Last minute Seychely

Seychely last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů na Seychely. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Africe strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů na Seychely a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů na Seychely vybíráme

La Residence **
26.5.(So) - 7.6.(Čt), 12 nocí
Hotel Hotel** La Residence, Seychely - foto objektuletecky, bez stravy
38.190,- Kč, 34.190,- Kč
Berjaya Praslin... ***
28.5.(Po) - 6.6.(St), 9 nocí
Hotel Hotel*** Berjaya Praslin Resort, Seychely - foto objektuletecky, snídaně
38.690,- Kč, 36.690,- Kč

Seychely - last minute zájezdy

Právě se nacházíte na 3. stránce našeho přehledu hotelů s last minute zájezdy na Seychelách v Africe. Více informací o last minute zájezdech na Seychely naleznete na úvodní stránce. Hotely jsou řazeny dle názvu a rozděleny na více stránek, abychom vám usnadnili orientaci při jejich procházení.
Objekty s last minute zájezdy

Hotely na Seychelách s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Indian Ocean LodgeHotel***
Praslin

Hotel**** Labriz SihoutteHotel****
Silhouette Island

Hotel**** La Digue Island LodgeHotel****
La Digue

Hotel**** La Digue Island LodgeHotel****
La Digue

Studio / Apartmán*** La Fontaine HolidayStudio / Apartmán***
Mahé

Hotel** La ResidenceHotel**
Mahé

Hotel*** L'ArchipelHotel***
Praslin

Hotel**** L'ArchipelHotel****
Praslin

Hotel**** L´ArchipelHotel****
Praslin

Hotel*** La RousetteHotel***
Mahé

Hotel*** Le Domaine De L´OrangerieHotel***
La Digue

Hotel*** Le DucHotel***
Praslin

Seychely - další odkazy

Seychely - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu na Seychely, naleznete na stránce slev na zájezdy na Seychely. Kompletní nabídku zájezdů na Seychely lze nalézt na stránce zájezdy na Seychely.

Seychely - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd na Seychely ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli na Seychely vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Afriky, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Africe skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než na Seychelách.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist