Last minute Černá Hora

Černá Hora last minute

Láká vás kombinace Černá Hora a last minute zájezdy? Chystáte se strávit v Černé Hoře dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat královské letní sídlo s dlouhými plážemi a příjemným klimatem v Baru, přes 2 km dlouhou písečnou pláž, která byla před druhou světovou válkou vyhlášena v Paříži nejkrásnější pláží Středomoří v Bečiči nebo třeba masivní renesanční hradby s mohutnými branami v Budvě? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů do Černé Hory. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte v Černé Hoře nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Oblasti s last minute zájezdy

Kam v Černé Hoře na zájezd typu last minute

V následujících oblastech v Černé Hoře máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

Last minute zájezdy do Černé Hory

Černá Hora - ilustrační fotografie Piva Lake Vodopád Grlja

V jihovýchodní části Evropy, na Balkánském poloostrově, se nachází zatím nejmladší stát Černá Hora. Vznikla teprve roku 2006 z původního politickéh svazku Srbsko a Černá Hora. Černohorské pobřeží Jaderského moře se táhne v délce asi 100 kilometrů a nachází se zde hned několik letovisek, která jsou mezi turisty oblíbená zejména na last minute zájezdy a dovolenou na poslední chvíli se slevou.

Za perlu Jaderského moře bývá často označován záliv v severní části jaderského pobřeží republiky Černá Hora Boka Kotorská. Ta svým způsobem připomíná fjord, za něž bývá často považována a jde o největší záliv v jižní části Jaderského moře. Boka Kotorská se dále dělí na čtyři zálivy - hercegnovský, risanský, kotorský a tivatský. Boka (z italského bocca, což znamená záliv) se hluboko zařezává do zdejšího pohoří a celková délka zálivu činí 28 kilometrů. Nejužší místo, nazývané Verige (v překladu řetězy), je pouze 350 metrů široké a své jméno získalo podle způsobu, jakým se tu dříve bránilo vjezdu nezvyných lodí do přístavu. Přes nejužší místo se jednoduše natáhly železné řetězy.

Spoustu menších letovisek v zálivu Boka Kotorská navštíví v rámci některého z last minute zájezdů několik tisíc turistů. Asi nejzámějšími resorty v celém zálivu jsou Herceg Novi a Tivat. Právě v těchto letoviscích také mají turisté na koupání nejdelší pláže celého zálivu. Kromě těchto letovisek jej pak podél pobřeží zálivu roztroušena celá řada menších letovisek, které budou vyhovovat hlavně těm návštěvníkům destinace Černá Hora, kteří si chtějí o dovolené užít klidu a pohody a před rušnými letovisky dávají přednost klidnějším místům. Oblast je ideálním místem nejen pro koupání v příjemně vyhřátém moři v čase last minute zájezdu, ale také pro plachtění, přístrojové potápění a další vodní sporty. Zajímavostí Boky Kotorské je skutečnost, že se v ní nachází hned sedm malých ostrůvků.

Budvanská riviéra se táhne podél Jaderského pobřeží v délce jen něco málo přes 20 kilometrů, ale i tak je o tento černohorský region mezi turisty největší zájem a nejvíce last minute zájezdů, pro které je cílem Černá Hora, je vypravováno právě do okolí Budvy. Nacházejí se tady velmi dobré možnosti ubytování, skvělé příležitosti ke koupání v průzračně čisté vodě Jadranu a také možnosti provozování nejrůznějších vodních sportů.

Asi nejzámějším letoviskem Budvanské riviéra je Budva samotná. Ta se do povědomí turistů, chystající se na zájezd typu last minute, dostala hlavně díky svým krásným plážím, které mají písečný nebo oblázkový povrch. Městečko dále pokračuje do letoviska Bečiči, které si získalo srdce příznivců plážového lenošení svou rozlehlou pláží. Bečiči je mnohem klidnější než samotná Budva tak je vyhledávané hlavně pro rodinnou dovolenou mezi turisty, pro které je Černá Hora místem, kam se chtějí ve svém volnu vypravit.

Asi 10 kilmetrů od Budvy leží Sveti Stefan, asi nejluxusnější hotelové městečko na východním pobřeží Jadranu. Několik hotelů se tu tísní na malém skalnatém poloostrůvku, spojeném s pevninou písečnou šíjí. Hotelová osada se během posledních desetiletí rozrostla i na přilehlém pobřeží a počet lůžek tak mohl být ještě navýšen. Na poloostrov mají přístup pouze ubytovaní hosté nebo ti z turistů, kteří si udělají rezervaci v některé z hotelových restaurací. Za last minute ceny je možné pořídit ubytování na ostrově Sveti Stefan za velmi výhodné ceny.

Barská riviéra není typickou přímořskou oblastí, kterou se Černá Hora proslavila. Nenachází se tady tak populární a známá letoviska jako například na sousední Budvanské riviéře. Barská riviéra je spíše regionem velkého turistického potenciálu, který zatím nebyl plně využit. Největším ze zdejších letovisek je Bar, po kterém je také celá riviéra pojmenována. Pro aktivní jedince, kteří zamíří na last minute zájezd právě do okolí Baru, je určitě příznivou zprávou, že oblast se výrazně zaměřuje na podporu vodních sportů. Mezi nimi vyniká jachting, pro který má Barská riviéra mimořádně dobré přírodní podmínky. Za tímto účelem byl vybudován na okraji Baru jachetní přístav se širokým zázemím služeb pro jachtaře, na který může být Černá Hora skutečně pyšná.

Nejjižnější částí Jaderského pobřeží je Ulcinjská riviéra, která se nachází jen několik kilometrů od místa, kde Černá Hora hraničí s Albánií. Nikde jinde na černohorském pobřeží nejsou pláže tak dlouhé a široké jako na riviéře u letoviska Ulcinj. A také jen na málo z nich je povrch tvořen tak jemným pískem, jako jsou ulcinjské pláže. Zajímvostí je, že pláže tady tvoří téměř polovinu celkové délky pobřeží. Turisté, kteří se vydají na nějaký last minute zájezd až na jih, kde Černá Hora sousedí s Albánií, se tak mají určitě na co těšit.

Černá Hora - další odkazy

Černá Hora - mohlo by vás zajímat

Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy do Černé Hory. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy do Černé Hory a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené v Černé Hoře ušetřit.

Černá Hora - alternativní last minute nabídky

Na výhodný zájezd last minute do Černé Hory ne? A jinam?

Černá Hora a nabídka zájezdů na poslední chvíli do Černé Hory vás nezaujala? Však to také nejsou jediné last minute zájezdy, které momentálně nabízíme. Zkuste nějakou jinou destinaci, ve které můžete strávit příjemnou dovolenou a ještě ušetřit.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist