Last minute Asie

Asie last minute

Láká vás kombinace Asie a last minute zájezdy? Chystáte se strávit v Asii dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat monumentální Taj Mahal (Tádž Mahal), Sárnáth, kde se údajně konalo první kázání Buddhy či jeskynní chrámy Ajanta v Indii, Jeruzalém - Zeď nářků, Skalní dóm - nejstarší islámská svatyně světa.Staré Jericho - Eliseův pramen, o němž se turisté mohou dočíst v Bibli, nebo mešita Nabi Musa, kde byl údajně pochován Mojžíš.Městečko Haifa je postavena na úbočí hory Karmeol, takže procházka Haifou vede po tisíci schodech. v Izraeli nebo třeba Maledivy svou krásou podmořského života musí okouzlit snad každého.Pozorovat tu turisté mohou želvy, rejnoky, chobotnice, malé druhy žraloků, velké okouny, murény, barracudy a tisíce další druhů ryb a živočichů na Maledivách? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů do Asie. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte v Asii nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Z výhodných zájezdů do Asie vybíráme

Lagoona ****
22.2.(Čt) - 1.3.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel**** Lagoona, Izrael - foto objektuletecky, all inclusive
34.770,- Kč, 25.034,- Kč
Leonardo Royal... ****
22.2.(Čt) - 1.3.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel**** Leonardo Royal Resort, Izrael - foto objektuletecky, polopenze
30.840,- Kč, 22.513,- Kč
U-Suites ****
22.2.(Čt) - 1.3.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel**** U-Suites, Izrael - foto objektuletecky, polopenze
37.270,- Kč, 28.698,- Kč
Isrotel Sports ****
22.2.(Čt) - 1.3.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel**** Isrotel Sports, Izrael - foto objektuletecky, all inclusive
30.890,- Kč, 25.117,- Kč
Diamond ****
20.2.(Út) - 2.3.(Pá), 10 nocí
Hotel Hotel**** Diamond, Filipíny - foto objektuletecky, snídaně
39.490,- Kč, 32.790,- Kč
Legian Beach ****
26.2.(Po) - 6.3.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Legian Beach, ostrov Bali - foto objektuletecky, snídaně
37.791,- Kč, 33.054,- Kč
Oblasti s last minute zájezdy

Kam v Asii na zájezd typu last minute

V následujících oblastech v Asii máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

Last minute zájezdy do Asie

Asie - ilustrační fotografie Asie - ilustrační fotografie Asie - ilustrační fotografie

Asie je světadíl s největší rozlohou a počtem obyvatel na světě. Každý šestý člověk na světě má domov právě v ní. Tento rozsáhlý kontinent přechází z chladné ruské Sibiře na severu v nádherné subtropické a tropické oblasti Indonésie a Malajsie na jihu. Omývají ho vlny tří oceánů – Tichého, Indického a Severního ledového. Asie je světadílem, na kterém leží nejvyšší světová pohoří s nejvyšší horou světa Mt.Everest (8850m), jehož vrchol se nachází v Nepálu. Na tomto kontinentu leží i nejnižší bod – Mrtvé moře v Izraeli. Asie je kolébkou všech významných náboženství – budhismu, judaismu, křesťanství a islámu. Pro své kulturní a historické bohatsví, ale i pro exotickou nádheru přírody skýtá Asie pro návštěvníky nevyčerpatelné možnosti.

Asie - další odkazy

Asie - mohlo by vás zajímat

Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy do Asie. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy do Asie a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené v Asii ušetřit.

Asie - alternativní last minute nabídky

Na výhodný zájezd last minute do Asie ne? A jinam?

Asie a nabídka zájezdů na poslední chvíli do Asie vás nezaujala? Však to také nejsou jediné last minute zájezdy, které momentálně nabízíme. Zkuste nějakou jinou destinaci, ve které můžete strávit příjemnou dovolenou a ještě ušetřit.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

30.1.2018
Téměř 50% sleva Arabské emiráty

Arabské emiráty – Sharjah na osm dní s odletem z Prahy. Termín již 31.1. (St) – 7.2. (St) se snídaní za 15.990,-. Luxusní hotel Radisson… [více]

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist