Last minute Asie

Asie last minute

Láká vás kombinace Asie a last minute zájezdy? Chystáte se strávit v Asii dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat ostrov lovců perel ve tvaru palce v Kataru, Maledivy svou krásou podmořského života musí okouzlit snad každého.Pozorovat tu turisté mohou želvy, rejnoky, chobotnice, malé druhy žraloků, velké okouny, murény, barracudy a tisíce další druhů ryb a živočichů na Maledivách nebo třeba místo kde se ukrýval král David, přírodní zázrak kde vás vysoká slanost vody udrží sama na hladině bez vašeho úsilí. Nejníže položené místo na světě. u Mrtvého moře? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů do Asie. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte v Asii nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Z výhodných zájezdů do Asie vybíráme

Leonardo Inn ***
24.7.(Út) - 31.7.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel*** Leonardo Inn, Mrtvé moře - foto objektuletecky, polopenze
31.240,- Kč, 25.990,- Kč
Leonardo Privileg ****
24.7.(Út) - 31.7.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Leonardo Privileg, Mrtvé moře - foto objektuletecky, polopenze
33.700,- Kč, 29.120,- Kč
Prima Oasis Dead Sea ****
24.7.(Út) - 31.7.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Prima Oasis Dead Sea, Mrtvé moře - foto objektuletecky, polopenze
36.890,- Kč, 31.890,- Kč
Avani Kalutara... ****
26.7.(Čt) - 5.8.(Ne), 9 nocí
Hotel Hotel**** Avani Kalutara Resort, Srí Lanka - foto objektuletecky, snídaně
39.011,- Kč, 34.152,- Kč
Cinnamon Bey *****
28.7.(So) - 5.8.(Ne), 7 nocí
Hotel Hotel***** Cinnamon Bey, Srí Lanka - foto objektuletecky, all inclusive
33.635,- Kč, 31.376,- Kč
Club Hotel Dolphin ****
28.7.(So) - 5.8.(Ne), 7 nocí
Hotel Hotel**** Club Hotel Dolphin, Srí Lanka - foto objektuletecky, all inclusive
36.616,- Kč, 34.357,- Kč
Oblasti s last minute zájezdy

Kam v Asii na zájezd typu last minute

V následujících oblastech v Asii máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

Last minute zájezdy do Asie

Asie - ilustrační fotografie Asie - ilustrační fotografie Asie - ilustrační fotografie

Asie je světadíl s největší rozlohou a počtem obyvatel na světě. Každý šestý člověk na světě má domov právě v ní. Tento rozsáhlý kontinent přechází z chladné ruské Sibiře na severu v nádherné subtropické a tropické oblasti Indonésie a Malajsie na jihu. Omývají ho vlny tří oceánů – Tichého, Indického a Severního ledového. Asie je světadílem, na kterém leží nejvyšší světová pohoří s nejvyšší horou světa Mt.Everest (8850m), jehož vrchol se nachází v Nepálu. Na tomto kontinentu leží i nejnižší bod – Mrtvé moře v Izraeli. Asie je kolébkou všech významných náboženství – budhismu, judaismu, křesťanství a islámu. Pro své kulturní a historické bohatsví, ale i pro exotickou nádheru přírody skýtá Asie pro návštěvníky nevyčerpatelné možnosti.

Asie - další odkazy

Asie - mohlo by vás zajímat

Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy do Asie. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy do Asie a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené v Asii ušetřit.

Asie - alternativní last minute nabídky

Na výhodný zájezd last minute do Asie ne? A jinam?

Asie a nabídka zájezdů na poslední chvíli do Asie vás nezaujala? Však to také nejsou jediné last minute zájezdy, které momentálně nabízíme. Zkuste nějakou jinou destinaci, ve které můžete strávit příjemnou dovolenou a ještě ušetřit.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist