Last minute Indie

Indie last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Indie. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Indie a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů do Indie vybíráme

Goan Heritage ***
29.11.(St) - 7.12.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel*** Goan Heritage, Indie - foto objektuletecky, snídaně
31.800,- Kč

Indie - last minute zájezdy

Indie - ilustrační fotografie Indie - ilustrační fotografie Indie - ilustrační fotografie

Indie je státem v jižní Asii, který pokrývá největší část Indického subkontinentu. Indie je spolkovou republikou, kterou tvoří 28 států a 7 federálních oblastí. Je to mnohonárodnostní země s 1,2 miliardou obyvatel a druhý nejlidnatější stát na světě. Hlavním městem Indie je Neu Delhi (Nové Dillí), které je s 11 miliony obyvatel druhým největším indickým městem. Dillí je kulturním centrem v severní hinduistické části. Indickým největším městem a hospodářským centrem je Mumbai (Bombaj) s 13 miliony obyvatel. Třetí největší město Bangaluru (Bangalore) má přezdívku „Silicon Valley“ pro svoje moderní technologie. Hlavní metropole na východě Indie, Kalkata, je na 4. místě ve velikosti a je považována za intelektuální centrum. Město Chennai (Madras), je kulturním centrem jižní Indie a známé díky národnosti Tamilů. Největší pohoří světa Himaláje, tvoří přirozenou severní a severovýchodní hranici Indie, v jižní části obklopuje zemi Indický oceán. Indie hraničí s Pákistánem, čínskou autonomní oblastí Tibet, Nepálem, Bhútánem, Myanmar (Barma) a Bangladéšem. Další sousední státy v oblasti Indického oceánu jsou Srí Lanka a Maledivy.

Vzhledem k tomu, že severní část sporného Kašmíru je od roku 1949 pod pákistánskou kontrolou, Indie nemá společné hranice s Afghánistánem. Pobřeží Indie je přibližně 7000 km dlouhé. Jižně od Himálají uzavírají široké úrodné pláně řeky Ganga a Brahmaputra. K Indii také patří pobřežní ostrovní skupiny. Asi 300 kilometrů západně od Malabar pobřeží leží korálové atoly Lakshadwwep, které zahrnují ostrovní skupiny Lakkadiven a Amindivena, stejně jako ostrov Minicoy. Jihovýchodně, 1000 až 1600 km daleko od indické pevniny, se rozprostírají ostrovy Andamanen a Nikobaren. V Indii architektura odráží různé kulturní vlivy, které se podílely na vytvoření země. Kromě paláců a pevností se všude tyčí především náboženská architektura. V nejranějších dobách se stavělo ze dřeva, pálené hlíny a cihel. Nejstarší přežívající zbytky indické architektury pocházejí z induské kultury, která se rozšířila až na území dnešního Pákistánu, ale také v indické části Paňdžábu. S výjimkou horských oblastí panuje v severní a střední Indii zejména kontinentální subtropické podnebí, na jihu a v pobřežních oblastech pro změnu mořské tropické klima. Na severu během roku dochází ke značným teplotním výkyvům. Zatímco v nížinách na severu v prosinci a lednu je teplota mezi 10 až 15 stupni Celsia, v nejteplejším období duben až červen šplhají maximální teploty na 40 až 50 stupňů Celsia. Na jihu Indie je po celý rok horko.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Indii s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Dona SylviaHotel****
Goa

Hotel*** Goan HeritageHotel***
Goa

Indie - další odkazy

Indie - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Indie, naleznete na stránce slev na zájezdy do Indie. Kompletní nabídku zájezdů do Indie lze nalézt na stránce zájezdy do Indie.

Indie - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Indie ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Indie vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Asie, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Asii skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Indii.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

13.11.2017
Jedinečná cena Egypt – Hurghada

Týdenní pobyt v Egyptě, Hurghada s all inclusive za 9.090,-. Pozor termín již 16.11. – 23.11.2017 s odletem z Prahy. Titanic Palace Hotel ***** leží… [více]

8.11.2017
Upozornění

Ve čtvrtek 9.11.2018 je cestovní kancelář uzavřena. Za vzniklé komplikace se omlouváme. Veškeré poptávky zaslané v tento den, budou vyřízeny následující den a to v… [více]

27.10.2017
First minute 2018 v prodeji

  Vybírejte již z prvních fist minute pobytů na léto 2018 a získejte tak nejlepší ceny. Včasným nákupem lze využít několik slev či výhod. Jak… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2017

TOPlist