Last minute Havajské ostrovy

Havajské ostrovy last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů na Havajské ostrovy. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Austrálii nebo v Tichomoří strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů na Havajské ostrovy a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Havajské ostrovy - last minute zájezdy

Havajské ostrovy - ilustrační fotografie Havajské ostrovy - ilustrační fotografie Havajské ostrovy - ilustrační fotografie

Souostroví Havajské ostrovy najdete v Tichém oceánu, skládá se z tisíce korálových a sopečných ostrovů, z toho 7 ostrovů je obydlených. Je jedním ze spolkových států USA a leží asi 5 hodin letadlem od západního pobřeží USA. Největším ostrovem je Havaj (přezdívaný proto také Big Island), žije zde asi 1 300 000 obyvatel a hlavním městem je Honolulu, které se nachází na ostrově Oahu. Na ostrově Oahu je také mezinárodní letiště a světově proslulé pláže Waikiki Beach a North Shore jako ráj pro surfaře. Milovníky surfování je také oblíbený ostrov Maui. Na ostrově Havaj se kolem měst Hilo a Kona každoročně koná známý závod v triatlonu Iron Man. Ostrov Kauai je nazývaný také „ostrov zahrad“, ostrov Lanai byl dříve jedna obrovská ananasová farma a dnes je z něj exkluzivní turistický resort. Na ostrově Kahoolawe se dříve testovaly bomby americké armády a přes snahu vlády je dodnes téměř neobydlený. Jediný obydlený ostrov, který není veřejnosti ani turistům přístupný je Niihau, který je v soukromém vlastnictví.

Na ostrovech je pro turistu nejjednodušší se přepravovat vypůjčeným autem, mnoho půjčoven najdete již na letišti a patří k nejlevnějším v USA, drahé je jen pojištění. Mezi jednotlivými ostrovy se dostanete letadlem s místní leteckou společnosti. Na Oahu je Hanauma Bay, skvělé místo pro šnorchlování, nebo hora Diamond Head, odkud je nádherný výhled Waikiki/Honolulu nebo vyhlídková věž Aloha Tower v přístavu Honolulu. Můžete zde navštívit polynéské kulturní centrum, kde se dozvíte mnoho o kultuře v Polynésii nebo památník bitvy u Pearl Harbor. Havajské ostrovy jsou prostě rájem úplně pro všechny, každý si zde najde to své, a překrásné pláže zde patří k nejkrásnějším na světě. Podnebí je mírné a příjemné, letní teploty se pohybují od 29 do 32 ° C a v zimě od 18 do 21 ° C. Jedna polovina roku (březen až říjen) je teplá a suchá, druhá polovina (listopad až únor) proměnlivá. Bouřky jsou zde zřídka, srážky rychle přechází od východu na západ.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely na Havajských ostrovech s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel***** Hyatt Regency WaikikiHotel*****
ostrov Oahu

Hotel***** Marriott Kauai ResortHotel*****
ostrov Kauai

Hotel*** Maui CoastHotel***
ostrov Maui

Hotel**** Outrigger Reef On The BeachHotel****
ostrov Oahu

Hotel*** Royal Kona ResortHotel***
ostrov Hawai (Big Island)

Hotel**** Sheraton Maui ResortHotel****
ostrov Maui

Havajské ostrovy - další odkazy

Havajské Ostrovy - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu na Havajské ostrovy, naleznete na stránce slev na zájezdy na Havajské ostrovy. Kompletní nabídku zájezdů na Havajské ostrovy lze nalézt na stránce zájezdy na Havajské ostrovy.

Havajské ostrovy - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd na Havajské ostrovy ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli na Havajské ostrovy vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Austrálie nebo do Tichomoří, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Austrálii nebo v Tichomoří skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než na Havajských ostrovech.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

13.11.2017
Jedinečná cena Egypt – Hurghada

Týdenní pobyt v Egyptě, Hurghada s all inclusive za 9.090,-. Pozor termín již 16.11. – 23.11.2017 s odletem z Prahy. Titanic Palace Hotel ***** leží… [více]

8.11.2017
Upozornění

Ve čtvrtek 9.11.2018 je cestovní kancelář uzavřena. Za vzniklé komplikace se omlouváme. Veškeré poptávky zaslané v tento den, budou vyřízeny následující den a to v… [více]

27.10.2017
First minute 2018 v prodeji

  Vybírejte již z prvních fist minute pobytů na léto 2018 a získejte tak nejlepší ceny. Včasným nákupem lze využít několik slev či výhod. Jak… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2017

TOPlist