Last minute Primorsko

Primorsko last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Primorska. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Primorska a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Primorsko - last minute zájezdy

Primorsko - ilustrační fotografie Primorsko - ilustrační fotografie Primorsko - ilustrační fotografie

Primorsko, oblíbené letovisko v jižní části Bulharska, kam jsou z České republiky v hojné míře vypravovány letecké last minute zájezdy, letí asi 20 kilometrů jižně od dalšího známého bulharského letoviska Sozopol a na letiště v Burgasu je to z Primorska necelých 50 kilometrů. Stará historická část atraktivního městečka Primorsko se nachází na malém poloostrově, který vybíhá do vod Černého moře.

Turisté, kteří se rozhodli odletět na last minute zájezdy právě do Bulharska a jako místo svého pobytu zvolili Primorsko, mají k dispozici ke koupání v příjemně prohřátém Černém moři hned 2 pláže. Na sever od letoviska se táhne pláž v Stompolské zátoce. V těchto místech se nachází většina hotelů, penzionů a apartmánů v Primorsku a tato část městečka je od pláže oddělena zdí, která Primorsko chrání před pískem z pláže, který s sebou nese vítr, vanoucí od moře. Jižní pláž se nachází na břehu Ďábelské zátoky. Ta je pojmenována podle stejnojmenné říčky, která nedaleko Primorska ústí do moře.

Kromě obou písčitých pláží se nacházejí v okolí městečka Primorsko také malé a tiché zátoky či jakési minifjordy, zvoucí romantické duše k odpočinku a příjemné relaxaci. Na obou hlavních plážích mají turisté na zájezdu do Primorska k dispozici celou řadu půjčoven nejrůznějších sportovních náčiní, děti naopak ocení skluzavky a tobogány. Koho zajímá potápění a chtěl by si ho vyzkoušet, v provozu je tady také škola potápění. Obě pláže mají pozvolný vstup do moře a jsou tak vhodné pro rodiny s malými dětmi, jejichž rodiče se nemusejí obávat pustit své ratolesti samotné do vody.

Velmi příjemné je, že prakticky od pobřežní čáry se směrem na severozápad zvedají zalesněné svahy pohoří Strandža. Ty nejen že zajišťují Primorsku příjemné a svěží ovzduší, ale také při pohledu od moře dodávají letovisku malebnou kulisu. V současnosti je Primorsko oblíbené zejména mezi českými turisty, jejichž počty se každým rokem ještě zvyšují. To je znát i na rozvoji letoviska. Nachází se tu množství velkých hotelů i soukromých penzionů, celá řada obchodů, nejrůznějších restaurací a dalšího turistického vybavení. Aktivní jedinci tu mají navíc k dispozici rozsáhlý sportovní komplex. Českých turistů si v Primorsku skutečně váží a tak tady často naleznete například jídelní lístky v češtině, funguje tady české informační centrum a na mnoha místech se dá bez jakýchkoliv problémů dorozumět česky.

Kdo na svém last minute zájezdu preferuje menší a klidnější letoviska před známými a hojně navštěvovanými resorty, mezi které v Bulharsku patří například Slunečné pobřeží nebo Zlaté písky, pro toho bude dovolená v Primorsku přesně to pravé, co pro strávení zasloužených dnů volna potřebuje.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Primorsku s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Penzion** AtanasoviPenzion**
Primorsko

Hotel*** BelicaHotel***
Primorsko

Hotel** EvaHotel**
Primorsko

Hotel**** Forest BeachHotel****
Primorsko

Penzion** JalpPenzion**
Primorsko

Hotel*** MonelloHotel***
Primorsko

Hotel*** Perla PlayaHotel***
Primorsko

Hotel**** Perla RoyalHotel****
Primorsko

Hotel**** Perla SunHotel****
Primorsko

Hotel**** Perla Sun ParkHotel****
Primorsko

Hotel*** Plamena PalaceHotel***
Primorsko

Hotel*** Prestige City IIHotel***
Primorsko

Hotel**** Prestige City IIHotel****
Primorsko

Primorsko - další odkazy

Primorsko - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Primorska, naleznete na stránce slev na zájezdy do Primorska. Kompletní nabídku zájezdů do Primorska lze nalézt na stránce zájezdy do Primorska.

Primorsko - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Primorska ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Primorska vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Bulharska, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Bulharsku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Primorsku.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

30.1.2018
Téměř 50% sleva Arabské emiráty

Arabské emiráty – Sharjah na osm dní s odletem z Prahy. Termín již 31.1. (St) – 7.2. (St) se snídaní za 15.990,-. Luxusní hotel Radisson… [více]

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist