Last minute Kiten

Kiten last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Kitenu. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Kitenu a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Kiten - last minute zájezdy

Bulharské letovisko Kiten leží na příjemném, slunném poloostrově, v jižní části černomořského pobřeží. Tato oblast, ve které se nacházejí další oblíbená letoviska Sozopol, Lozenec, Djuni a Primorsko, je stále oblíbenější destinací, kam každé léto pravidelně přilétají turisté na last minute zájezdy do Bulharska. Kiten leží asi 5 kilometrů od Lozence, který se nachází jihozápadně od městečka a necelých 5 kilometrů severně pak leží další známé letovisko Primorsko. Nejbližším městem od městečka Kiten, kde se nachází také letiště, je 60 kilmetrů vzdálený Burgas.

Kiten má z pohledu dovolené a last minute zájezdů k moři velmi výhodnou polohu. Díky spojení čistého moře, okolních lesů, kterým se tak dobře daří na svazích nedalekého pohoří Strandža a v neposlední řadě nádherné přírody v bezprostředním okolí městečka Kiten vyniká tato oblast skutečně zdravým a na dýchací ústrojí velmi blahodárně působícím klimatem. To je důvod, proč na zájezdy do Kitenu tak často cestují turisté s dýchcími obtížemi, pro které je kombinace pobytu na zdravém vzduchu u vyhřátého moře skutečným balzámem na jejich problémy.

Návštěvníci letoviska Kiten mají pro pobyt u vody k dispozici hned dvě městské pláže. Severní pláž s názvem Atliman a pak o něco delší pláž jižně od letoviska. Obě mají písečný povrch a velmi pozvolný vstup do moře. Jsou tedy vhodné pro odpočinek rodin s dětmi, neboť rodiče se nemusejí bát pustit své děti samotné do vody. Aktivní jedinci mají na pláži Atliman v těsné blízkosti centra městečka Kiten možnost vzkoušet celou řadu vodních sportů, mezi které patří například jízda na vodním skůtru nebo vodních lyžích. V Kitenu pak nechybí ani tenisové kurty, pro mladé internetové kavárny a další turistické služby.

Dovolená v letovisku Kiten patří ke klidným způsobům strávení volného času, neboť turisté si v poklidném městečku mohou výborně odpočinout velkoměstského ruchu a masové turistiky. Ale ani mladá generace se nebude v Kitenu nudit, kromě diskoték, které se pravidelně konají na severní pláži, stojí za návštěvu i diskotéka Zangodar, kde se tancuje přímo na moři na plovoucí desce. Příjemnou atmosféru letoviska Kiten pak působivě dokreslují vodopády, stékající ze skal na pobřeží.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Kitenu s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Les MagnoliasHotel****
Kiten

Hotel*** LotosHotel***
Kiten

Kiten - další odkazy

Kiten - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Kitenu, naleznete na stránce slev na zájezdy do Kitenu. Kompletní nabídku zájezdů do Kitenu lze nalézt na stránce zájezdy do Kitenu.

Kiten - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Kitenu ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Kitenu vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Bulharska, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Bulharsku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Kitenu.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

30.1.2018
Téměř 50% sleva Arabské emiráty

Arabské emiráty – Sharjah na osm dní s odletem z Prahy. Termín již 31.1. (St) – 7.2. (St) se snídaní za 15.990,-. Luxusní hotel Radisson… [více]

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist