Last minute Omán

Omán last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Ománu. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Ománu a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů do Ománu vybíráme

Grand Hyatt *****
26.1.(Pá) - 2.2.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel***** Grand Hyatt, Omán - foto objektuletecky, snídaně
37.890,- Kč, 36.090,- Kč

Omán - last minute zájezdy

Omán - ilustrační fotografie Omán - ilustrační fotografie Omán - ilustrační fotografie

Omán se nachází na jihovýchodě Arabského poloostrova, na hranicích se státy Spojené arabské emiráty, Jemen a Saúdská Arábie. K Ománu patří ještě ekláva Musandam u Hormuzského průlivu a exkláva Madha ve Spojených arabských emirátech. Původně chudá země se díky těžbě ropy dostala mezi nejbohatší země, kde se turisté mohou cítit bezpečně, protože zde je minimální kriminalita. Turisté zde mohou obdivovat starobylé památky, novodobou architekturu, přírodu i čisté pobřežní pláže. Krajina je tady opravdu pestrá, najdete zde pouště, oázy, nížiny, pláže i pohoří Al Hajar.

Za návštěvu určitě stojí historická pevnost Jabrin, odkud se vám naskytne krásný pohled na okolní poušť a hory. Nenechte si také ujít výlet do hlavního města Muscat, kde můžete navštívit středověké pevnosti Merani a Jelali, mešitu Ali nebo sultánský palác. Nezapomeňte si zde zakoupit typické suvenýry jako je kadidlo nebo dýka chandžar. Známá tržiště můžete navštívit v Matruhu, kde je i přístav. Město Salalah má muzeum a archeologická naleziště. Západně od tohoto města najdete Mughsail, kde jsou vyhlášené pláže. Další plážové letovisko Sur, nabízí spoustu tržišť, ruční výrobu teakových člunů a samozřejmě nádherné bílé písečné pláže, oblíbená je zejména Ras Al Hhad (Želví pláž), kde už podle názvu můžete obdivovat želvy. Suché a tropické klima s minimem srážek nabízí velice horká léta s teplotami až přes 40°C. Ideální doba pro návštěvu Ománu je zimní období kdy se teploty pohybují kolem snesitelných 24°C.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Ománu s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel***** Al Bustan PalaceHotel*****
Muscat

Hotel***** Al Bustan PalaceHotel*****
Muscat

Hotel***** Alila Jabal AkhdarHotel*****
Muscat

Hotel**** Crown PlazaHotel****
Muscat

Hotel***** Grand HyattHotel*****
Muscat

Hotel***** Juweira BoutiqueHotel*****
Salalah

Hotel**** MilleniumHotel****
Muscat

Hotel***** Shangrila AlbandarHotel*****
Muscat

Hotel***** The Chedi MuscatHotel*****
Muscat

Omán - další odkazy

Omán - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Ománu, naleznete na stránce slev na zájezdy do Ománu. Kompletní nabídku zájezdů do Ománu lze nalézt na stránce zájezdy do Ománu.

Omán - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Ománu ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Ománu vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Asie, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Asii skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Ománu.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

13.12.2017
Před Vánoci do Rakouska

Odpočiňte si před Vánoci od každoročního shonu. 6 denní pobyt v Rakousku, Kitzbühel s polopenzí za 9.315,-. Termín 18.12. – 23.12.2017. Alpbach Hotel **** leží… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist