Last minute ostrov Bali

Ostrov Bali last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů na ostrov Bali. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů na ostrov Bali a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů na ostrov Bali vybíráme

Taman Agung Beach... ***
25.7.(St) - 3.8.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel*** Taman Agung Beach Inn, ostrov Bali - foto objektuletecky, snídaně
33.400,- Kč

Ostrov Bali - last minute zájezdy

ostrov Bali - ilustrační fotografie ostrov Bali - ilustrační fotografie ostrov Bali - ilustrační fotografie

Dovolená na Bali je jako odhalení krásy. Právem je nazýván Ostrovem bohů. Téměř bizardně působí spojení hinduistických tradic a světového luxusu, které tvoří obrázek nejpopulárnějšího prázdninového ostrova Indonésie. Kdo poprvé přijede na Bali, může jen těžko pochopit, jaké se zde udržují harmonické vztahy mezi místními lidmi a turisty z celého světa. Kromě nesrovnatelné pohostinnosti jihovýchodní Asie je to monzunová vegetace, která Bali pomáhá k jejímu exotickému stylu. V mangovníkových oblastech na sopečném ostrově žije mnoho vzácných druhů opic, ptáků a leguánů. Nádherné zbarvení korálových útesů je sen pro každého potápěče nebo milovníka šnorchlování. Lesy v hornaté krajině zakryté mlhou jasně ukazují, odkud lidé na Bali mají svůj vztah k mystice.

Jako malované vypadají rýžové terasy na svazích kopců a je úžasné, jak se člověk přizpůsobil přírodnímu prostředí tohoto ostrova. Lidé se zde snaží žít v harmonii s životním prostředím, a je to znát také na hotelech. Obrovské hotely na Bali budete hledat marně. Několik stovek chrámů také dokazuje, že obyvatelé Bali stále udržují své tradice a jsou hrdí na svou původní kulturu. To se projevuje zejména v kulinářském světě, pokrmy nasi goreng nebo saté, stejně jako výborně kořeněné rybí a kachní delikatesy nezapomeňte ochutnat při každém výletě po Bali. Hlavní město Denpasar nabízí návštěvu balijského muzea, kde se dozvíte spoustu informací o životě místních obyvatel. Poblíž města můžete také navštívit paláce Puti Ankar a Puri Agnung a nebo vodní chrám Pura Tana Lot. Bohatou historii ostrova Bali můžete také poznat při výletu do města Ubud, kde najdete historické chrámy, paláce nebo také muzeum. Nejvíce turistů z celého světa zde potkáte od května do října, kdy je tady nejméně dešťových srážek a je to ta nejlepší doba pro strávení vaší dovolené na plážích ostrova Bali. Průměrné teploty jsou po celý rok kolem 30 stupňů, pouze ve vnitrozemí ve vyšších polohách bývá chladněji.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely na ostrově Bali s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel***** Anantara SeminiakHotel*****
Bali (Indonésie)

Hotel**** Aston BaliHotel****
Tanjung Benoa

Hotel**** Ayodya Resort BaliHotel****
Nusa Dua

Hotel**** Bali Tropic Resort A Spa - bungalovyHotel****
Tanjung Benoa

Hotel**** Bali Tropic Resort & SpaHotel****
Tanjung Benoa

Hotel*** BumasHotel***
Sanur

Hotel*** Candi Beach CottagesHotel***
Denpasar

Hotel**** Grand Balisani SuitesHotel****
Bali (Indonésie)

Hotel***** Grand Hyatt BaliHotel*****
Nusa Dua

Hotel**** Grand MirageHotel****
Tanjung Benoa

Hotel***** Grand Mirage Resort & Thalasso BaliHotel*****
Tanjung Benoa

Hotel**** Hard Rock BaliHotel****
Kuta

Hotel***** Jimbaran Puri BaliHotel*****
Jimbaran

Hotel**** Legian BeachHotel****
Legian

  Následující Zobrazit další hotely na ostrově Bali1 - 2 - 3
ostrov Bali - další odkazy

Ostrov Bali - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu na ostrov Bali, naleznete na stránce slev na zájezdy na ostrov Bali. Kompletní nabídku zájezdů na ostrov Bali lze nalézt na stránce zájezdy na ostrov Bali.

ostrov Bali - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd na ostrov Bali ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli na ostrov Bali vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Asie, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Asii skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než na ostrově Bali.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist