Last minute Indie

Indie last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Indie. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Indie a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů do Indie vybíráme

Colonia Santa Maria ***
17.7.(Út) - 26.7.(Čt), 9 nocí
Hotel Hotel*** Colonia Santa Maria, Indie - foto objektuletecky, snídaně
31.790,- Kč

Indie - last minute zájezdy

Indie - ilustrační fotografie Indie - ilustrační fotografie Indie - ilustrační fotografie

Indie je státem v jižní Asii, který pokrývá největší část Indického subkontinentu. Indie je spolkovou republikou, kterou tvoří 28 států a 7 federálních oblastí. Je to mnohonárodnostní země s 1,2 miliardou obyvatel a druhý nejlidnatější stát na světě. Hlavním městem Indie je Neu Delhi (Nové Dillí), které je s 11 miliony obyvatel druhým největším indickým městem. Dillí je kulturním centrem v severní hinduistické části. Indickým největším městem a hospodářským centrem je Mumbai (Bombaj) s 13 miliony obyvatel. Třetí největší město Bangaluru (Bangalore) má přezdívku „Silicon Valley“ pro svoje moderní technologie. Hlavní metropole na východě Indie, Kalkata, je na 4. místě ve velikosti a je považována za intelektuální centrum. Město Chennai (Madras), je kulturním centrem jižní Indie a známé díky národnosti Tamilů. Největší pohoří světa Himaláje, tvoří přirozenou severní a severovýchodní hranici Indie, v jižní části obklopuje zemi Indický oceán. Indie hraničí s Pákistánem, čínskou autonomní oblastí Tibet, Nepálem, Bhútánem, Myanmar (Barma) a Bangladéšem. Další sousední státy v oblasti Indického oceánu jsou Srí Lanka a Maledivy.

Vzhledem k tomu, že severní část sporného Kašmíru je od roku 1949 pod pákistánskou kontrolou, Indie nemá společné hranice s Afghánistánem. Pobřeží Indie je přibližně 7000 km dlouhé. Jižně od Himálají uzavírají široké úrodné pláně řeky Ganga a Brahmaputra. K Indii také patří pobřežní ostrovní skupiny. Asi 300 kilometrů západně od Malabar pobřeží leží korálové atoly Lakshadwwep, které zahrnují ostrovní skupiny Lakkadiven a Amindivena, stejně jako ostrov Minicoy. Jihovýchodně, 1000 až 1600 km daleko od indické pevniny, se rozprostírají ostrovy Andamanen a Nikobaren. V Indii architektura odráží různé kulturní vlivy, které se podílely na vytvoření země. Kromě paláců a pevností se všude tyčí především náboženská architektura. V nejranějších dobách se stavělo ze dřeva, pálené hlíny a cihel. Nejstarší přežívající zbytky indické architektury pocházejí z induské kultury, která se rozšířila až na území dnešního Pákistánu, ale také v indické části Paňdžábu. S výjimkou horských oblastí panuje v severní a střední Indii zejména kontinentální subtropické podnebí, na jihu a v pobřežních oblastech pro změnu mořské tropické klima. Na severu během roku dochází ke značným teplotním výkyvům. Zatímco v nížinách na severu v prosinci a lednu je teplota mezi 10 až 15 stupni Celsia, v nejteplejším období duben až červen šplhají maximální teploty na 40 až 50 stupňů Celsia. Na jihu Indie je po celý rok horko.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Indii s výhodnými zájezdy typu last minute

Je nám líto, ale v této chvíli vám nejsme schopni nabídnout žádný zvýhodněný zájezd do Indie. S největší pravděpodobností je na last moment nabídky ještě brzy. Ale nevěšte hlavu! Jste-li netrpěliví, již nyní vám můžeme nabídnout katalogové zájezdy do Indie. A těm z vás, kteří jsou ochotni si ještě pár dní počkat, doporučujeme navštívit tuto stránku později. Můžete se spolehnout, že jakmile přijde ten správný čas, určitě zde naleznete pestrou nabídku last minute zájezdů.
Indie - další odkazy

Indie - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Indie, naleznete na stránce slev na zájezdy do Indie. Kompletní nabídku zájezdů do Indie lze nalézt na stránce zájezdy do Indie.

Indie - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Indie ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Indie vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Asie, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Asii skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Indii.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist