Last minute Bulharsko

Bulharsko last minute

Láká vás kombinace Bulharsko a last minute zájezdy? Chystáte se strávit v Bulharsku dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat maják v nejstarší bulharské osadě při úpatí pohoří Strandža v Achtopolu, vynikající podmínky pro last minute dovolenou v Albeně nebo třeba vynikající podmínky pro last minute dovolenou v Arkutinu? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů do Bulharska. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte v Bulharsku nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Z výhodných zájezdů do Bulharska vybíráme

Royal Beach ****
24.7.(Út) - 31.7.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Royal Beach, Balčik - foto objektuletecky, all inclusive
24.691,- Kč, 13.980,- Kč
Astoria ***
24.7.(Út) - 31.7.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel*** Astoria, Slunečné Pobřeží - foto objektuletecky, all inclusive
22.990,- Kč, 14.690,- Kč
Plamar **
25.7.(St) - 4.8.(So), 10 nocí
Penzion Penzion** Plamar, Primorsko - foto objektuletecky, bez stravy
13.710,- Kč, 8.990,- Kč
Black Sea ***
26.7.(Čt) - 2.8.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel*** Black Sea, Obzor - foto objektuletecky, snídaně
16.690,- Kč, 11.090,- Kč
Estreya Palace ****
24.7.(Út) - 31.7.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Estreya Palace, Svatý Konstantin - foto objektuletecky, all inclusive
21.490,- Kč, 14.280,- Kč
Vanja **
27.7.(Pá) - 3.8.(Pá), 7 nocí
Penzion Penzion** Vanja, Primorsko - foto objektuletecky, bez stravy
13.490,- Kč, 8.990,- Kč
Oblasti s last minute zájezdy

Kam v Bulharsku na zájezd typu last minute

V následujících oblastech v Bulharsku máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

Last minute zájezdy do Bulharska

Aquapolis - zábavní park na Zlatých píscích Pirin Bulharsko - ilustrační fotografie

Proč je Bulharsko z pohledu cestovního ruchu tak zajímavé a proč patří last minute zájezdy do Bulharska k nejčastěji žádaným produktům cestovních kanceláří nejen v České republice? Bulharsko má totiž z pohledu cestování a dovolenách téměř všechno, co může turista od leteckého zájezdu k moři požadovat. V Bulharsku totiž na jeho návštěvníky čekají nejen dlouhé písečné pláže a čisté moře, ale také velehory v jeho vnitrozemí, dravé horské řeky, křišťálově čistá jezera, tajemná pohoří i celá řada kulturních a historických památek.

Mezi turisty z České republiky patřily letecké zájezdy do Bulharska vždy mezi oblíbené. V dobách Československa, kdy těch několik málo cestovních kanceláří, které Bulharsko nabízely, o last minute zájezdech nemělo ještě ani tušení, patřilo Bulharsko k hrstce zemí, kam mohli obyčejní lidé o prázdninách odletět k moři. V současnosti, kdy od té doby celá Evropa ušla pořádný kus cesty, začínají nejen čeští turisté Bulharsko znovu objevovat. Nabídka leteckých zájezdů k Černému moři je již několik let velmi bohatá a v sezóně se pak dají poměrně snadno sehnat i zájezdy se zajímavými last minute slevami.

Bulharsko je zemí, která je pro své návštěvníky cenově velmi přijatelná a to nejen z pohledu zájezdů last minute. Ceny běžného zboží a potravin jsou tady přibližně na stejné úrovni jako v České republice. Kdo se ale vydá mimo známá turistická centra, může pořídit nejenom zboží a potraviny, ale třeba i ubytování, daleko levněji. Této možnosti budou využívat spíše cestovatelé, kteří před lenošením na pláži dávají přednost poznávání navštívené země a objevování dosud nepoznaných míst. Pro ty je Bulharsko jako stvořené a pokud se nechtějí účastnit některého z poznávacích zájezdů, pořádaného nějakou cestovní kanceláří, mohou Bulharsko navštívit jak se říká na vlastní pěst.

Neodmyslitelnou součástí jakéhokoliv zájezdu do Bulharska, ať již za odpočinkem a lenošením, nebo za poznáním, je samozřejmě také bulharská kuchyně. V ní se rafinovaně snoubí středomořský vliv s orientálním a vzniká tak jedinečná harmonie chutí a lahodných pokrmů. Pro Bulharsko a jeho kuchyni je typické velké množství zeleniny a tak se není co divit, že v této zemi má své kořeny populární šopský salát či tekutý salát tarator. To ovšem neznamená, že by se last minute zájezdů do Bulharska měli účastnit pouze vegetariáni. I maso má v bulharské kuchyni své nezastupitelné místo a nejrůznější masné pokrmy se v Bulharsku se připravují téměř v každé restauraci. Navíc v přímořských letoviscích, kam míří většina turistů, se v jídelníčcích zdejších restaurací v hojné míře vyskytují jídla z mnoha druhů ryb a dalších plodů moře.

Největším lákadlem nejen pro last minute zájezdy a Bulharsko jsou však bez diskuse dlouhé písečné pláže na pobřeží Černého moře. Záleží jen na konkrétním jedinci, jak si představuje strávit v některém z bulharských letovisek svou zaslouženou dovolenou. Na výběr jsou jak populární a živé prázdninové oblasti, mezi které patří například Zlaté Písky nebo Slunečné pobřeží, tak také klidné a zastrčené vesničky, ve kterých jakoby se zastavil čas. Zlaté písky a Slunečné pobřeží patří k oblastem, kam je již tradičně každou letní sezónu vypravováno velké množství leteckých i autobusových zájezdů a nabídka last minute pobytů bývá většinou široká.

Slunečné pobřeží, nebo také Slănčev Brjag, je asi nejznámější ze všech prázdninových destinací v Bulharsku. Leží necelých 30 kilometrů severovýchodním směrem od přímořského města Burgas a táhne se od severu k jihu v délce asi pěti kilometrů. Jeho severní okraj tvoří letovisko Svatý Vlas a na jihu končí u letoviska Nesebar. Slunečné pobřeží je vůbec nejrušnější částí bulharské riviéry a na několik málo kilometrech pobřeží se zde nalézá více než 500 hotelů a penzionů. Samozřejmě nesmí chybět ani doplňkové služby, takže se zde nachází také spousta restaurací, barů, diskoték a dalších nočních klubů. Je tedy zřejmé, proč jsou last minute zájezdy na Slunečné pobřeží tak oblíbené mezi mladší generací, která Bulharsko velmi ráda navštěvuje. Milovníci nočního života a zábavy se tady přijdou skutečně na své. Stejně tak je toto letovisko oblíbené mezi rodinami s malými dětmi, neboť v blízkosti pláže se nacházejí hned 2 akvaparky.

Zlaté písky jsou dalším z populárních přímořských letovisek oblíbené prázdnivé destinace Bulharsko a často jsou v turistických průvodcích nazývány perlou Černého moře. Městečko leží asi 15 kilometrů severozápadním směrem od Varny a mezí oblíbená prázdninová střediska se řadí především díky svému příjemnému klimatu, horkým minerálním pramenům a samozřejmě pro své nádherné pláže pokryté zlatavým pískem, které jsou pro Bulharsko tak typické. Na své si na Zlatých píscích přijdou také milovníci nočního života, neboť i v tomto letovisku funguje celá řada nočních klubů, diskoték a dalších zábavních podniků. Pláže Zlatých Písků jsou dlouhé a místy dosahuje jejich šířka i sta metrů. Na zájezdu s last minute slevou se tady určitě nebudou nudit ani rodiny s malými dětmi, neboť ty mohou zamířit do zdejšího akvaparku.

K menším letoviskům, kterých má Bulharsko také hezkou řádku, patří například Lozenec. Malé městečko se nachází v jižní části bulharského pobřeží, na úpatí pohoří Strandža, asi 70 kilometrů jižním směrem od Burgasu. Lozenec je příjemné a velmi klidné letovisko, které je vhodné pro turisty, kteří si chtějí během své dovolené odpočinout. Lozenec nemá typicky bulharské dlouhé písečné pláže, ale spíše menší a útulnější zátoky s písečným povrchem. Některé z nich jsou dokonce vyhrazeny nudistům, kteří se do Lozence rádi vydávají na last minute dovolenou.

Obecně turisté na dovolené v Bulharsku nejvíce oceňují jeho čisté písečné pláže a to je důvodem, proč jsou zájezdy s last minute slevou hlavně během letní sezóny tak populární. Zkrátka však nepřijdou ani milovníci přírody, horské turistiky a horolezci. Pro ty si Bulharsko ve svém vnitrozemí schovává značené turistické trasy a celou řadu chráněných přírodních území a národních parků. Kdo vyhledává drsnou přírodu hor, může v bulharském vnitrozemí strávit i několik dní na úžasném výletě.

Bulharsko - další odkazy

Bulharsko - mohlo by vás zajímat

Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy do Bulharska. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy do Bulharska a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené v Bulharsku ušetřit.

Last minute zájezdy do Bulharska využívají převážně turisté, kteří se rozhodují na poslední chvíli kam vyrazit. Bulharské pobřeží láká především k odpočinku na dlouhých plážích. Jaká jsou bulharská letoviska a kde naleznete ty nejhezčí pláže, se můžete dozvědět na stránkách s informacemi o Bulharsku. Doufáme, že vám pomohou získat mnoho cenných rad a poznatků o tomto černomořském pobřeží.

Další skupinou turistů jsou ti, co raději cestují po významných místech, navštěvují památky a snaží se dozvědět něco více z historie místa kde se nacházejí. Pro ně jsou pořádány zájezdy za poznáním. V několika dnech tak mohou procestovat velký kus této destinace. Pokud jste vášnivý cestovatelé a neradi o dovolené jen lenošíte, určitě vám přijde vhod nabídka poznávacích zájezdů do Bulharska,kde máte z čeho vybírat.

Díky středomořskému klimatu, ve kterém se bulharské pobřeží nachází, zde nejsou o moc odlišné teploty jako u nás. Platí, že nejtepleji je samozřejmě v letních měsících červenec a srpen. Chcete-li vědět jak vysoko se pohybují teploty v těchto dnech, stačí se podívat na předpověď počasí v Bulharsku a můžete srovnávat teplotní výkyvy.

Bulharsko - alternativní last minute nabídky

Na výhodný zájezd last minute do Bulharska ne? A jinam?

Bulharsko a nabídka zájezdů na poslední chvíli do Bulharska vás nezaujala? Však to také nejsou jediné last minute zájezdy, které momentálně nabízíme. Zkuste nějakou jinou destinaci, ve které můžete strávit příjemnou dovolenou a ještě ušetřit.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist