Last minute Obzor

Obzor last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Obzoru. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Obzoru a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů do Obzoru vybíráme

Black Sea ***
21.6.(Čt) - 28.6.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel*** Black Sea, Obzor - foto objektuletecky, snídaně
12.990,- Kč, 4.980,- Kč

Obzor - last minute zájezdy

Letovisko na pobřeží Černého moře s názvem Obzor se nachází asi na půli cesty mezi městy s letišti Varnou a Burgasem. Varna leží něco málo přes 60 kilometrů severním směrem, Burgas se nalézá asi 75 kilometrů jižně. Letadla s turisty, kteří cestují do letoviska Obzor na zájezd last minute, tak mohou přistávat buď ve Varně nebo v Burgasu a pak je ještě čeká asi hodinový transfer na hotel nebo penzion, kde mají zajištěno ubytování.

Poměrně dlouhý transfer z letiště se ale v případě prázdninového resortu Obzor určitě vyplatí. Jde totiž o oblíbené a velmi příjemné středisko, kam cestují na dovolenou skuteční znalci černomořského pobřeží a kde tráví čas na zájezdech v Bulharsku ti, kteří se v této balkánské zemi opravdu vyznají. Obzor v sobě totiž kombinuje čisté a po celou letní sezónu krásně vyhřáté moře s širokými písčitými plážemi. Jeho hosté tady hledají jak neuvěřitelný klid pro relaxaci a slunění na pláži, tak i mnoho množností výletů po památkách či výšlapů do hor.

Protože je Obzor situován do jakési kotliny, hned za letoviskem se zvedají hory, porostlé zelenými lesy. Ty ještě umocňují celkový dojem svěžesti z celé oblasti. Navíc jsou ideálním terénem pro horskou turistiku či jen obyčejné nenáročné procházky. Značené turistické stezky začínají hned na konci městečka. Severně od Obzoru se pak do moře vlévá řeka Dvojnica, která je součástí zdejší přírodní rezervace, oblíbeného cíle aktivních turistů, kteří si Obzor zvolili jako místo, kde stráví zasloužený čas odpočinku a volna na last minute zájezdu do Bulharska.

Písečné pláže mají turisté, trávící dovolenou v městečku Obzor, k dispozici 2. Jedna je přímo v letovisku, tu druhou odděluje severně od Obzoru od zastavěné oblasti říčka Dvojnica. Podél obou pláží se nachází hotely, penziony a další ubytovací kapacity a nutno dodat, že každým rokem přibývají nové. Obzor má tedy určitě potenciál stát se v dohledné době vyhledávaným místem pro letecké zájezdy do Bulharska.

Letovisko Obzor si oblíbí milovníci historie a obdivovatelé starých památek. Jen asi 3 kilometry od městečka se totiž nalézají rozvaliny středověké pevnosti a nedaleko jsou také k vidění zříceniny Jupiterova chrámu a též pozůstatky římských hradeb. Ještě starší pak jsou pozůstatky řecké pevnosti z doby antiky, které jsou k vidění nedaleko vesničky Bjala.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Obzoru s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Penzion** BarbaPenzion**
Obzor

Hotel*** Black SeaHotel***
Obzor

Hotel*** Black SeaHotel***
Obzor

Hotel**** CasablancaHotel****
Obzor

Penzion** Dům BarboviPenzion**
Obzor

Penzion** JovkaPenzion**
Obzor

Hotel*** Kalina GardenHotel***
Obzor

Hotel**** MiramarHotel****
Obzor

Penzion* ObzorPenzion*
Obzor

Hotel**** Paraizo BeachHotel****
Obzor

Hotel**** Sol Luna BayHotel****
Obzor

Obzor - další odkazy

Obzor - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Obzoru, naleznete na stránce slev na zájezdy do Obzoru. Kompletní nabídku zájezdů do Obzoru lze nalézt na stránce zájezdy do Obzoru.

Obzor - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Obzoru ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Obzoru vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Bulharska, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Bulharsku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Obzoru.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist