Last minute Vietnam

Vietnam last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Vietnamu. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Vietnamu a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Vietnam - last minute zájezdy

Vietnam - ilustrační fotografie Vietnam - ilustrační fotografie Vietnam - ilustrační fotografie

Vietnam je socialistická lidová republika, která leží v jihovýchodní Asii. Na severu hraničí s Čínou a na západě s Laosem a Kambodžou. Dělí se na 5 nejdůležitějších regionů, severní oblast okolo Hanoje (od městečka Sapa přes deltu Rudé řeky až k zátoce Halong), centrální pobřežní region (okolí starého císařského města Hue přes starobylé město Hoi An až do Nha Trang), centrální středohoří (méně turistické než pobřeží), jižní oblast (okolí Ho Či Minovo města, hlavní ekonomická oblast) a oblast delty řeky Mekong (hlavní rýžová oblast, která má nespočet potoků a kanálů). Významná vietnamská města jsou Hanoj, Haiphong, Hue, Hoi An, Da Nang, Nha Trang a Ho Či Minovo město (zvané také Saigon).

V horské obci Sapa můžete navštívit obydlí horských obyvatel Hmong, Kho Mu a Dzao. Záliv Halong se svými bizarními skalními útvary a tisíci ostrůvky je přírodní památkou na seznamu UNESCO a můžete si ho projet na lodích, patří k nejhezčím oblastem ve Vietnamu. Staré centrum města Hoi An se staletými obchodními domky je jako kulturní památka na seznamu UNESCO stejně jako nedaleký starý chrámový komplex My Son. Příjemné klima v horském městě Dalat bylo populární již u francouzských kolonizátorů jako horské lázeňské středisko, dnes je oblíbeným cílem pro vietnamské novomanžele na svatební cestě.

Ostrov Phu Quoc je tajemným rájem Vietnamu a domovem slavné rybí omáčky Nuoc mam. Oblast Mui Ne láká turisty desítkami kilometrů dlouhých písečných pláží a možností výletů do nádherných dun. Specialitami jsou zde různé polévky a dušená masa, ale také si zde přijdou na své milovníci ryb a mořských plodů. Vzhledem k velké rozloze Vietnamu je klima ve dvou pásmech. Na severu je subtropické podnebí, jsou zde dvě roční období, zima trvá od listopadu do dubna, kdy se teploty pohybují kolem 15 ° C a prší, a léto od května do října, kdy je zde horko a teploty dosahují i přes 30 ° C. Jih Vietnamu je zase tropický, chladno je od listopadu do ledna (teploty kolem 28 ° C), horké období od února do května (vlhko a často nad 35 ° C) a období dešťů od června do října.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely ve Vietnamu s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Mango Bay Phu Quoc ResortHotel***
ostrov Phu Quoc

Vietnam - další odkazy

Vietnam - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Vietnamu, naleznete na stránce slev na zájezdy do Vietnamu. Kompletní nabídku zájezdů do Vietnamu lze nalézt na stránce zájezdy do Vietnamu.

Vietnam - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Vietnamu ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Vietnamu vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Asie, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Asii skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než ve Vietnamu.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist