Last minute Svatý Konstantin

Svatý Konstantin last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Svatého Konstantinu. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Svatého Konstantinu a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů do Svatého Konstantinu vybíráme

Aqua Azur ****
22.7.(Ne) - 29.7.(Ne), 7 nocí
Hotel Hotel**** Aqua Azur, Svatý Konstantin - foto objektuletecky, all inclusive
22.300,- Kč, 13.990,- Kč

Svatý Konstantin - last minute zájezdy

Kdo se chystá na letecký zájezd s last minute slevou do Bulharska a chtěl by najvštívit jedno v vůbec nejstarších letovisek v této balkánské zemi, měl by se podívat po nabídce last minute zájezdů do letoviska Svatý Konstantin. Toto malé příjemné městečko, které je též nazýváno Sveti Konstantin nebo také Elena, se nachází se jen pár kilometrů od Varny. V se nalézá letiště a na něm také přistávají letadla, přivážející turisty na zájezdy do tohoto regionu Bulharska.

Svatý Konstantin byly původně lázně, postavené v okolí horkého minerálního pramene, který tady vyvěrá. Má teplotu asi 45 stupňů Celsia a jeho léčivých účinků si mohou užívat jak místní, tak také turisté, kteří se do Svatého Konstantinu dostali v rámi některého z mnoha last minute zájezdů. Z letoviska Svatý Konstantin je to jen asi 3 kilometry do známého bulharského letoviska Zlaté písky, kam se velmi často turisté, kteří zvolili Svatý Konstantin pro své ubytovaní, vydávají na výlety.

Letovisko Svatý Konstantin se od mnoha dalších prázdninových středisek v Bulharsku odlišuje tím, že tady turisté nemají pro koupání v Černém moři jednu dlouhou a širokou písečnou pláž. Ve Svatém Konstantinu se jeho návštěvníci mohou koupat hned v několika klidných zátokách. Ty jsou od sebe odděleny skalisky a právě v těchto zátočinách leží zdejší pláže. Tím ale většina rozdílů oblasti Svatý Konstantin s dalšími letovisky v Bulharsku, kam přilétají turisté na last minute zájezdy, končí. I Svatý Konstantin má pláže s písečným povrchem, který tvoří ideální lože pro odpočinek a lenošení. Moře v okolí letoviska je čisté a koupající se určitě překvapí svou čistotou a nádherně modrou barvou.

Bulharské prázdninové středisko Svatý Konstantin má většinu hotelů, sloužících k ubytování hostů během letní turistické sezóny, postavených jen kousek od zdejších pláží. Velká většina ubytovacích kapacit prošla v minulost rozsáhlou rekonstrukcí a tak může nabídnout vysoký komfort i náročnějším turistům, kteří zvolili Svatý Konstantin hlavně kvůli klidu, který tady ve srovnání například se Slunečným pobřežím panuje.

Ti z návětěvníků tohoto letoviska, kteří vyhledávají noční život a rádi se baví, budou přímo v městečku Svatý Konstantin asi trošku zklamáni. Kromě několika útulných restaurací, které zvou svou vůní k ochutnávce zdejších specialit či jen prostému posezení nad šálkem dobré kávy, toho Svatý Konstantin svým hostům o moc víc nenabízí. Tento stav může vyhovovat romantickým duším, které rády tráví večery dlouhými porcházkami podél pobřeží, ale pro aktivní jedince, vyhledávající společnost, to může být málo. Ti ale zase mohou využít pravidelné autobusové linky na Zlaté písky či Varny a užít si v místech, kde je živo až do ranních hodin, zábavu podle jejich gusta.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely ve Svatém Konstantinu s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Aqua AzurHotel****
Svatý Konstantin

Hotel*** AtlantHotel***
Svatý Konstantin

Hotel**** AzaliaHotel****
Svatý Konstantin

Hotel*** DolphinHotel***
Svatý Konstantin

Hotel**** DolphinHotel****
Svatý Konstantin

Hotel**** Estreya PalaceHotel****
Svatý Konstantin

Hotel**** LebedHotel****
Svatý Konstantin

Hotel**** LebedHotel****
Svatý Konstantin

Svatý Konstantin - další odkazy

Svatý Konstantin - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Svatého Konstantinu, naleznete na stránce slev na zájezdy do Svatého Konstantinu. Kompletní nabídku zájezdů do Svatého Konstantinu lze nalézt na stránce zájezdy do Svatého Konstantinu.

Svatý Konstantin - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Svatého Konstantinu ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Svatého Konstantinu vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Bulharska, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Bulharsku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než ve Svatém Konstantinu.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist