Last minute Fidži

Fidži last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů na Fidži. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Austrálii nebo v Tichomoří strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů na Fidži a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Fidži - last minute zájezdy

Fidži - ilustrační fotografie Fidži - ilustrační fotografie Fidži - ilustrační fotografie

Republika Fidži leží v Tichomoří, asi 2800 km severovýchodně od australského Sydney a 1760 km jižně od rovníku. Fidži se skládá z 332 ostrovů, z kterých je obydlených asi 100 (některé ostrovy jsou jen vápencové ostrůvky nebo korálové atoly). Dva největší ostrovy jsou Viti Levu a Vanua Levu a jsou to vlastně vyhaslé sopky, které vystoupily z moře. Je zde mnoho luxusních hotelů, většina se nachází v letoviscích Nadi, Sigatoka, Douba, Suva, Raki Raki, Tavua a Lautoka na ostrovech Viti Levu a v letovisku Savusavu na ostrově Vanua Levu a v Ovalau. Na všech ostrovech jsou také malé a levné hotely. Všude ale najdete krásné pláže s bílým jemným pískem a průzračně čisté moře.

Zábava se nabízí v mnoha nočních klubech. Největší část společenského života na Fidži se odehrává v soukromých klubech, kde jako turista můžete získat i jen dočasné členství. Hotely nabízejí plavbu na rybářských lodí, můžete si zde zahrát golf, rugby, fotbal nebo třeba tenis, ale také zajezdit na koni. Z vodních sportů se nabízí například vodní lyžování. Oblíbeným sportem je na Fidži také potápění. Potápěčskou výbavu si můžete vypůjčit v některém potápěčském centru, ale také v některém z hotelů. Nejpopulárnějším místem pro potápění je laguna Astrolabe v blízkosti ostrova Kadavu. Obzvláště oblíbenými suvenýry z Fidži jsou filigránové šperky, dřevěné výrobky, leštěné kokosové skořápky, proutěné rohože, klobouky, palmové vějíře a perly. Většina věcí je celkem levná, některé obchody poskytují množstevní slevy. Můžete zde také nakoupit v duty-free obchodech. Na Fidži panuje mírné tropické podnebí, jihovýchodní pasáty přinášejí od května do října suché počasí. Horko a vlhko bývá od prosince do dubna, v západní části ostrovů je méně dešťových srážek. Cyklóny můžou ostrovy postihnout od listopadu do dubna, zejména v lednu a únoru.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely na Fidži s výhodnými zájezdy typu last minute

Je nám líto, ale v této chvíli vám nejsme schopni nabídnout žádný zvýhodněný zájezd na Fidži. S největší pravděpodobností je na last moment nabídky ještě brzy. Ale nevěšte hlavu! Jste-li netrpěliví, již nyní vám můžeme nabídnout katalogové zájezdy na Fidži. A těm z vás, kteří jsou ochotni si ještě pár dní počkat, doporučujeme navštívit tuto stránku později. Můžete se spolehnout, že jakmile přijde ten správný čas, určitě zde naleznete pestrou nabídku last minute zájezdů.
Fidži - další odkazy

Fidži - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu na Fidži, naleznete na stránce slev na zájezdy na Fidži. Kompletní nabídku zájezdů na Fidži lze nalézt na stránce zájezdy na Fidži.

Fidži - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd na Fidži ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli na Fidži vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Austrálie nebo do Tichomoří, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Austrálii nebo v Tichomoří skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než na Fidži.

  Hledat last minute

  Hledat last minute

  pobytové
  lyžařské
  Novinky

  Novinky

  18.7.2018
  Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

  Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

  10.7.2018
  Nové suity na ostrově Limnos

  Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

  22.6.2018
  Černá Hora animační program v českém jazyce

  Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

  Kontakty

  Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
  Aktuální výše slev na zájezdy

  Největší slevy na zájezdy

  Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

  O e-zajezdy.cz

  O e-zajezdy.cz

  Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

  Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

  Také provozujeme

  VLNA.cz, 2018

  TOPlist