Last minute Sozopol

Sozopol last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Sozopolu. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Sozopolu a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů do Sozopolu vybíráme

Santa Marina... ****
19.6.(Út) - 30.6.(So), 11 nocí
Hotel Hotel**** Santa Marina Holiday Village, Sozopol - foto objektuletecky, bez stravy
18.890,- Kč, 8.190,- Kč

Sozopol - last minute zájezdy

Sozopol - ilustrační fotografie Sozopol - ilustrační fotografie Sozopol - ilustrační fotografie

Dlouholetý spor o to, které z oblíbených letovisek, kam každým rokem směřuji celá řada leteckých last minute zájezdů do Bulharska, je hezčí, zda Sozopol nebo Nesebar, nemůže mít jednoznačnou odpověď. Obě mají svůj nezaměnitelný půvab a záleží na vkusu jednotlivce, které si na zájezdu do Bulharska zamiluje více.

Jak říkají sami Bulhaři, Sozopol je prý mladší. A to nejen co se týká jeho historie. Sozopol je totiž oblíbený spíše u mladších návštěvníků, zatímco jeho severní konkurent Nesebar působí rozvážnějším dojmem. Sozopolské Staré město se, stejně jako Nesebarské, rozkládá na skalnatém poloostrově a rovněž stejně jako Nesebar i Sozopol se může pyšnit starými atraktivními domy z 19. století.

Bez ohledu na dávný spor je Sozopol jedním z nejhezčích a nejnavštěvovanějších letovisek Bulharska. Nachází se na již zmiňovaném poloostrově asi 30 kilometrů jižním směrem od Burgasu. Dále na jih pak leží další oblíbené místo pro last minute zájezdy k Černému moři Primorsko.

Stará část města Sozopol byla vyhlášena historickou rezervací a je zapsána na Seznamu UNESCO. Při procházkách historickým centerm městečka Sozopol může každý všemi póry vnímat jedinečnou atmosféru dávných časů, kterou dotvářejí typické domy s kamennou podezdívkou a dřevěnými patry po stranách. Milovníci historie, kteří se do Sozopolu dostanou na nějakém last minute zájezdu, si takovou procházku určitě nenechají ujít. V klidu a chladivém stínu pak mohou posedět v některé ze zdejších restaurací nebo hospůdek a z výšky pozorovat čilý ruch na hladině moře pod sebou.

Modernější část letoviska Sozopol leží dále na pevnině, západně od historického centra. A na první pohled je také daleko rušnější než poklidné staré město na východě. Zástavbu tady tvoří hlavně hotely, apartmánové domy a nejrůznější vilky, vkusně rozmístěné ve stráni nad poloostrovem s historickou částí městečka Sozopol. Turisté na last minute zájezdech tady najdou vše, co k prožité příjemné dovolené v Bulharsku mohou vyžadovat. Jsou zde restaurace, nabízející příchozím pokrmy vynikající bulharské kuchyně, četné obchody a obchůdky s nejrůznějším zbožím a také bary a diskotéky, slibující svým hostům bohatý noční život se množstvím hudby a tance.

Dvě pláže, které mají návštěvníci prázdninového střediska Sozopol k dispozici, leží nedaleko malého rybářského přístavu, který jen dotváří jedinečnou atmosféru celého regionu. Obě pláže jsou pokryty zlatým pískem a těm, kdo se na nich rozhodnou strávit den, nabízejí široké možnosti zábavy a vodních sportů.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Sozopolu s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Blue OrangeHotel****
Sozopol

Hotel**** BrizHotel****
Sozopol

Hotel*** CoralHotel***
Sozopol

Hotel*** CoralHotel***
Sozopol

Penzion** ElektraPenzion**
Sozopol

Hotel*** HeraHotel***
Sozopol

Hotel**** Laguna BeachHotel****
Sozopol

Hotel** Lazuren BrjagHotel**
Sozopol

Aparthotel**** MartinezAparthotel****
Sozopol

Hotel*** MiramarHotel***
Sozopol

Hotel*** PanoramaHotel***
Sozopol

Hotel*** ParnasHotel***
Sozopol

Sozopol - další odkazy

Sozopol - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Sozopolu, naleznete na stránce slev na zájezdy do Sozopolu. Kompletní nabídku zájezdů do Sozopolu lze nalézt na stránce zájezdy do Sozopolu.

Sozopol - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Sozopolu ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Sozopolu vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Bulharska, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Bulharsku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Sozopolu.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist