Last minute Zlaté Písky

Zlaté Písky last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů na Zlaté Písky. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů na Zlaté Písky a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů na Zlaté Písky vybíráme

Green Park ***
18.7.(St) - 29.7.(Ne), 11 nocí
Hotel Hotel*** Green Park, Zlaté Písky - foto objektuletecky, all inclusive
22.190,- Kč, 14.290,- Kč

Zlaté Písky - last minute zájezdy

Středisko Zlaté písky je vedle Slunečného pobřeží asi nejznámější prázdninové letovisko v Bulharsku a last minute zájezdy do této destinace se mezi českými turisty již několik desetiletí hřejí na výsluní popularity. A i když jde původně o rekreační resort pro celý tehdejší východní blok, současnost je už naštěstí na hony vzdálená socialistické minulosti. Zdejší hotely a penziony, stejně tak jako poskytované služby, se výrazně změnily a Bulharsko s letoviskem Zlaté písky se tak mohlo stát na poli cestovního ruchu žádaným artiklem.

Zlaté písky se nacházejí v severní části bulharské riviery, asi 17 kilometrů severovýchodním směrem od přístavního města Varna. Ve Varně se nachází i letiště a tak většina turistů, přilétajících na last minute zájezdy na Zlaté písky, přistává právě na zdejším letišti a pak už jen absolvuje krátký transfer ke svému hotelu nebo penzionu. Těch pár kilomerů je otázkou několika málo minut a tak si návštěvníci známeho bulharského letoviska mohou užívat dovolená již krátce po přistání. Necelých 10 kilometrů dále na sever se pak nalézá letovisko Albena.

Hlavním důvodem, proč se letovisko jmenuje Zlaté písky a proč se těší vzrůstající oblibě u turistů, kteří chtějí strávit svou letní dovolenou u moře a vydávají se sem nejen na zájezdy s last minute slevou, jsou bezpochyby zdejší pláže. Ne nadarmo se celý resort jmenuje tak, jak se jmenuje. Zdejší pláže skutečně vypadají, jako by byly pokryty zlatem a ne jemňoučkým pískem křiklavě žluté barvy. Dá se říci, že všechny pláže letoviska vlastně tvoří jednu dlouhou a širokou pláž. Ta měří na délku téměř 8 kilometrů a kromě hotelů, které byly postaveny jen nedaleko, takže turisté to mají ze svých pokojů na pláž jen pár kroků, je celá pláž lemována promenádou. Teplota Černého moře je příjemná ke koupání již od konce června, takže sezóna zájezdů last minute do Bulharska začíná poměrně brzo a trvá až do poloviny září.

Jisté je, že návštěvníci Zlatých písků se tady během dovolené rozhodně nebudou nudit. A to jak během dne, tak ani po setmění. Kromě klasických plážových aktivit, ke kterým patří možnost zapůjčení šlapadel nebo vodních skůtrů, jízda na banánech nebo let na padáku taženým člunem a běžných plážových činností, ke kterým patří beach volejbal, basketbal a další aktivity, je možné se během dne vydat kupříkladu za nákupy na místní tržiště nebo si jít zadovádět do zdejšího akvaparku. Tato možnost se bude určitě líbit nejmladším účastníkům last minute zájezdu na Zlaté písky. Ti pak také určitě přivítají příležitost svézt se malým vláčkem, který zajišťuje dopravu turistů po letovisku.

Zábava ale rozhodně nekončí příchodem večera. Když teploty poněkud klesnou, mohou turisté, kteří vyhledávají možnost užít si bujarý noční život, vyrazit za zábavou do četných barů, nočních podniků nebo diskoték, které zavírají až pozdě nad ránem. Proto je tento bulharský resort také velmi oblíben u mladé generace, neboť vstupné do takových zařízení je poměrně nízké a zábava takřka nekonečná.

Na Zlatých píscích si přijdou na své také milovníci historie. Nedaleko letoviska se totiž nachází několik zajímavých míst, která jsou více či méně spojena s bohatou historií tohoto regionu. Za návštěvu stojí například skalní klášter Aladža. Ten patří mezi hrstku klášterů v Bulharsku, které tuto zemi mezi historiky proslavily. A jen pár kilometrů od kláštera se nalézají skalní masivy s jeskyněmi a katakombami.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely na Zlatých Píscích s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** AdmiralHotel****
Zlaté Písky

Hotel**** Arena MarHotel****
Zlaté Písky

Hotel**** Astera And SpaHotel****
Zlaté Písky

Hotel**** AtlasHotel****
Zlaté Písky

Hotel**** Berlin Golden BeachHotel****
Zlaté Písky

Hotel**** Berlin Golden BeachHotel****
Zlaté Písky

Hotel**** Berlin Green ParkHotel****
Zlaté Písky

Hotel*** BonitaHotel***
Zlaté Písky

Hotel*** BrizHotel***
Zlaté Písky

Hotel**** CentralHotel****
Zlaté Písky

Hotel**** Double Tree by Hilton Golden SandsHotel****
Zlaté Písky

Hotel**** EdelweissHotel****
Zlaté Písky

Hotel**** EdelweissHotel****
Zlaté Písky

Hotel**** EdelweissHotel****
Zlaté Písky

  Následující Zobrazit další hotely na Zlatých Píscích1 - 2 - 3 - 4
Zlaté Písky - další odkazy

Zlaté Písky - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu na Zlaté Písky, naleznete na stránce slev na zájezdy na Zlaté Písky. Kompletní nabídku zájezdů na Zlaté Písky lze nalézt na stránce zájezdy na Zlaté Písky.

Zlaté Písky - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd na Zlaté Písky ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli na Zlaté Písky vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Bulharska, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Bulharsku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než na Zlatých Píscích.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist