Last minute Evropa

Evropa last minute

Láká vás kombinace Evropa a last minute zájezdy? Chystáte se strávit v Evropě dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat statisíce bunkrů určených k ochraně před nepřáteli v Albánii, vynikající podmínky pro last minute dovolenou v České republice nebo třeba zemi vína a sýrů s jejími skvosty jako je Paříž nebo zámky na Loiře ve Francii? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů do Evropy. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte v Evropě nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Z výhodných zájezdů do Evropy vybíráme

Rezidence Les... **
2.6.(So) - 9.6.(So), 7 nocí
Studio / Apartmán Studio / Apartmán** Rezidence Les Citronniers, Francie - foto objektuletecky, bez stravy
15.700,- Kč, 15.135,- Kč
Rezidence La... **
2.6.(So) - 9.6.(So), 7 nocí
Studio / Apartmán Studio / Apartmán** Rezidence La Rostagne, Francie - foto objektuletecky, bez stravy
15.214,- Kč, 15.026,- Kč
Des Orangers ***
31.5.(Čt) - 4.6.(Po), 4 noci
Hotel Hotel*** Des Orangers, Francie - foto objektuvlastní, snídaně
7.007,- Kč
Rezidence Les... **
2.6.(So) - 9.6.(So), 7 nocí
Studio / Apartmán Studio / Apartmán** Rezidence Les Jardins Du Cap, Francie - foto objektuvlastní, bez stravy
9.355,- Kč
Oblasti s last minute zájezdy

Kam v Evropě na zájezd typu last minute

V následujících oblastech v Evropě máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

Last minute zájezdy do Evropy

Evropa - ilustrační fotografie Evropa - ilustrační fotografie Evropa - ilustrační fotografie

Rozlohou je Evropa druhým nejmenším světadílem, ale počtem obyvatelstva je druhou nejlidnatější částí zeměkoule. Jedinou suchozemskou hranici (s Asií) tvoří pohoří Ural. Povrch Evropy je velmi pestrý. Hornatiny a vysoká pohoří tvoří většinu jižní Evropy, povrch severní Evropy je rovinatý. Hranici mezi severní a jižní částí Evropy tvoří Alpy, nejvyšší pohoří západní Evropy.

Víc než polovinu rozlohy Evropy však tvoří nížiny. Většina Evropy leží v severním mírném pásu. V západní Evropě se rozkládá západopřímořská oblast s převládajícími západními větry a s mírnou zimou i létem. Ve střední Evropě je podnební oblast přechodná, teplé léto se srážkami se střídá se zimou s trvalou sněhovou pokrývkou. Východní Evropa leží ve vnitrozemské oblasti s dlouhými, studenými zimami a horkými léty. Evropa je kolébkou tzv. západní civilizace, kontinentem s osobitým historickým, kulturním a hospodářským vývojem.

Evropa - další odkazy

Evropa - mohlo by vás zajímat

Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy do Evropy. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy do Evropy a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené v Evropě ušetřit.

Evropa - alternativní last minute nabídky

Na výhodný zájezd last minute do Evropy ne? A jinam?

Evropa a nabídka zájezdů na poslední chvíli do Evropy vás nezaujala? Však to také nejsou jediné last minute zájezdy, které momentálně nabízíme. Zkuste nějakou jinou destinaci, ve které můžete strávit příjemnou dovolenou a ještě ušetřit.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist