Last minute Srí Lanka

Srí Lanka last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů na Srí Lanku. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů na Srí Lanku a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů na Srí Lanku vybíráme

Induruwa Beach ***
22.2.(Čt) - 6.3.(Út), 12 nocí
Hotel Hotel*** Induruwa Beach, Srí Lanka - foto objektuletecky, snídaně
29.790,- Kč, 26.090,- Kč
Sanmali Beach Hotel **
22.2.(Čt) - 6.3.(Út), 12 nocí
Hotel Hotel** Sanmali Beach Hotel, Srí Lanka - foto objektuletecky, snídaně
31.390,- Kč, 27.690,- Kč
The Palms Beruwela ****
22.2.(Čt) - 6.3.(Út), 12 nocí
Hotel Hotel**** The Palms Beruwela, Srí Lanka - foto objektuletecky, snídaně
37.790,- Kč, 34.090,- Kč
Long Beach ***
26.2.(Po) - 7.3.(St), 9 nocí
Hotel Hotel*** Long Beach, Srí Lanka - foto objektuletecky, all inclusive
38.990,- Kč, 35.990,- Kč
Blue Water Resort ****
25.2.(Ne) - 6.3.(Út), 9 nocí
Hotel Hotel**** Blue Water Resort, Srí Lanka - foto objektuletecky, all inclusive
36.190,- Kč, 33.690,- Kč
The Sands By Aitken... ****
25.2.(Ne) - 6.3.(Út), 9 nocí
Hotel Hotel**** The Sands By Aitken Spence, Srí Lanka - foto objektuletecky, polopenze
33.290,- Kč, 31.190,- Kč

Srí Lanka - last minute zájezdy

Srí Lanka - ilustrační fotografie Srí Lanka - ilustrační fotografie Srí Lanka - ilustrační fotografie

Jako malá slza leží Srí Lanka, dříve nazývaná Cejlon v Indickém oceánu na jižním cípu Indie. Ostrov se svým koloniálním hlavním městem Colombo nabízí pláže, kulturu a původní přírodu. Na jihozápadním pobřeží najdete na Srí Lance všechno, co si pro strávení dovolené na plážích tropického ostrova představujete. V kulturním trojúhelníku mezi městy Anuradhapura, Kandy a Polonaruwa v severním centru země, jsou na malém prostoru téměř všechny významné archeologické lokality Srí Lanky. Anuradhapura, starobylé královské město ukazuje mnoho z někdejšího bohatství a 110 metrů vysokou Dagobu, chrámový komplex Aukana zase nabízí 14 metrů vysokou sochu Buddhy, detailně vytesaného z kamene. Pět jeskynních chrámů v Dambulle s poklady uvnitř, jsou naoko hlídané mnoha malými opicemi, které se honí na velkolepých venkovních zdech. Skály Sigiriya, tzv. Ayers Rock na Srí Lance, kde je výstup zpříjemněn prastarými skalními kresbami „nebeských panen“.

Město Kandy je posledním dílem „trojúhelníku“, leží již ve vysočině Srí Lanky. Najdete zde chrám Buddhova zubu. Kousek ze zlata, který je cennou relikvií Buddhy a je velmi hlídaný a Kandy je díky tomu nejdůležitějším buddhistickým poutním místem Srí Lanky. Zde ve vysočině se také nachází slavné čajové plantáže Cejlonského čaje. Pak ještě na Srí Lance najdete „konec světa“, uprostřed parku na jedné náhorní plošině. „Konec světa“ je impozantní pohled do hloubky 800 metrů, obklopený divokými zvířaty a hustým deštným pralesem. Na Srí Lance najdete široké pláže lemované palmami se zlatým pískem, s pozvolným vstupem do moře. Díky průzračnému moři s pestrým podmořským životem je zde ideální možnost pro potápění, ale také pro milovníky ostatních vodních sportů – například pro surfisty. Perfektní hřiště zde najdou také příznivci golfu. Ideální doba pro strávení dovolené na pláži je od listopadu do března, kdy je zde ale také nejvíce turistů a také ceny všech služeb jsou zde výrazně vyšší než v jiných měsících.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely na Srí Lance s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel***** Anantara KalutaraHotel*****
Kalutara

Hotel**** Avani KalutaraHotel****
Kalutara

Hotel**** Avani Kalutara ResortHotel****
Kalutara

Hotel**** Ayurveda PavillonsHotel****
Negombo

Hotel**** Blue Water ResortHotel****
Wadduwa

Hotel**** Cinnamon BeyHotel****
Beruwela

Hotel***** Cinnamon BeyHotel*****
Beruwela

Hotel**** Cinnamon GrandHotel****
Colombo

Hotel*** Citrus HikkaduwaHotel***
Hikkaduwa

Hotel**** Citrus HikkaduwaHotel****
Hikkaduwa

Hotel**** Citrus WaskaduwaHotel****
Kalutara

Hotel**** Club Hotel DolphinHotel****
Waikkal

Hotel**** Club Hotel DolphinHotel****
Negombo

  Následující Zobrazit další hotely na Srí Lance1 - 2 - 3 - 4 - 5
Srí Lanka - další odkazy

Srí Lanka - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu na Srí Lanku, naleznete na stránce slev na zájezdy na Srí Lanku. Kompletní nabídku zájezdů na Srí Lanku lze nalézt na stránce zájezdy na Srí Lanku.

Srí Lanka - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd na Srí Lanku ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli na Srí Lanku vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Asie, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Asii skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než na Srí Lance.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

30.1.2018
Téměř 50% sleva Arabské emiráty

Arabské emiráty – Sharjah na osm dní s odletem z Prahy. Termín již 31.1. (St) – 7.2. (St) se snídaní za 15.990,-. Luxusní hotel Radisson… [více]

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist