Last minute Bulharsko

Bulharsko last minute

Láká vás kombinace Bulharsko a last minute zájezdy? Chystáte se strávit v Bulharsku dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat vynikající podmínky pro last minute dovolenou v Albeně, vynikající podmínky pro last minute dovolenou v Arkutinu nebo třeba sídlo rumunské královny Marie s několika historickými stavbami a vodopádem v přilehlé botanické zahradě či velmi populární mys Kaliakra s červenými skalami v Balčiku? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů do Bulharska. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte v Bulharsku nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Oblasti s last minute zájezdy

Kam v Bulharsku na zájezd typu last minute

V následujících oblastech v Bulharsku máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

Last minute zájezdy do Bulharska

Aquapolis - zábavní park na Zlatých píscích Pirin Bulharsko - ilustrační fotografie

Proč je Bulharsko z pohledu cestovního ruchu tak zajímavé a proč patří last minute zájezdy do Bulharska k nejčastěji žádaným produktům cestovních kanceláří nejen v České republice? Bulharsko má totiž z pohledu cestování a dovolenách téměř všechno, co může turista od leteckého zájezdu k moři požadovat. V Bulharsku totiž na jeho návštěvníky čekají nejen dlouhé písečné pláže a čisté moře, ale také velehory v jeho vnitrozemí, dravé horské řeky, křišťálově čistá jezera, tajemná pohoří i celá řada kulturních a historických památek.

Mezi turisty z České republiky patřily letecké zájezdy do Bulharska vždy mezi oblíbené. V dobách Československa, kdy těch několik málo cestovních kanceláří, které Bulharsko nabízely, o last minute zájezdech nemělo ještě ani tušení, patřilo Bulharsko k hrstce zemí, kam mohli obyčejní lidé o prázdninách odletět k moři. V současnosti, kdy od té doby celá Evropa ušla pořádný kus cesty, začínají nejen čeští turisté Bulharsko znovu objevovat. Nabídka leteckých zájezdů k Černému moři je již několik let velmi bohatá a v sezóně se pak dají poměrně snadno sehnat i zájezdy se zajímavými last minute slevami.

Bulharsko je zemí, která je pro své návštěvníky cenově velmi přijatelná a to nejen z pohledu zájezdů last minute. Ceny běžného zboží a potravin jsou tady přibližně na stejné úrovni jako v České republice. Kdo se ale vydá mimo známá turistická centra, může pořídit nejenom zboží a potraviny, ale třeba i ubytování, daleko levněji. Této možnosti budou využívat spíše cestovatelé, kteří před lenošením na pláži dávají přednost poznávání navštívené země a objevování dosud nepoznaných míst. Pro ty je Bulharsko jako stvořené a pokud se nechtějí účastnit některého z poznávacích zájezdů, pořádaného nějakou cestovní kanceláří, mohou Bulharsko navštívit jak se říká na vlastní pěst.

Neodmyslitelnou součástí jakéhokoliv zájezdu do Bulharska, ať již za odpočinkem a lenošením, nebo za poznáním, je samozřejmě také bulharská kuchyně. V ní se rafinovaně snoubí středomořský vliv s orientálním a vzniká tak jedinečná harmonie chutí a lahodných pokrmů. Pro Bulharsko a jeho kuchyni je typické velké množství zeleniny a tak se není co divit, že v této zemi má své kořeny populární šopský salát či tekutý salát tarator. To ovšem neznamená, že by se last minute zájezdů do Bulharska měli účastnit pouze vegetariáni. I maso má v bulharské kuchyni své nezastupitelné místo a nejrůznější masné pokrmy se v Bulharsku se připravují téměř v každé restauraci. Navíc v přímořských letoviscích, kam míří většina turistů, se v jídelníčcích zdejších restaurací v hojné míře vyskytují jídla z mnoha druhů ryb a dalších plodů moře.

Největším lákadlem nejen pro last minute zájezdy a Bulharsko jsou však bez diskuse dlouhé písečné pláže na pobřeží Černého moře. Záleží jen na konkrétním jedinci, jak si představuje strávit v některém z bulharských letovisek svou zaslouženou dovolenou. Na výběr jsou jak populární a živé prázdninové oblasti, mezi které patří například Zlaté Písky nebo Slunečné pobřeží, tak také klidné a zastrčené vesničky, ve kterých jakoby se zastavil čas. Zlaté písky a Slunečné pobřeží patří k oblastem, kam je již tradičně každou letní sezónu vypravováno velké množství leteckých i autobusových zájezdů a nabídka last minute pobytů bývá většinou široká.

Slunečné pobřeží, nebo také Slănčev Brjag, je asi nejznámější ze všech prázdninových destinací v Bulharsku. Leží necelých 30 kilometrů severovýchodním směrem od přímořského města Burgas a táhne se od severu k jihu v délce asi pěti kilometrů. Jeho severní okraj tvoří letovisko Svatý Vlas a na jihu končí u letoviska Nesebar. Slunečné pobřeží je vůbec nejrušnější částí bulharské riviéry a na několik málo kilometrech pobřeží se zde nalézá více než 500 hotelů a penzionů. Samozřejmě nesmí chybět ani doplňkové služby, takže se zde nachází také spousta restaurací, barů, diskoték a dalších nočních klubů. Je tedy zřejmé, proč jsou last minute zájezdy na Slunečné pobřeží tak oblíbené mezi mladší generací, která Bulharsko velmi ráda navštěvuje. Milovníci nočního života a zábavy se tady přijdou skutečně na své. Stejně tak je toto letovisko oblíbené mezi rodinami s malými dětmi, neboť v blízkosti pláže se nacházejí hned 2 akvaparky.

Zlaté písky jsou dalším z populárních přímořských letovisek oblíbené prázdnivé destinace Bulharsko a často jsou v turistických průvodcích nazývány perlou Černého moře. Městečko leží asi 15 kilometrů severozápadním směrem od Varny a mezí oblíbená prázdninová střediska se řadí především díky svému příjemnému klimatu, horkým minerálním pramenům a samozřejmě pro své nádherné pláže pokryté zlatavým pískem, které jsou pro Bulharsko tak typické. Na své si na Zlatých píscích přijdou také milovníci nočního života, neboť i v tomto letovisku funguje celá řada nočních klubů, diskoték a dalších zábavních podniků. Pláže Zlatých Písků jsou dlouhé a místy dosahuje jejich šířka i sta metrů. Na zájezdu s last minute slevou se tady určitě nebudou nudit ani rodiny s malými dětmi, neboť ty mohou zamířit do zdejšího akvaparku.

K menším letoviskům, kterých má Bulharsko také hezkou řádku, patří například Lozenec. Malé městečko se nachází v jižní části bulharského pobřeží, na úpatí pohoří Strandža, asi 70 kilometrů jižním směrem od Burgasu. Lozenec je příjemné a velmi klidné letovisko, které je vhodné pro turisty, kteří si chtějí během své dovolené odpočinout. Lozenec nemá typicky bulharské dlouhé písečné pláže, ale spíše menší a útulnější zátoky s písečným povrchem. Některé z nich jsou dokonce vyhrazeny nudistům, kteří se do Lozence rádi vydávají na last minute dovolenou.

Obecně turisté na dovolené v Bulharsku nejvíce oceňují jeho čisté písečné pláže a to je důvodem, proč jsou zájezdy s last minute slevou hlavně během letní sezóny tak populární. Zkrátka však nepřijdou ani milovníci přírody, horské turistiky a horolezci. Pro ty si Bulharsko ve svém vnitrozemí schovává značené turistické trasy a celou řadu chráněných přírodních území a národních parků. Kdo vyhledává drsnou přírodu hor, může v bulharském vnitrozemí strávit i několik dní na úžasném výletě.

Bulharsko - další odkazy

Bulharsko - mohlo by vás zajímat

Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy do Bulharska. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy do Bulharska a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené v Bulharsku ušetřit.

Last minute zájezdy do Bulharska využívají převážně turisté, kteří se rozhodují na poslední chvíli kam vyrazit. Bulharské pobřeží láká především k odpočinku na dlouhých plážích. Jaká jsou bulharská letoviska a kde naleznete ty nejhezčí pláže, se můžete dozvědět na stránkách s informacemi o Bulharsku. Doufáme, že vám pomohou získat mnoho cenných rad a poznatků o tomto černomořském pobřeží.

Další skupinou turistů jsou ti, co raději cestují po významných místech, navštěvují památky a snaží se dozvědět něco více z historie místa kde se nacházejí. Pro ně jsou pořádány zájezdy za poznáním. V několika dnech tak mohou procestovat velký kus této destinace. Pokud jste vášnivý cestovatelé a neradi o dovolené jen lenošíte, určitě vám přijde vhod nabídka poznávacích zájezdů do Bulharska,kde máte z čeho vybírat.

Díky středomořskému klimatu, ve kterém se bulharské pobřeží nachází, zde nejsou o moc odlišné teploty jako u nás. Platí, že nejtepleji je samozřejmě v letních měsících červenec a srpen. Chcete-li vědět jak vysoko se pohybují teploty v těchto dnech, stačí se podívat na předpověď počasí v Bulharsku a můžete srovnávat teplotní výkyvy.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

19.1.2017
Perfektní lyžování, sluníčko, sníh to jsou Rakouské Alpy

Vypravte se za dokonalými podmínkami pro lyžování, které jsou momentálně v Rakouských Alpách. Navíc se slevou! 4 dny s polopenzí ve Schladmingu, Ramsau am Dachstein… [více]

17.1.2017
Splňte si své sny Indie s all inclusive 30.490,-

Nejste milovníci zimních dovolených, zaleťte si za sluníčkem do Indie, Goa. 9 dní včetně stravy all inclusive za 30.490,-. Termín 20.1. – 28.1.2017. Luxusní hotelový… [více]

9.1.2017
Rakousko s výhledem na Krimmlerské vodopády

            Zimní dovolená v Rakousku, Dachstein West s polopenzí za 5.301,-. Termín 18.1. – 22.1.2017. Dítě do 6 lez zcela… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2017

TOPlist