Last minute Djuni

Djuni last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Djuni. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Djuni a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Djuni - last minute zájezdy

Djuni, nevelké, avšak čím dál častěji vyhledávané, letovisko pro zájezdy last minute do Bulharska, leží v jižní části pobřeží Černého moře. Pro turisty, kteří si chtějí o dovolené především odpočinout a na zájezdech k moři, a to ne pouze do letovisek v Bulharsku, preferují klid před masovou turistikou a průmyslem cestovního ruchu, je velmi vítanou alternativou před last minute zájezdy do nedalekého Sozopolu. Sozopol je, na rozdíl od Djuni, poměrně živé a pulzující letovisko, které bude vyhovovat spíše mladší generaci, která se ráda baví.

Letovisko leží asi o 7 kilometrů jižním směrem od Sozopolu a do Primorska, dalšího známého prázdninového resortu v této části Bulharska, je to asi 10 kilometrů na jih. Na letiště v Burgasu, kde účastníci last minute zájezdů do Djuni v drtivé většině případů přistávají, je to asi 60 kilometrů. Po přistání tedy čeká ty z turistů, kteří míří na letecký zájed do Djuni, asi hodinový transfer k jejich hotelu.

Hlavním důvodem, proč každým rokem cestuje na zájezdy do djunských letovisek tolik turistů, jsou pochopitelně zdejší písečné pláže u čistého a příjemně prohřátého moře. Ta největší, která se táhne více než 3 kilmetry jižním směrem od letoviska, nabízí dostatek prostoru pro všechny turisty, kteří se na ní rozhodnou strávit den. Djuni je na pláže skutečně bohaté. I když jde o vcelku malé prázdninové středisko, celková délka pláží v jeho okolí se blíží 5 kilometrům! Jejich šířka je v některých místech až 100 metrů a tak rozhodně nehrozí, že by tady byla hlava na hlavě ani uprostřed nejvyšší sezóny. Pláž je často vyhledávána také rodinami s malými dětmi, pro které je mírný vstup do moře podmínkou bezpečného koupání.

Orientace na dovolenou rodin s dětmi je sektor cestovního ruchu, na který se toto příjemné městečko orientuje. Většina hotelů má pro malé návštěvníky připraveny dětské kluby a nejrůznější animační programy. V městečku jsou pak na několika místech vybudována veřejně přístupná dětská hřiště. Dospělí pak v Djuni najdou vše, co je pro prožití příjemné letní dovolené u moře v Bulharsku potřeba. V městečku se nachází několik restaurací s širokou nabídkou pokrmů jak z tradiční bulharské kuchyně, tak také z ryb a nejrůznějších plodů moře. Nechybí nejrůznější obchody a obchůdky, kavárny a četné bary.

Letovisko patří k nejslunnějším místům v Bulharsku. Kdo chce o dovolené u moře lenošit na pláži v horkých paprscích slunce, je v této části Bulharska správně. Teploty vzduchu se tu v období letních prázdnin pohybují nad 30 stupni Celsia a mořská voda atakuje hranici 25 stupňů. Teplé moře vydrží až do září a proto jsou zájezdy do Djuni vyhledávané i v tomto období.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Djuni s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** BellevilleHotel****
Djuni

Hotel***** BellevilleHotel*****
Djuni

Hotel**** Holiday VillageHotel****
Djuni

Hotel**** Marina BeachHotel****
Djuni

Hotel***** Marina BeachHotel*****
Djuni

Hotel**** PelicanHotel****
Djuni

Hotel**** PelikanHotel****
Djuni

Djuni - další odkazy

Djuni - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Djuni, naleznete na stránce slev na zájezdy do Djuni. Kompletní nabídku zájezdů do Djuni lze nalézt na stránce zájezdy do Djuni.

Djuni - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Djuni ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Djuni vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Bulharska, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Bulharsku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Djuni.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist