Last minute Dominikánská republika

Dominikánská republika last minute

Láká vás kombinace Dominikánská republika a last minute zájezdy? Chystáte se strávit v Dominikánské republice dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat komplex Casa de Campo s letními sídly amerických boháčů v Bayahibe, krásnou pláž s jasně bílým pískem v Boca Chica nebo třeba vesnici umělců "Altos de Chavon" nedaleko města La Romana v La Romaně? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů do Dominikánské republiky. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte v Dominikánské republice nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Z výhodných zájezdů do Dominikánské republiky vybíráme

whala ! bávaro ***
1.6.(Pá) - 8.6.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel*** whala ! bávaro, Punta Cana - foto objektuletecky, all inclusive
37.502,- Kč, 25.096,- Kč
Sirenis Cocotal... *****
2.6.(So) - 9.6.(So), 7 nocí
Hotel Hotel***** Sirenis Cocotal Beach & Tropical Suites Casino, Punta Cana - foto objektuletecky, all inclusive
36.679,- Kč, 31.424,- Kč
Natura Park Beach... ****
29.5.(Út) - 8.6.(Pá), 10 nocí
Hotel Hotel**** Natura Park Beach Resort & Spa, Punta Cana - foto objektuletecky, all inclusive
38.292,- Kč, 32.812,- Kč
Grand Bahia... *****
2.6.(So) - 9.6.(So), 7 nocí
Hotel Hotel***** Grand Bahia Principe Punta Cana, Punta Cana - foto objektuletecky, all inclusive
38.473,- Kč, 33.986,- Kč
Luxury Bahia... *****
29.5.(Út) - 5.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel***** Luxury Bahia Principe Bouganville, La Romana - foto objektuletecky, all inclusive
37.752,- Kč, 33.593,- Kč
Caribe Club... ****
30.5.(St) - 6.6.(St), 7 nocí
Hotel Hotel**** Caribe Club Princess & Tropical, Punta Cana - foto objektuletecky, all inclusive
37.467,- Kč, 33.474,- Kč
Oblasti s last minute zájezdy

Kam v Dominikánské republice na zájezd typu last minute

V následujících oblastech v Dominikánské republice máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

Last minute zájezdy do Dominikánské republiky

Dominikánská republika - ilustrační fotografie Dominikánská republika - ilustrační fotografie Dominikánská republika - ilustrační fotografie

Přes 600 kilometrů čistých, přírodních pláží - to je Dominikánská republika. Kilometr za kilometrem se do nedohledna táhnou pláže s jemným pískem, jako stvořeným ke stavbě pískových hradů. Vlna za vlnou zve k osvěžujícímu koupání. Tento ostrov se stal velmi oblíbeným cílem dovolené. Nabízí místa jako např. Samaná, Punta Cana, La Romana, která jakoby vymyslel autor fantastických románů. Téměř mystická přírodní scenérie se spojuje s nejvyšší úrovní pohodlí a kvality.

Zábava uspokojí hosty s nejrůznějším vkusem. Dominikánská republika s pouhými 48 000 km2 obsahuje tolik rozličných ekosystémů, které lze jinak spatřit na cestě celým kontinentem. Po prvních třech karavelách objevitelů země následovalo mnoho dalších návštěvníků. Ti dnešní přilétají na osm mezinárodních letišť a to je osm bran otevřených celému světu. Denně je vypravováno více než 200 letů. Překrásně položená přístaviště nabízejí možnost bezpečného kotvení jachet a lodí všeho druhu. Dominikánská republika nabízí zábavu v nejlepším smyslu slova. Budete tak mít možnost zažít nová setkání, pocity i nezapomenutelné dojmy, na které budete moci dlouho vzpomínat.

Dominikánská republika - další odkazy

Dominikánská republika - mohlo by vás zajímat

Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy do Dominikánské republiky. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy do Dominikánské republiky a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené v Dominikánské republice ušetřit.

Dominikánská republika, to je dovolená plná exotických míst, nádherné přírody a nevšedních zážitků. Chtěli byste poznat tuto, v mnoha směrech tajemnou, zemi? Pak vám mohou být ku pomoci informace a zážitky od cestovatelů, kteří zde již byli.

Na stránkách Dominikánská republika naleznete, jaká úžasná místa skrývá, která pláž je údajně ta nejkrásnější či co můžete navštívit za památky. A také zde najdete aktuální předpověď počasí.

Dominikánská republika - alternativní last minute nabídky

Na výhodný zájezd last minute do Dominikánské republiky ne? A jinam?

Dominikánská republika a nabídka zájezdů na poslední chvíli do Dominikánské republiky vás nezaujala? Však to také nejsou jediné last minute zájezdy, které momentálně nabízíme. Zkuste nějakou jinou destinaci, ve které můžete strávit příjemnou dovolenou a ještě ušetřit.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist