Last minute Maledivy

Maledivy last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů na Maledivy. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů na Maledivy a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů na Maledivy vybíráme

Plumeria Boutique ****
21.2.(St) - 2.3.(Pá), 9 nocí
Hotel Hotel**** Plumeria Boutique, Maledivy - foto objektuletecky, plná penze
38.390,- Kč, 37.090,- Kč

Maledivy - last minute zájezdy

Maledivy - ilustrační fotografie Maledivy - ilustrační fotografie Maledivy - ilustrační fotografie

Maledivy, které se skládají z mnoha ostrovů a ostrůvků, leží na jihu Asie v Indickém oceánu. Většina z ostrovů není obydlená, pouze na asi 200 ostrovech žije kolem 300 tisíc místních obyvatel. Největším a zároveň hlavním městem je Malé, kde je také mezinárodní letiště. Maledivy jsou zároveň nejnižším státem na světě, výška ostrovů nedosahuje nikde ani 3 metrů, občas tedy některým ostrovům hrozí zatopení. Najdete zde nádherné bílé písečné pláže lemované kokosovými palmami, průzračné moře, a to vše tvoří turistický ráj. Ostrovy lemují laguny s korálovými útesy, díky kterým sem spousta turistů přijíždí kvůli potápění nebo šnorchlování. Pod hladinou moře najdete pestrý život se spoustou nejbarevnějších ryb a jiných mořských živočichů.

Hotelová výstavba je zde regulována vládou, většinou na každém ostrově víc jak jeden hotelový komplex nenajdete. Nudit se zde však určitě nebudete. Každý hotel nabízí spoustu zábavy a sportovního vyžití – vodní sporty jako potápění, šnorchlování, surfování, ale také sporty na souši – tenis, squash, fotbal nebo třeba volejbal. Můžete si také zaplatit výlet na jachtě, nebo si jí dokonce zapůjčit a vydat se na průzkumnou plavbu po okolních ostrovech, kde se můžete opalovat na opuštěných plážích a koupat se v tyrkysovém moři. Pokud chcete strávit dovolenou jen lenošením na pláži, ideální je doba od prosince do dubna, kdy je zde nejméně srážek a je zde nejtepleji. Hotelové ceny jsou, ale v tuto dobu, samozřejmě nejvyšší. Nejnižší ceny za ubytování jsou mezi květnem a listopadem, kdy zde již častěji prší, je vyšší vlhkost vzduchu, ale přesto teploty nízko neklesají a je zde teplo. V tuto dobu je tady také nejméně turistů.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely na Maledivách s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Adaaran Hudhuran FushiHotel****
Severní Male Atol

Bungalov / Chatka**** Adaaran Ocean Villas Hudhuran Fushi - vodní bungalovyBungalov / Chatka****
Severní Male Atol

Bungalov / Chatka**** Adaaran Select Hudhuran FushiBungalov / Chatka****
Severní Male Atol

Hotel**** Adaaran Select Meedhupparu ResortHotel****
Raa Atol

Hotel***** Anantara - bungalovyHotel*****
Jižní Male Atol

Hotel**** Angsana VelavaruHotel****
Dhaalu Atol

Hotel***** Atmosphere Kanifushi MaldivesHotel*****
Lhaviyani Atol

Bungalov / Chatka**** Bandos Island ResortBungalov / Chatka****
Severní Male Atol

Hotel***** Banyan Tree VabbinfaruHotel*****
Severní Male Atol

Hotel***** Baros Maldives - bungalovyHotel*****
Severní Male Atol

Hotel***** Coco Palm Bodu HitiHotel*****
Severní Male Atol

Hotel***** Coco Palm Dhuni KolhuHotel*****
Baa Atol

Bungalov / Chatka*** EmbuduBungalov / Chatka***
Jižní Male Atol

Bungalov / Chatka*** Equator VillageBungalov / Chatka***
Addu Atol

  Následující Zobrazit další hotely na Maledivách1 - 2 - 3 - 4 - 5
Maledivy - další odkazy

Maledivy - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu na Maledivy, naleznete na stránce slev na zájezdy na Maledivy. Kompletní nabídku zájezdů na Maledivy lze nalézt na stránce zájezdy na Maledivy.

Maledivy - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd na Maledivy ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli na Maledivy vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Asie, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Asii skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než na Maledivách.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

30.1.2018
Téměř 50% sleva Arabské emiráty

Arabské emiráty – Sharjah na osm dní s odletem z Prahy. Termín již 31.1. (St) – 7.2. (St) se snídaní za 15.990,-. Luxusní hotel Radisson… [více]

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist