Last minute Slunečné Pobřeží

Slunečné Pobřeží last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů na Slunečné Pobřeží. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů na Slunečné Pobřeží a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů na Slunečné Pobřeží vybíráme

Kiparisite ****
25.6.(Po) - 2.7.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel**** Kiparisite, Slunečné Pobřeží - foto objektuletecky, polopenze
18.490,- Kč, 6.480,- Kč
Zornitsa Sands ****
25.6.(Po) - 2.7.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel**** Zornitsa Sands, Slunečné Pobřeží - foto objektuletecky, polopenze
19.590,- Kč, 13.190,- Kč

Slunečné Pobřeží - last minute zájezdy

Slunečné Pobřeží - ilustrační fotografie Slunečné Pobřeží - ilustrační fotografie Slunečné Pobřeží - ilustrační fotografie

Slunečné (nědy se také používá výrazu Sluneční) pobřeží se již několik desetiletí drží na vrchlu popularity a návštěvnosti týkající se last minute dovolené v Bulharsku. Nechází se asi 40 kilometrů severním směrem od přístavního města Burgas, táhne se od Svatého Vlasu po Nesebar a jde skutečně o velký a velmi významný prázdninový resort s úctyhodnou kapacitou. Na několika málo čtverčních kilometrech tady byla vybudována téměř tisícovka hotelů s celkovou kapacitou převyšující čtvrt milionu lůžek! Kdo se tedy rozhodne navštívit Buhlarsko a strávit svou last minute dovolenou na Slunečném pobřeží, určitě bude moci vybírat takřka z nepřeberných možností ubytování.

Nabídka ubytovacích kapacit je skutečně široká a turisté mohou vybírat ubytování od jednoduduše zařízených penzionů za velmi přijatelé ceny až po velmi kvalitní a luxusní hotely s plným servisem. O kvalitě poskytovaných služeb svědčí i fakt, že nejvíce hostů sem přilétá z Velké Británie a skandinávských zemí. Pro ně se Bulharsko stává příjemnou a levnou alternativou k dražším letoviskům v Řecku, Baleárských ostrovech nebo Španělsku.

Mnozí znalci Bulharska tvrdí, že téměř osmikilometrová pláž Slunečného pobřeží je vůbec tím nejlepším místem, kde se dá v Bulharsku u moře strávit last minute dovolená. Zdejší hotely si oblíbily také rodiny s malými dětmi, neboť písečná pláž má jen pozvolný vstup do vody a rodiče se tak nemusejí bát pustit své ratolesti do vody. Na aktivní a akční jedince čeká na Slunečném pobřeží možnost doplňkových plážových aktivit, ke kterým patří například jízda na vodním skútru nebo banánu, taženým motorovým člunem, jízda na vodních lyžích, možnost zapůjčení šlapadel a další. Na rozpáleném písku pláže si pak mohou zahrát volejbal, basketbal, zaskákat si na trampolínách a provozovat další činnosti. Kdo má rád akvaparky a vodní zábavu, bude se tady na dovolené cítit jako v ráji, neboť tento bulharský prázdninový resort má vodní zábavní parky hned dva.

Kromě čistého moře a písečných pláží existují ještě další důvody, proč se turisté vydávají na last minute dovolenou do Bulharska a jedním z nich je určitě bulharská kuchyně. Podél pláže i dále ve vnitrozemí se na Slunečném pobřeží nachází více jak 150 nejrůznějších restaurací a taveren. Nabídka pokrmů je v nich skutečně široká a turisté tak mohou ochutnat jak typicky bulharská jídla, tak si objednat klasický steak s hranolky, nebo si nechat uvařit něco z oblíbené italské kuchyně.

Město má podél celé pláže vybudovanou pobřežní promenádu, která se táhne až k Nesebaru. Podél ní se nalézá spousta kaváren, vináren, barů a dalších nočních podniků. Ty se otevírají s nastupojícím večerem a s příbýbající nocí celá promenáda ožívá. To je určitě dobrá zpráva pro všechny, pro které se dovolená nekočí západem slunce a mají rádi noční život a zábavu. Kdo se nechce bavit uvnitř diskoték a barů, může se jen tak procházet podél moře a vnímat esenci známého bulharského letoviska. Působivou večerní atmosféru pak dokreslují četní pouliční umělci a všudypřítomná hudba. Během prázninové sezóny se pak v různách částech resortu koná celá řada zajímavých festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí, které určitě stojí za to navštívit.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely na Slunečném Pobřeží s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** AktiniaHotel***
Slunečné Pobřeží

Hotel*** AktiniaHotel***
Slunečné Pobřeží

Hotel**** AlbaHotel****
Slunečné Pobřeží

Hotel*** AmarisHotel***
Slunečné Pobřeží

Hotel*** AmarisHotel***
Slunečné Pobřeží

Hotel*** Amaris ComplexHotel***
Slunečné Pobřeží

Hotel**** AndaluciaHotel****
Elenite

Hotel**** Andalusia/ AtriumHotel****
Elenite

Hotel**** Andalusia/AtriumHotel****
Elenite

Hotel*** Andalusia BeachHotel***
Elenite

Hotel**** Andalusia BeachHotel****
Elenite

Hotel**** AquamarineHotel****
Slunečné Pobřeží

Hotel**** AquamarineHotel****
Slunečné Pobřeží

Hotel**** AquamarineHotel****
Slunečné Pobřeží

  Následující Zobrazit další hotely na Slunečném Pobřeží1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20
Slunečné Pobřeží - další odkazy

Slunečné Pobřeží - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu na Slunečné Pobřeží, naleznete na stránce slev na zájezdy na Slunečné Pobřeží. Kompletní nabídku zájezdů na Slunečné Pobřeží lze nalézt na stránce zájezdy na Slunečné Pobřeží.

Slunečné Pobřeží - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd na Slunečné Pobřeží ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli na Slunečné Pobřeží vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Bulharska, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Bulharsku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než na Slunečném Pobřeží.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist