Last minute Lozenec

Lozenec last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Lozence. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Lozence a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Lozenec - last minute zájezdy

Malebné letovisko Lozenec na jižní části bulharského pobřeží Černého moře je rychle rostoucím a rozvíjejícím se letoviskem, do kterého pro rostoucí zájem ze strany turistů vypravováno každým rokem stále více zájezdů a to včetně těch s last minute slevou. Lozenec leží asi 5 kilometrů jižním směrem od letoviska Kiten a do Burgasu, kde se nachází mezinárodní letiště, je to asi 70 kilometrů na sever. Lozenec je situován na úpatí pohoří Strandža, které se hned za hranicí městečka zvedá do výšky a jehož svahy jsou porostlé sytě zelenou vegetací.

Prázdninové středisko Lozenec je ze západu lemováno rozsáhlými vinicemi, které každoročně dávají úrodu lahodného vína. Jde o příjemné a velice klidné letovisko bez hlučného nočního života, které však nepostrádá nic z obvyklé turistické vybavenosti pro příjemnou dovolenou u moře. Last minute zájezdy do Bulharska do letoviska Lozenec tak lze jednoznačně doporučit těm turistům, kteří si chtějí během pobytu u moře v Bulharsku v první řadě odpočinout od ruchu a stresu a v klidu si užívat zasloužených dní odpočinku.

Pláže v okolí letoviska Lozenec nemají klasický charakter pláží v Bulharsku. Zdejší pláže jsou roztroušeny v menších malebných zátokách, které svým návštěvníkům zaručují alespoň částečné soukromí. Jejich povrch je většinou tvořen jemným zlatavým pískem a svým pozvolným vstupem do moře jsou vhodné i pro rodinnou dovolenou, kdy se rodiče nemusejí obávat pustit své děti samotné do vody. Některé ze zálivů jsou vyhrazeny pro nudisty, takže zájezdy do Lozence jsou oblíbené také mezi příznivci naturismu.

Turisté, kteří zvolili zájezd do letoviska Lozenec jako náplň své dovolené, se při procházkách po okolí letoviska setkají s udržovanými vinicemi, malými lesíky i fíkovími hájky. Ty jsou vedle možnosti procházek v chladivém stínu také vhodné pro vyjížďky na horských kolech. Jinak mají návštěvníci Lozence k dispozici veškerou turistickou a sportovní vybavenost, ke které patří například bazén, kurty na tenis a další možnosti pro aktivní odpočinek. Milovníci a obdivovatelé přírody by pak během pobytu ve středisku Lozenec neměli zapomenout na návštěvu přírodní rezervace Ropotamo.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Lozenci s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** MerlinHotel****
Lozenec

Hotel** Stefanov II.Hotel**
Lozenec

Hotel*** Stefanov III.Hotel***
Lozenec

Hotel*** SunriseHotel***
Lozenec

Lozenec - další odkazy

Lozenec - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Lozence, naleznete na stránce slev na zájezdy do Lozence. Kompletní nabídku zájezdů do Lozence lze nalézt na stránce zájezdy do Lozence.

Lozenec - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Lozence ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Lozence vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Bulharska, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Bulharsku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Lozenci.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

30.1.2018
Téměř 50% sleva Arabské emiráty

Arabské emiráty – Sharjah na osm dní s odletem z Prahy. Termín již 31.1. (St) – 7.2. (St) se snídaní za 15.990,-. Luxusní hotel Radisson… [více]

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist