Last minute Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy last minute

Láká vás kombinace Kanárské ostrovy a last minute zájezdy? Chystáte se strávit na Kanárských ostrovech dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat proslulou vyhlídku El Mirador de la Peña na El Hierru, písečné duny v chráněné přírodní rezervaci El Jable na Fuerteventuře nebo třeba dům Casa de Colón, kde údajně přebýval Kryštof Kolumbus před svou cestou do Ameriky na Gran Canarii? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů na Kanárské ostrovy. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte na Kanárských ostrovech nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Z výhodných zájezdů na Kanárské ostrovy vybíráme

Seaside Los Jameos... ****
24.7.(Út) - 31.7.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Seaside Los Jameos Playa, Lanzarote - foto objektuletecky, snídaně
31.790,- Kč, 25.490,- Kč
Labranda Riviera... ****
25.7.(St) - 1.8.(St), 7 nocí
Studio / Apartmán Studio / Apartmán**** Labranda Riviera Marina, Gran Canaria - foto objektuletecky, all inclusive
30.990,- Kč, 24.990,- Kč
Guacimeta **
24.7.(Út) - 31.7.(Út), 7 nocí
Studio / Apartmán Studio / Apartmán** Guacimeta, Lanzarote - foto objektuletecky, all inclusive
20.890,- Kč, 16.990,- Kč
Princesa Yaiza *****
24.7.(Út) - 31.7.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel***** Princesa Yaiza, Lanzarote - foto objektuletecky, snídaně
39.790,- Kč, 32.490,- Kč
Teneguía Princess... ****
15.8.(St) - 22.8.(St), 7 nocí
Hotel Hotel**** Teneguía Princess & Spa, La Palma - foto objektuletecky, polopenze
30.890,- Kč, 25.510,- Kč
The Hotel Volcan... *****
24.7.(Út) - 31.7.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel***** The Hotel Volcan Lanzarote, Lanzarote - foto objektuletecky, polopenze
39.503,- Kč, 32.939,- Kč
Oblasti s last minute zájezdy

Kam na Kanárských ostrovech na zájezd typu last minute

V následujících oblastech na Kanárských ostrovech máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

Last minute zájezdy na Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy - ilustrační fotografie Kanárské ostrovy - ilustrační fotografie Kanárské ostrovy - ilustrační fotografie

Pro Kanárské ostrovy, autonomní společenství spadající do Španělského království, je charakteristická především jejich rozmanitost. Turisté, kteří se vypraví třeba na nějaký ten last minute zájezd právě na Kanárské ostrovy, tady najdou strmá pohoří, zlatavé písečné duny, křišťálově čistou vodu v moři, sněhobílé pláže i bujnou vegetaci připomínající prales. I to je důvodem, proč někdy bývají ostrovy Kanárského souostroví přirovnávány k miniaturním kontinentům.

Kanárské ostrovy patří vůbec k jedné z nejoblíbenějších prázdninových destinací pro turisty z Evropy. Celkem sedm velkých ostrovů Tenerife, Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, La Palma, La Gomera a El Hierro láká své návštěvníky na zájezdy typu last minute hlavně na své překrásné písečné pláže, průzračné a příjemně vyhřáté moře, stálé slunečné počasí a v neposlední řadě též jedinečnou přírodu. O jedinečnosti ostrovů věčného jara, jak se Kanárským ostrovům také někdy přezdívá, svědčí i skutečnost že hned čtyři z celkových sedmi velkých přírodních rezervací Španělska se nachází právě v tomto souostroví.

Ostrov Tenerife je největším z ostrovů Kanárského souostroví a dle některých znalců zdejších poměrů je také ostrovem nejzelenějším. V severní části ostrova je o něco chladněji, v jižní části naopak panuje teplejší klima a také je o poznání sušší. Na ostrově se nachází nejvyšší hora Kanárských ostrovů i celého Španělska Pico de Teide. Svou popularitu si ostrov Tenerife mezi turisty získal svým příjemným klimatem, rozmanitou přírodou a samozřejmě též svými krásnými písečnými plážemi. Na Tenerife se bude nejen na last minute dovolené líbit všem turistům, kteří pobytu u moře řádi kombinují s výlety do hor a vysokohorskou turistikou. Ani příznivci ostatních sportů se však určitě nebudou na Tenerife nudit. Na jeho plážích si budou moci vyzkoušet celou řadu vodních a plážových sportů a hráči golfu zde dokonce naleznou skvěle udržované golfové hřiště.

Fuerteventura je druhým největším a také nejvýchodněji položeným ostovem Kanárského souostroví. K africkému pobřeží je to odtud jen necelých 100 kilometrů. Kdo si pod pojmem dovolená na Kanárských ostrovech představuje lenošení a relaxaci na rozpáleném písku pláže, pro toho je Fuerteventura jasnou volbou, kam se na Kanárské ostrovy vypravit na last minute zájezd. Více než 150 pláží tady čeká na své návštěvníky a Fuerteventura se může pyšnit největší celkovou délkou pláží na ostrovech.

Dle některých propagačích materiálů o Kanárských ostrovech se prý na Fuerteventuře nacházejí ty nejkrásnější pláže celého souostroví, z nichž většina leží v blízkosti poloostrova Jandia na jižním výběžku. K těm nejznámějším patří Morro Jable, Playa de Sotavento a Playa de Cofete. Fuerteventura si získala značnou oblibu i mezi příznivci plachtění a windsurfingu, neboť pro provozování těchto sportů tady panují ty nejlepší podmínky. Stálý vítr vábí na ostrov špičky ve windsurfingu a pravidelně se zde pořádají závody v rámci mistrovství světě v tomto populárním sportu.

Gran Canaria, v pořadí třetí největší ostrov Kanárského souostroví, se nachází jižně od ostrova Tenerife a západně od Fuerteventury. Z pohledu turistiky jde pravděpodobně o nejznámější ostrov ze všech Kanárských ostrovů a tomu odpovídá i jeho turistická infrastruktura. Vedle moderních a luxusních hotelových resortů tady jeho návštěvníci najdou jedinečnou přírodou s mnoha druhy rostlin a živočichů, kteří se jinde na světě nevyskytují, nádherné písečné pláže, průzračně čisté moře a spoustou dalších zajímavostí a atrakcí.

Na ostrově Gran Canaria se nachází více než 160 pláží s jemným pískem na povrchu, které jsou lemovány velkými hotelovými komplexy, restauracemi a obchody. Kdo si na dovolené potrpí na luxus, bude se na Gran Canarii cítit na zájezdu last minute jako v ráji. K nejznámějším plážím ostrova patří pláže Maspalomas, Playa del Ingles nebo Puerto Rico. Nejrušnějším centrem ostrova Gran Canaria je letovisko Maspalomas, kde se nachází největší aquapark na ostrovech. Aquapark Aqualand je vedle pláží s mírným vstupem do vody jedním z hlavních důvodů, proč je Gran Canaria tak oblíbenou destinací pro last minute dovolenou mezi rodinami s malými dětmi.

Čtvrtý největší ostrov Kanárského souostroví Lanzarote dává svým návštěvníkům jasně najevo, že za jeho vznikem stojí výbuch dávné sopky. Četné sopečné kužely, červenohnědá údolí a různobarevné pláže tu dotvářejí jedinečnost tohoto místa. Písčité pláže podél pobřeží a blankytně modré moře tu vytvářejí udivující kontrast s vyprahlou vulkanickou krajinou ve vnitrozemí. A i když je ostrov místem, kde se na sopečných svazích v hojné míře pěstuje vinná réva, které se tady velmi dobře daří, většinu povrchu tohoto nejseverněji položeného ostrova z Kanárských ostrovů tvoří poušť červenohnědé barvy.

Pátým ostrovem v pořadí co do velikosti je La Palma. Jde o při pohledu od moře krásně zelený ostrov s příznivými klimatickými podmínkami, které vysloužili ostrovu plnému barev a strmých vrcholků hor přízvisko La Isla Bonita, tdy nádherný ostrov. Vzhledem k tomu, že jde o nevelký ostrov, je i počet pláží ve srovnání s většími ostrovy omezen. Ale pro aktivní jedince, kteří nechtějí celou svou dovolenou proležet na pláži, jde o ideální destinaci na zájezdy typu last minute. Příznivci pěší turistiky zde najdou celou řadu značených turistických tras a tak mohou jeden den strávit lenošením na pláži a den následující se vydat na tůru do hor.

Kanárské ostrovy - další odkazy

Kanárské ostrovy - mohlo by vás zajímat

Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy na Kanárské ostrovy. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy na Kanárské ostrovy a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené na Kanárských ostrovech ušetřit.

Kanárské ostrovy je seskupení několika vulkanických ostrovů a ostrůvků. Již delší dobu jsou ostrovy turisty oblíbenou volbou jako místo dovolené a příjemné bývají i ceny last minute nabídek na Kanárské ostrovy. Stačí si jen vybrat, který ostrov byste chtěli poznat zrovna vy.

Potřebujete pro své rozhodování znát aktuální teploty na jednotlivých ostrovech? Podívejte se na předpověď počasí na Kanárských ostrovech. A pokud se ptáte, kde jsou ty nejhezčí pláže, kam se podívat a co kde ochutnat, možná vám pomohou stránky zaměřené na Kanárské ostrovy.

Kanárské ostrovy - alternativní last minute nabídky

Na výhodný zájezd last minute na Kanárské ostrovy ne? A jinam?

Kanárské ostrovy a nabídka zájezdů na poslední chvíli na Kanárské ostrovy vás nezaujala? Však to také nejsou jediné last minute zájezdy, které momentálně nabízíme. Zkuste nějakou jinou destinaci, ve které můžete strávit příjemnou dovolenou a ještě ušetřit.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist