Last minute ostrov Bali

Ostrov Bali last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů na ostrov Bali. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů na ostrov Bali a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů na ostrov Bali vybíráme

Legian Beach ****
26.2.(Po) - 6.3.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Legian Beach, ostrov Bali - foto objektuletecky, snídaně
37.791,- Kč, 33.054,- Kč
Santika ****
23.2.(Pá) - 6.3.(Út), 11 nocí
Hotel Hotel**** Santika, ostrov Bali - foto objektuletecky, snídaně
31.890,- Kč, 28.490,- Kč
Grand Mirage ****
23.2.(Pá) - 6.3.(Út), 11 nocí
Hotel Hotel**** Grand Mirage, ostrov Bali - foto objektuletecky, snídaně
38.290,- Kč, 34.890,- Kč
Puri Santrian ****
23.2.(Pá) - 6.3.(Út), 11 nocí
Hotel Hotel**** Puri Santrian, ostrov Bali - foto objektuletecky, snídaně
39.690,- Kč, 36.390,- Kč
Nusa Dua Beach... *****
21.2.(St) - 2.3.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel***** Nusa Dua Beach Hotel & Spa, ostrov Bali - foto objektuletecky, snídaně
37.860,- Kč, 37.100,- Kč
Bali Garden Beach... ****
21.2.(St) - 5.3.(Po), 10 nocí
Hotel Hotel**** Bali Garden Beach Resort, ostrov Bali - foto objektuletecky, snídaně
34.916,- Kč, 34.300,- Kč

Ostrov Bali - last minute zájezdy

ostrov Bali - ilustrační fotografie ostrov Bali - ilustrační fotografie ostrov Bali - ilustrační fotografie

Dovolená na Bali je jako odhalení krásy. Právem je nazýván Ostrovem bohů. Téměř bizardně působí spojení hinduistických tradic a světového luxusu, které tvoří obrázek nejpopulárnějšího prázdninového ostrova Indonésie. Kdo poprvé přijede na Bali, může jen těžko pochopit, jaké se zde udržují harmonické vztahy mezi místními lidmi a turisty z celého světa. Kromě nesrovnatelné pohostinnosti jihovýchodní Asie je to monzunová vegetace, která Bali pomáhá k jejímu exotickému stylu. V mangovníkových oblastech na sopečném ostrově žije mnoho vzácných druhů opic, ptáků a leguánů. Nádherné zbarvení korálových útesů je sen pro každého potápěče nebo milovníka šnorchlování. Lesy v hornaté krajině zakryté mlhou jasně ukazují, odkud lidé na Bali mají svůj vztah k mystice.

Jako malované vypadají rýžové terasy na svazích kopců a je úžasné, jak se člověk přizpůsobil přírodnímu prostředí tohoto ostrova. Lidé se zde snaží žít v harmonii s životním prostředím, a je to znát také na hotelech. Obrovské hotely na Bali budete hledat marně. Několik stovek chrámů také dokazuje, že obyvatelé Bali stále udržují své tradice a jsou hrdí na svou původní kulturu. To se projevuje zejména v kulinářském světě, pokrmy nasi goreng nebo saté, stejně jako výborně kořeněné rybí a kachní delikatesy nezapomeňte ochutnat při každém výletě po Bali. Hlavní město Denpasar nabízí návštěvu balijského muzea, kde se dozvíte spoustu informací o životě místních obyvatel. Poblíž města můžete také navštívit paláce Puti Ankar a Puri Agnung a nebo vodní chrám Pura Tana Lot. Bohatou historii ostrova Bali můžete také poznat při výletu do města Ubud, kde najdete historické chrámy, paláce nebo také muzeum. Nejvíce turistů z celého světa zde potkáte od května do října, kdy je tady nejméně dešťových srážek a je to ta nejlepší doba pro strávení vaší dovolené na plážích ostrova Bali. Průměrné teploty jsou po celý rok kolem 30 stupňů, pouze ve vnitrozemí ve vyšších polohách bývá chladněji.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely na ostrově Bali s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel***** Anantara SeminiakHotel*****
Bali (Indonésie)

Hotel**** Aston BaliHotel****
Tanjung Benoa

Hotel**** Ayodya Resort BaliHotel****
Nusa Dua

Hotel**** Bali Tropic Resort A Spa - bungalovyHotel****
Tanjung Benoa

Hotel**** Bali Tropic Resort & SpaHotel****
Tanjung Benoa

Hotel*** BumasHotel***
Sanur

Hotel***** Grand Hyatt BaliHotel*****
Nusa Dua

Hotel**** Grand MirageHotel****
Tanjung Benoa

Hotel**** Hard Rock BaliHotel****
Kuta

Hotel***** Jimbaran Puri BaliHotel*****
Bali (Indonésie)

Hotel**** Legian BeachHotel****
Legian

Hotel**** Legian BeachHotel****
Legian

Hotel***** Meliá Bali IndonesiaHotel*****
Nusa Dua

Hotel**** Mercure Sanur ResortHotel****
Bali (Indonésie)

ostrov Bali - další odkazy

Ostrov Bali - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu na ostrov Bali, naleznete na stránce slev na zájezdy na ostrov Bali. Kompletní nabídku zájezdů na ostrov Bali lze nalézt na stránce zájezdy na ostrov Bali.

ostrov Bali - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd na ostrov Bali ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli na ostrov Bali vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Asie, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Asii skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než na ostrově Bali.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

30.1.2018
Téměř 50% sleva Arabské emiráty

Arabské emiráty – Sharjah na osm dní s odletem z Prahy. Termín již 31.1. (St) – 7.2. (St) se snídaní za 15.990,-. Luxusní hotel Radisson… [více]

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist