Last minute Kypr

Kypr last minute

Láká vás kombinace Kypr a last minute zájezdy? Chystáte se strávit na Kypru dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat osmihrannou zastřešenou fontánou v klášteře z 8.století či rozsáhlou expozici v Muzeu mořského života v Ayia Napě, vynikající podmínky pro last minute dovolenou na Bafře nebo třeba Je známá především díky mnoha zajímavým chrámům (mešita Lala Mustafa Pasa Cami) ze 16. století, kdy zde vládla Osmanská říše.Právě sem Shakespeare situoval svého Othella ve Famagustě? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů na Kypr. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte na Kypru nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Z výhodných zájezdů na Kypr vybíráme

Christofinia ***
31.5.(Čt) - 7.6.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel*** Christofinia, Ayia Napa - foto objektuletecky, polopenze
22.090,- Kč, 12.990,- Kč
Henipa ***
31.5.(Čt) - 7.6.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel*** Henipa, Larnaca - foto objektuletecky, polopenze
17.290,- Kč, 10.190,- Kč
Kapetanios ***
31.5.(Čt) - 7.6.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel*** Kapetanios, Protaras - foto objektuletecky, polopenze
18.990,- Kč, 11.490,- Kč
Athena Beach ****
31.5.(Čt) - 7.6.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel**** Athena Beach, Paphos (Pafos) - foto objektuletecky, polopenze
26.290,- Kč, 17.390,- Kč
Anastasia ****
31.5.(Čt) - 7.6.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel**** Anastasia, Protaras - foto objektuletecky, all inclusive
26.890,- Kč, 18.390,- Kč
Atlantica Miramare... ****
29.5.(Út) - 5.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Atlantica Miramare Beach, Limassol - foto objektuletecky, polopenze
31.058,- Kč, 21.408,- Kč
Oblasti s last minute zájezdy

Kam na Kypru na zájezd typu last minute

V následujících oblastech na Kypru máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

Last minute zájezdy na Kypr

Pobřeží u Akamasu Kypr - ilustrační fotografie Kypr - ilustrační fotografie

Ve východní části Středozemního moře, 70 kilometrů jižně od pobřeží Turecka a něco málo přes 100 kilometrů od syrských břehů leží ostrov Kypr. Na území třetího největšího ostrova ve Středozemním moři si v současnosti činí nárok dvě země, Řecko a Turecko. V jižní části ostrova Kypr se tak nachází mezinárodně uznávaná Kyperská republika, která je členem EU a na jejímž území se také nachází nejvíce kyperských letovisek, do kterých přilétají každou sezónu na zájezdy last minute turisté z celé Evropy. Sever ostrova pak náleží k Severokyperské turecké republice, kterou v současnosti uznává pouze Turecko a několik dalších států. V poslední době ale získávají mezi turisty na popularitě i resorty v severní části ostrova, mezi které se řadí například Kyrenia či Famagusta. Obě části od sebe odděluje Green Line, Zelená linie pod správou OSN, která rozděluje i hlavní město ostrova Nikósii.

Povrch ostrova Kypr je rozmanitý a jeho vnitrozemí je poměrně hornaté. Podél jižního pobřeží ostrova se táhne pohoří Troodos, které je současně národním parkem a oblíbeným místem pro výlety mezi příznivci pěší a horské turistiky, kteří se rozhodli strávit svůj last minute zájezd v jižním části ostrova Kypr. Návštěvníci severní části ostrova zase mohou podnikat výlety do pohoří Kyrenia, které je sice o něco nižší než Troodos, ale co do krásy a půvabu si s ním určitě nezadá.

Kromě působivých horstev však Kypr ukrývá i další přírodní krásy a zajímavá místa, která určitě stojí v čase zájezdu last minute za návštěvu. Mezi ty nejnavštěvovanější patří Cedrové údolí a Kaledonský vodopád v pohoří Troodos, jezero se slanou vodou Larnaca, nacházející se na nejjižnějším výběžku ostrova nedaleko stejnojmenného letoviska a národní park Akamas. Jižní část ostrova Kypr je z pohledu cestovního ruchu daleko více navštěvována než oblast pod správou Turecka a mezi nejvýznamější letoviska patří Ayia Napa, Protaras, Larnaca a Paphos.

Ayia Napa se nachází ve východním výběžku řecké části ostrova a přímo sousedí s resortem Protaras. Ayia Napa je oblíbeným turistickým letoviskem, v jehož blízkosti se nacházejí krásné písečné pláže a moře v okolí letoviska je průzračně čisté. Ayia Napa patří k rušnějším letoviskům a na last minute zájezdy sem míří především mladší ročníky. Ale ani rodiny s malými dětmi se tady neztratí, neboť vstup ze zdejších pláží do vody je mírný a pro malé děti tudíž bezpečný. A navíc je zde otevřený aquapark se spoustou atrakcí jak pro děti, tak pro dospělé. Aktivní jedinci si mohou vyzkoušet některý z vodních sportů jako je šnorchlování, potápění, vodní lyžování či plachtění nebo windsurfing.

Letovisko Protaras se nachází na východním pobřeží Kypru, severně od Ayia Napa. Jde o velmi živé letovisko, kterému se někdy přezdívá kyperské Las Vegas. Zábava tady totiž se západem slunce rozhodně nekončí a vedle mnoha barů, nočních klubů a diskoték je tady také v provozu celá řada heren, hracích automatů a také kasin. Kdo si ale na noční zábavu nepotrpí, bude si moci v Protarasu užívat jedny z nejhezčích pláží na Kypru. Zdejší písečná pláž určitě patří k tomu nejlepšímu, co může tento středomořský ostrov svým návštěvníkům nabídnout. Turisté, kteří rádi lenoší v rozpáleném písku a čas od času se chtějí zchladit v průzračně čistém moři se budou v Protarasu cítit jako v ráji.

Prázdninový resort Larnaca, který se nachází na západním pobřeží ostrova, patří dlouhodobě mezi nejnavštěvovanější prázdninové resorty na ostrově Kypr. Je to klidné přístavní městečko se spoustou pláží v okolí, které se táhnou až do vzdálenosti několika kilometrů a pravidelně získávájí ocenění Modré vlajky za svou čistotu. Někdy se městečku přezdívá Brána na Kypr, neboť se v něm nachází jak přístav, tak také letiště. Pláže letoviska Larnaca jsou pečlivě udržované a v jejich písku či jemných oblázcích se rozbíhají vlny průzračně čistého Středozemního moře. Nabízejí celou řadu plážových aktivit a sportovního vyžití, takže ani aktivní jedinci se na nich během svého last minute zájezdu určitě nebudou nudit.

Paphos, malé městečko u západního pobřeží ostrova, se řadí k jedné z nejpůvabnějších prázdninových oblastí na ostrově. Je ideálním místem pro ty, kteří rádi pozorují západy slunce zpod slunečníku nějaké útulné taverny. Paphos je malebné a příjemné starobylé městečko, ve kterém se nachází celá řada klasických starých domů a historických památek. Po celém městečku je roztroušeno mnoho restaurací, taveren a kaváren a v jeho těsné blízkosti mají turisté na zájezdech typu last minute k dispozici hned několik písčitých a kamenitých pláží. Městečko se dostalo až na Seznam UNESCO a podle legendy právě v Paphosu vystoupila na souš bohyně lásky Afrodita.

Kromě pláží a odpočinku však na Kypr přilétají nejen na last minute zájezdy ve velké míře i milovníci historie a obdivovatelé starých památek. Bohatá kyperská historie je patrná na celém území ostrova v podobě mnoha z dob od Římské říše až po středověk. Nechybí ruiny antických staveb, kláštery, kostely, mešity a ani dávné křižácké pevnosti.

Kypr - další odkazy

Kypr - mohlo by vás zajímat

Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy na Kypr. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy na Kypr a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené na Kypru ušetřit.

Kypr - alternativní last minute nabídky

Na výhodný zájezd last minute na Kypr ne? A jinam?

Kypr a nabídka zájezdů na poslední chvíli na Kypr vás nezaujala? Však to také nejsou jediné last minute zájezdy, které momentálně nabízíme. Zkuste nějakou jinou destinaci, ve které můžete strávit příjemnou dovolenou a ještě ušetřit.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist