Last minute Ravda

Ravda last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Ravdy. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Ravdy a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Ravda - last minute zájezdy

Prázdninové středisko Ravda sice nepatří k největším resortům pro zájezdy last minute do Bulharska, ale i tak je mezi turisty poměrně oblíbená a svou letní dovolenou sem přijíždějí trávit ze všech koutů Evropy. Ravda je malou přímořskou vesničkou, situovanou v malebné zátoce nedaleko stejnojmenného mysu. Z vesničky to je jen asi 2 kilometry do Nesebaru a necelých 5 na Slunečné pobřeží. Opačným směrem pak leží Pomorie a na letiště v Burgasu je to z Ravdy asi 20 kilometrů jihozápadním směrem.

Kdysi především rybářská vesnička Ravda se v průběhu času rozrostla ve vyhledávané letovisko na břehu Černého moře. Dnes jde o oblíbenou oblast pro letní dovolenou a na last minute zájezdy sem každou sezónu přilétají tisíce hostů. Ty sem láká hlavně příznivé klima, hned několik pláží, které mají povrch z jemného zlatavého písku a v neposlední řadě také čisté a průzračné moře, jež během horkých letních dní doslova vybízí k osvěžení a ke koupání.

Pláže letoviska Ravda nepostrádají nic z obvyklé vybavenosti, takže jejich návštěvníci si tady mohou vypůjčit lehátka a slunečníky pro dokonalý požitek z pobytu na pláži. Aktivní jedinci a turisté, kteří by nevydrželi celý den pouze lenošit tu mají možnost vzkoušet si celou řadu vodních sportů, mezi které patří například jízda na vodních lyžích, winsurfing, jízda na kajaku a další. A protože pláže v oblasti Ravda mají pozvolný vstup do moře, oblíbily si toto letovisko také rodiny s dětmi.

Velkou výhodou vesničky Ravda je její zatím neobjevený turistický potenciál. K ubytování zde slouží celá řada menších hotýlků, penzionů a apartmánů, které jsou daleko levnější než hotely v takových resortech, jako třeba Zlaté písky. Proto je také Ravda vyhledávaným letoviskem mezi cestovateli s menším rozpočtem. Ceny v Ravdě jsou totiž podstatně nižší než ve velkých bulharských letoviscích.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Ravdě s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** BijouHotel***
Ravda

Hotel** ElviraHotel**
Ravda

Hotel*** Holiday DreamHotel***
Ravda

Hotel**** SofiaHotel****
Ravda

Hotel*** Sunrise ClubHotel***
Ravda

Ravda - další odkazy

Ravda - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Ravdy, naleznete na stránce slev na zájezdy do Ravdy. Kompletní nabídku zájezdů do Ravdy lze nalézt na stránce zájezdy do Ravdy.

Ravda - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Ravdy ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Ravdy vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Bulharska, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Bulharsku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Ravdě.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist