Last minute Pomorie

Pomorie last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Pomorie. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Pomorie a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Pomorie - last minute zájezdy

Bulharské letovisko Pomorie, oblíbená destinace pro letní last minute zájezdy v Bulharsku, se nachází necelých 18 kilometrů od Nesebaru a na letiště v Burgasu, kde přistávají letadla s turisty, které vezou na výhodné zájezdy, je to z Pomorie asi stejně daleko jako do Nesebaru. Městečko Pomorie je známe svými bahenními léčivými koupelemi, které jsou pacientům poskytovány na malém pevninském výběžku nedaleko jezera Pomorie. Ty mají příznivé léčebné účinky na různé typy onemocnění pohybového a nervového ústrojí, stejně tak jako pomáhají na nejrůznější kožní onemocnění.

V současnosti jde v případě střediska Pomorie spíše o klidnější letovisko, jež však poskytuje turistům, kteří sem přicestovali na zájezd s last minute slevou, široké možnosti zábavy a nejrúznějších volnočasových aktivit.

Návštěvníci městečka mají ke koupání v Černém moři dispozici hned tři pláže. Nejzajímavější je s největší pravděpodobností Černá pláž, na které se nachází léčivé bahno a písek. Pro obvyklé koupání a pobyt u moře jsou určené 2 zbývající pláže, severní a jižní. Sem také míří nejvíce turistů, kteří v Pomorie tráví čas svého last minute zájezdu. Povrch pláže na jihu je pokryt jemným bílým pískem a její návštěvníci tady mají pohodlný a velmi pozvolný vstup do vody. To je důvodem, proč je často vyhledávána rodinami s dětmi. Turisté zde mají k dispozici plážová lehátka a slunečníky a v půjčovnách si mohou zapůjčit nejrůznějších šlapadla, surfařská prkna, skůtry a další.

V Pomorie mají jeho hosté k dispozici celou řadu malých hospůdek a restaurací s vyhlášenou balkánskou kuchyní. Rychlé občerstvení se dá zakoupit ve stáncích a fast-foodech nedaleko pláží, takže není potřeba se kvůli jídlu vracet od pláže zpět do hotelu nebo penzionu. Skrze centrum Pomorie se táhne poměrně rušná pěší zóna, kterou lemuje zelený park. To na turisty na zájezdech last minute do Pomorie většinou působí, hlavně uprostřed horkého léta, svěžím a příjemným dojmem. V blízkosti parku se nacházejí nejrůznější obchody a obchůdky, kavárny, diskotéky i různé atrakce pro ty nejmenší.

Necelé 2 kilometry od letoviska se nachází rozsáhlá Pomorská laguna a jezero, na jehož břehu je v provozu lázeňské centrum, využívající k léčbě zdejší blahodárné bahno.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Pomorie s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Central PlazaHotel***
Pomorie

Hotel** Černo MoreHotel**
Pomorie

Hotel***** Festa Via PonticaHotel*****
Pomorie

Hotel*** Interhotel PomorieHotel***
Pomorie

Hotel*** ParadiseHotel***
Pomorie

Hotel*** Sunny BayHotel***
Pomorie

Hotel**** Sunset ResortHotel****
Pomorie

Hotel**** Sunset ResortHotel****
Pomorie

Hotel***** Sunset ResortHotel*****
Pomorie

Hotel***** Sunset ResortHotel*****
Pomorie

Hotel*** Sv. GeorgeHotel***
Pomorie

Pomorie - další odkazy

Pomorie - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Pomorie, naleznete na stránce slev na zájezdy do Pomorie. Kompletní nabídku zájezdů do Pomorie lze nalézt na stránce zájezdy do Pomorie.

Pomorie - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Pomorie ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Pomorie vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Bulharska, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Bulharsku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Pomorie.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

30.1.2018
Téměř 50% sleva Arabské emiráty

Arabské emiráty – Sharjah na osm dní s odletem z Prahy. Termín již 31.1. (St) – 7.2. (St) se snídaní za 15.990,-. Luxusní hotel Radisson… [více]

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist