Last minute Carevo

Carevo last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Careva. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Careva a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů do Careva vybíráme

Zebra ***
19.7.(Čt) - 26.7.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel*** Zebra, Carevo - foto objektuletecky, snídaně
13.990,- Kč, 9.990,- Kč

Carevo - last minute zájezdy

Letovisko Carevo je jedním z nejjižněji položených prázdninových resortů, kam cestovní kanceláře takřka pravidleně každé léto pořádají několik výhodných last minute zájezdů do Bulharska. Městečko Carevo se rozkládá na dvou menších poloostrovech, jež vybíhají severovýchodním směrem do vod Černého moře. Zajímavostí Careva je, že jde o největší přístav v Bulharsku na jih od Burgasu. Burgas (a hlavně jeho mezinárodní letiště) se nalézá ve vzdálenosti asi 70 kilometrů a turisty, mířící na letecký zájezd k moři do Careva, tak čeká po přistání více než hodinový transfer do letoviska. Přístav je k nalezení na jižní straně většího ze dvou poloostrovů, které Carevo prakticky tvoří. Do nejbližších letovisek Lozenec a Kiten je to asi 5, respektive 10 kilometrů na sever.

V současnosti je Carevo poměrně frekventovaným jihobulharským přístavem. Kromě svých dvou hlavních pláží, přičemž jedna se nalézá v severní části letoviska a druhá jih směrem od centra obce Carevo, je městečko mezi turisty známé svou vstřícností k hostům a pohostinností a též poskytovanými službami na vysoké úrovni. Kromě malebných hotýlků a penzionů, ve kterých bývají návštěvníci Careva na zájezdech ubytováni, se ve městečku nachází celá řada malých restaurací a hospůdek, zvoucí na něco dobrého k jídlu či pití. Dále se zde nachází množstvím nejrůznějších zábavních podniků pro ty, kteří se na svých last minute zájezdech chtějí bavit, a pak také několik kaváren, ve kterých mohou jejich hosté posedět a užívat si působivého výhledu na mořskou hladinu.

Romatickým duším pak Carevo nabízí možnosti příjemných večerních procházek podél pobřeží, zdejší parkem či promenádou s výhledem na osvětlený přístav. Ty se ve většině případů protáhnou až na konec severního poloostrova, ke kostelu Nanebevzetí Panny Marie. Stejně tak působivé jsou večerní procházky podél šumícího moře po jedné z několika místních pláží.

Carevo nepatří k letoviskům v Bulharsku, napříč kterým by si táhla jedna dlouhá písečná pláž. Charakter pobřeží u Careva je spíše členitý a městečko svým hostům nabízí ke koupání celou řadu menších zátok, obklopených svěží zelení. Příjemné je, že tyto zapadlé kouty na pobřeží si stále zachovaly svou původní přírodní krásu. Příjemné koupání nabízí také zalesněná zátoka Arapia.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Carevu s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Serenity BayHotel****
Carevo

Penzion** Sunny HousePenzion**
Carevo

Carevo - další odkazy

Carevo - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Careva, naleznete na stránce slev na zájezdy do Careva. Kompletní nabídku zájezdů do Careva lze nalézt na stránce zájezdy do Careva.

Carevo - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Careva ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Careva vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Bulharska, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Bulharsku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Carevu.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist