Last minute Austrálie, Tichomoří

Austrálie, Tichomoří last minute

Láká vás kombinace Austrálie, Tichomoří a last minute zájezdy? Chystáte se strávit v Austrálii nebo v Tichomoří dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat živočichy a rostliny, které jsou díky dlouhému geografickému odloučení nejmenšího kontinentu celosvětově unikátní v Austrálii nebo třeba světoznámou Waikiki Beach či tichomořskou základnu vojenského námořnictva Pearl Harbor na Havajských ostrovech? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů do Austrálie nebo do Tichomoří. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte v Austrálii nebo v Tichomoří nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Oblasti s last minute zájezdy

Kam v Austrálii nebo v Tichomoří na zájezd typu last minute

V následujících oblastech v Austrálii nebo v Tichomoří máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

  Last minute zájezdy do Austrálie nebo do Tichomoří

  National Museum Ord River, Kimberley Region Austrálie, Tichomoří - ilustrační fotografie

  Nenapodobitelná a jedinečná příroda nabízí v Austrálii především pozoruhodnosti a každý den zde je dobrodružstvím. Přestože je Austrálie samostatný kontinent (nejmenší), je to šestý největší stát na světě, který se nachází mezi zeměmi Nový Zéland, Indonésie, Východní Timor a Papua-Nová Guinea, omývají ho vlny Indického, Jižního a Tichého oceánu. Většina obyvatel země „Down Under“, jak je Austrálie občas nazývána (a tím se naznačuje, že Austrálie leží na jižní polokouli), žije ve městech, ale ten skutečný australský život zažijete v Outbacku, jak se pro změnu říká australskému vnitrozemí. Každý, kdo někdy viděl krásu, tomu bude rozumět. Celá tisíciletí je červený pískovcový monolit Uluru, který je místním jazykem domorodých Aboriginců nazýván jako Ayers Rock, svátostí a zároveň mystickým místem. Barvy jsou zde tak intenzivní, až se z toho člověku tají dech. Celé vnitrozemí má své jedinečné kouzlo. Klokani vám zcela nečekaně skáčou přes cestu, koaly sedí pohodlně na stromech a „dávají si dvacet“.

  Další velkou přírodní podívanou je Great Barrier Reef - Velký bariérový útes, který leží na východním pobřeží Austrálie a je největším korálovým útesem na světě a nekonečným rájem pro každého potápěče. V každém případě nabízí Austrálie téměř na každé pobřežní pláži skvělé podmínky na surfování a koupání, které každodenně místní obyvatelé i turisté využívají. Ve městech panuje bujarý velkoměstský život. Podnikněte třeba výlet do hlavního města Canberra, do největšího australského města Sydney nebo do nejslunečnějšího a zároveň nejodlehlejšího města v Austrálii Perthu a užívejte si život v Austrálii. Na australském kontinentě panuje opačné počasí než u nás, zimu zde mají v našich letních měsících a obráceně, ideální čas pro vaši dovolenou v Austrálii, pokud se chcete koupat v moři je tedy od listopadu do března. Na severu Austrálie je spíše subtropické nebo tropické klima, ve vnitrozemí pouštní klima a na jihu pro změnu mírné klima.

  Tichý oceán, jehož název pochází ze 16. století, kdy zde proplouval známý portugalský mořeplavec Fernando Magalhaes a zažil poklidnou plavbu bez mořských bouří nese ještě druhý název Pacifický (zkráceně Pacifik), který pochází z latiny – Mare Pacificum (poklidné moře). Tichomoří zaujímá přes 46% celkové vodní plochy na Zemi a 32% celkové Země, rozkládá se od severní Arktidy po jižní Antarktidu, ze západu ho odděluje Asie a Austrálie a na východě Severní a Jižní Amerika. Turisté zde mohou navštívit přes 25 tisíc ostrovů. Mezi ty známé a oblíbené patří například Austrálie, Havajské ostrovy, Fidži nebo Nový Zéland. Strávit dovolenou na jednom z nádherných ostrovů, koupat se v teplém moři a slunit se na některé z nádherných bílých pláží patří ke snům mnoha turistů.

  Austrálie, Tichomoří - další odkazy

  Austrálie, Tichomoří - mohlo by vás zajímat

  Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy do Austrálie nebo do Tichomoří. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy do Austrálie nebo do Tichomoří a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené v Austrálii nebo v Tichomoří ušetřit.

  Austrálie, Tichomoří - alternativní last minute nabídky

  Na výhodný zájezd last minute do Austrálie nebo do Tichomoří ne? A jinam?

  Austrálie, Tichomoří a nabídka zájezdů na poslední chvíli do Austrálie nebo do Tichomoří vás nezaujala? Však to také nejsou jediné last minute zájezdy, které momentálně nabízíme. Zkuste nějakou jinou destinaci, ve které můžete strávit příjemnou dovolenou a ještě ušetřit.

  Hledat last minute

  Hledat last minute

  pobytové
  lyžařské
  Novinky

  Novinky

  18.7.2018
  Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

  Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

  10.7.2018
  Nové suity na ostrově Limnos

  Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

  22.6.2018
  Černá Hora animační program v českém jazyce

  Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

  Kontakty

  Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
  Aktuální výše slev na zájezdy

  Největší slevy na zájezdy

  Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

  O e-zajezdy.cz

  O e-zajezdy.cz

  Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

  Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

  Také provozujeme

  VLNA.cz, 2018

  TOPlist