Last minute Austrálie

Austrálie last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Austrálie. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Austrálii nebo v Tichomoří strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Austrálie a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Austrálie - last minute zájezdy

Austrálie - ilustrační fotografie Austrálie - ilustrační fotografie Austrálie - ilustrační fotografie

Ayers Rock a Great Barrier Reef (Velký bariérový útes), plachtění a výlety do vyschlého vnitrozemí zvaného outback, klokani a koaly, pivo a barbecue na zahradách – pátý kontinent, Austrálie, je svět sám pro sebe. A procestovat tento svět patří k velkým dobrodružstvím. Jsou to extrémy, co propůjčují Austrálii jedinečnou atraktivitu - milionová města jako Sydney, Melbourne a Brisbane, stojící od sebe ve zdánlivě nekonečných vzdálenostech a mezi kterými se ztrácí outback, bílé nádherné pláže vykukující z deštných pralesů, bohatá vegetace v horských scenériích červených nehostinných pouští ve vnitrozemí. Austrálie je domovem mnoha původních druhů rostlin a živočichů, z nichž některé ještě ani nebyly vědecky zachyceny. Sladkovodní a mořští krokodýli, klokani a koaly jsou jen ty nejznámější druhy.

Nádherný Velký bariérový útes na severovýchodním pobřeží Queenslandu je největší korálový útes na světě a je na seznamu světového přírodního dědictví UNESCO. Ayers Rock, s načervenalými holými skalami v Severním teritoriu, které Aboriginci uctívají jako svatyni, je něco jako Mona Lisa mezi přírodními divy. Austrálie je ztělesněním neomezených sportovních možností. Je to ráj pro potápěče a mořeplavce, pro turisty i extrémní sportovce. Míčové sporty zde mají stejnou tradici jako plavání, golf a atletika. Potápěče láká samozřejmě nejvíc Velký bariérový útes na tichomořském pobřeží. Právě zde, v letovisku Airlie Beach mezi Mackay a Townsville, je jakási Mekka všech mořeplavců, odsud se vyjíždí na zajímavé plavby k ostrovům Whitesunday Islands. Také surfaři si zde, zejména na pobřeží Sunshine Coast na východě, přijdou na své.

Pěší turistika je v Austrálii lidový sport, ke kterému se turisté rádi připojují. V informačních centrech národních parků, kterých je nespočet v celé Austrálii, vám třeba nabídnou výlety do mangrovových lesů v pouštních nebo horských oblastech. Mezi tzv. extrémní sporty patří horolezectví a bungee jumping. Oboje se také nabízí v mnoha dobrodružných nebo národních parcích. Horolezci slézají hlavně skály v pohoří Blue Mountains nebo Snowy Mountains. Dalším populárním sportem v Austrálii je golf, každá malá obec má vlastní golfové hřiště, ceny jsou nízké. Ve velkých australských městech, zejména Sydney, Melbourne, Adelaide, Perth, Brisbane a Townsville je velice bohatá večerní zábava a noční život. Nabídka sahá od živých koncertů a divadelních a baletních představení až po velké množství barů, hospod, klubů a diskoték. Kromě toho oblíbená letoviska ve státech Victoria, New South Wales a Queensland na východním a jihovýchodním pobřeží Austrálie mají obrovskou nabídku tanečních klubů, v nichž se lidé mohu bavit až do časného rána.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Austrálii s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** GraceHotel****
Sydney

Hotel*** TravelodgeHotel***
Sydney

Austrálie - další odkazy

Austrálie - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Austrálie, naleznete na stránce slev na zájezdy do Austrálie. Kompletní nabídku zájezdů do Austrálie lze nalézt na stránce zájezdy do Austrálie.

Austrálie - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Austrálie ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Austrálie vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Austrálie nebo do Tichomoří, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Austrálii nebo v Tichomoří skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Austrálii.

   Hledat last minute

   Hledat last minute

   pobytové
   lyžařské
   Novinky

   Novinky

   12.6.2018
   Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

   Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

   7.6.2018
   Dovolená v Bulharsku s all inclusive

   Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

   30.5.2018
   Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

   Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

   Kontakty

   Kontakty

   • Call centrum Praha222 745 416
   • Prodejna Chomutov474 721 045
   Aktuální výše slev na zájezdy

   Největší slevy na zájezdy

   Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

   O e-zajezdy.cz

   O e-zajezdy.cz

   Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

   Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

   Také provozujeme

   VLNA.cz, 2018

   TOPlist