Seychely - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd na Seychely ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli na Seychely vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Afriky, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Africe skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než na Seychelách.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist