Last minute Albena

Albena last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Albeny. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Albeny a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů do Albeny vybíráme

Malibu ****
22.6.(Pá) - 29.6.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel**** Malibu, Albena - foto objektuletecky, all inclusive
21.790,- Kč, 10.990,- Kč

Albena - last minute zájezdy

Albena - ilustrační fotografie Albena - ilustrační fotografie Albena - ilustrační fotografie

Populární a mezi turisty velmi oblíbené letovisko nejen pro last minute zájezdy k moři s názvem Albena leží asi 15 kilometrů jižním směrem od letoviska Balčik a do Varny, kde se nachází letiště a odkud se do Albeny dostává nejvíce turistů, je to asi 30 kilmetrů. Jen necelých 5 kilometrů od letoviska Albena pak leží jeden z největších a nejznámějších prázdninových resortů v Bulharsku Zlaté písky.

Moderní a dnes už poměrně prestižní letovisko Albena se na poli cestovního ruchu a last minute zájezdů do Bulharska proslavilo především svou dlouhou a také velmi širokou pláží. Pláž má délku téměř 7 kilometrů a široká je v některých místech až 30 metrů. Pokrývá ji jemný písek zlatavé barvy a vstup do vody je tady jen velmi pozvolný. To z pláže střediska Albena činí ideální místo pro letní dovolenou, neboť rodiče se tady nemusejí bát pustit své děti dovádět samotné do vody.

Pláži vesničky Albena nechybí nic z obvyklé turistické vybavenosti, kterou má většina populárních a hojně navštěvovaných pláží v Bulharsku. Její návštěvníci mají k dispozici sprchy se sladkou vodou, WC a také kabinky na převlékání. Kdo chce, může si tady na lenošení zapůjčit lehátka a slunečníky nebo naopak pro aktivní zábavu šlapadlo nebo malou loďku. Na pláži u střediska Albena je několik hřišť pro beachvojebal a další plážové sporty, na děti tu pak čeká dětský bezén, klouzačky a dokonce tobogán.

V okolí městečka je nádherná příroda a vůbec celé letovisko Albena se svými mnoha parky a stromy lemovanými ulicemi působí svěžím dojmem i uprostřed horkého léta. Hotely letoviska Albena byly vybudovány prakticky přímo na pláži a díky charakteristickému tvaru gigantických schodů má dostatek světla většina z jejich pokojů. Ostatně tvary budov v Albeně jí propůjčuje charakteristický vzhled, který se nedá zaměnit z žádným jiným prázdninovým resortem v Bulharsku. Okolní zalesněné kopce zvou během horkých dní k procházkám v chladivém stínu košatých stromů.

Albena má pro své hosty připravené bohaté turistické zázemí. To kdyby se už někomu zajídalo povalování se na pláži a rád by dal na leteckém zájezdu do Bulharska přednost před opalováním a koupáním se ve vyhřátém moři aktivnímu odpočinku. K dispozici jsou tady četné tenisové kurty, golfové hřiště, plavecký bazén, dětská hřiště a další možnosti volnočasových aktivit. Turisté si ve středisku Albena také mohou zapůjčit osobní auto a vydat se na průzkum okolí letoviska na vlastní pěst, nebo kolo, skůtr, malou loď a dokonce i jachtu.

Turisté, pro které se stala Albena volbou, kam se vydají do Bulharska na letecký last minute zájezd k moři a kde stráví svou letní dovolenou, se nebudou nudit ani s přicházejícím večerem. V letovisku se nachází několik restaurací, nabízející lahodné pokrmy z mořských ryb a k příjemnému posezení zvou zdejší kavárny a bary. Na ty, kdo se chtějí bavit i v noci, pak čeká několik diskoték a nočních klubů, které zavírají až nad ránem.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Albeně s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** ComHotel***
Albena

Hotel*** ComHotel***
Albena

Hotel*** DobrudžaHotel***
Albena

Hotel**** Flamingo GrandHotel****
Albena

Hotel***** Flamingo GrandHotel*****
Albena

Hotel**** GerganaHotel****
Albena

Hotel**** Gergana BeachHotel****
Albena

Hotel*** KaliopaHotel***
Albena

Hotel**** Laguna GardenHotel****
Albena

Hotel**** MagnoliaHotel****
Albena

Hotel*** MalibuHotel***
Albena

Albena - další odkazy

Albena - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Albeny, naleznete na stránce slev na zájezdy do Albeny. Kompletní nabídku zájezdů do Albeny lze nalézt na stránce zájezdy do Albeny.

Albena - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Albeny ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Albeny vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Bulharska, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Bulharsku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Albeně.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist