Last minute Asie

Asie last minute

Láká vás kombinace Asie a last minute zájezdy? Chystáte se strávit v Asii dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat ostrov lovců perel ve tvaru palce v Kataru, Maledivy svou krásou podmořského života musí okouzlit snad každého.Pozorovat tu turisté mohou želvy, rejnoky, chobotnice, malé druhy žraloků, velké okouny, murény, barracudy a tisíce další druhů ryb a živočichů na Maledivách nebo třeba místo kde se ukrýval král David, přírodní zázrak kde vás vysoká slanost vody udrží sama na hladině bez vašeho úsilí. Nejníže položené místo na světě. u Mrtvého moře? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů do Asie. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte v Asii nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Z výhodných zájezdů do Asie vybíráme

Prima Oasis Dead Sea ****
29.5.(Út) - 5.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Prima Oasis Dead Sea, Mrtvé moře - foto objektuletecky, polopenze
37.940,- Kč, 28.030,- Kč
Leonardo Privileg ****
29.5.(Út) - 5.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Leonardo Privileg, Mrtvé moře - foto objektuletecky, polopenze
34.940,- Kč, 25.860,- Kč
Leonardo Royal... ****
29.5.(Út) - 5.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Leonardo Royal Resort, Izrael - foto objektuletecky, polopenze
39.450,- Kč, 29.520,- Kč
Astral Village ****
29.5.(Út) - 5.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Astral Village, Izrael - foto objektuletecky, snídaně
39.450,- Kč, 29.520,- Kč
Isrotel Agamim ****
29.5.(Út) - 5.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Isrotel Agamim, Izrael - foto objektuletecky, snídaně
38.330,- Kč, 28.690,- Kč
Yam Suf Eilat ****
29.5.(Út) - 5.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Yam Suf Eilat, Izrael - foto objektuletecky, snídaně
36.320,- Kč, 27.260,- Kč
Oblasti s last minute zájezdy

Kam v Asii na zájezd typu last minute

V následujících oblastech v Asii máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

Last minute zájezdy do Asie

Asie - ilustrační fotografie Asie - ilustrační fotografie Asie - ilustrační fotografie

Asie je světadíl s největší rozlohou a počtem obyvatel na světě. Každý šestý člověk na světě má domov právě v ní. Tento rozsáhlý kontinent přechází z chladné ruské Sibiře na severu v nádherné subtropické a tropické oblasti Indonésie a Malajsie na jihu. Omývají ho vlny tří oceánů – Tichého, Indického a Severního ledového. Asie je světadílem, na kterém leží nejvyšší světová pohoří s nejvyšší horou světa Mt.Everest (8850m), jehož vrchol se nachází v Nepálu. Na tomto kontinentu leží i nejnižší bod – Mrtvé moře v Izraeli. Asie je kolébkou všech významných náboženství – budhismu, judaismu, křesťanství a islámu. Pro své kulturní a historické bohatsví, ale i pro exotickou nádheru přírody skýtá Asie pro návštěvníky nevyčerpatelné možnosti.

Asie - další odkazy

Asie - mohlo by vás zajímat

Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy do Asie. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy do Asie a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené v Asii ušetřit.

Asie - alternativní last minute nabídky

Na výhodný zájezd last minute do Asie ne? A jinam?

Asie a nabídka zájezdů na poslední chvíli do Asie vás nezaujala? Však to také nejsou jediné last minute zájezdy, které momentálně nabízíme. Zkuste nějakou jinou destinaci, ve které můžete strávit příjemnou dovolenou a ještě ušetřit.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist