Last minute Protaras

Protaras last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Protarasu. Pokud se chystáte v tomto letovisku na Kypru strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Protarasu a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů do Protarasu vybíráme

Mimosa ***
23.7.(Po) - 30.7.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel*** Mimosa, Protaras - foto objektuletecky, polopenze
26.990,- Kč, 14.990,- Kč

Protaras - last minute zájezdy

Letovisko Protaras se nachází na východním výběžku řecké části ostrova Kypr a přímo sousedí s dalším oblíbeným prázdninovým resortem Ayia Napa. Prázdninový resort Protaras měl být dle původního záměru jakýmsi protikladem k rušnějšímu středisku Ayia Napa a svůj poklidnější charakter si zachoval až do současnosti. Uvolněnou prázdninovou atmosféru ještě dokreslují větrné mlýny, které se tady ve velmi dobrém stavu dochovaly. Vzhledem k charakteru letoviska míří do Protarasu na last minute zájezdy na Kypr i rodiny s dětmi, neboť pro ně je zdejší prostředí jako stvořené.

Pláže na pobřeží resortu Protaras jsou známé nejen na Kypru a každoročně získávají ocenění Modré vlajky za svou čistotu. Hlavní městskou pláží je Fig Tree, která leží ve stejnojmenné zátoce. Spolu s pláží Vrissiana, kterou od Fig Tree oddělují skaliska vybíhající do moře, se písečný pruh pobřeží táhne v délce asi 1 kilometru prakticky přes celý Protaras. Na pláži s pozvolným vstupem do moře si její návštěvníci mohou užívat veškerého komfortu v podobě lehátek, slunečníků a možnosti vyzkoušet nejrůznější vodní sporty. Je zde půjčovna šlapadel a zájemci si mohou vyzkoušet jízdu na vodních lyžích a skůterch, windsurfing nebo let na padáku. Pláž lemují hotelové komplexy, které jsou vkusně zasazeny do parků a pláž tak v kombinaci se zelení působí velmi svěže.

Na pláži Vrissiana, která na severu navazuje na Fig Tree, je několik mol, sloužících ke vstupu do vody. Pláž Vrissiana je několikanásobně větší než Fig Tree a i tady mají turisté k dispozici slunečníky, plážová lehátka a pláž je lemována vzrostlými palmami. Vzhledem k její blízkosti u centra letoviska Protaras jde o velmi populární pláž a i když má na délku téměř kilometr, v hlavní sezóně může být občas přeplněná.

Ti z turistů, kteří preferují na last minute zájezdech klidnější místa a vyhledávají spíše soukromí než populární a hojně navštěvované pláže, se mohou vydat na několik menších pláží v zastrčených zátokách většinou severním směrem od centra letoviska Protaras. Vzhledem k jejich poloze jde o pláže chráněné před vlivy počasí, s klidnými vodami, vhodnými pro šnorchlování a objevování kyperského podmořského života. K takovým plážím patří například pláž Kapparis, oblíbená zejména mezi místními, která poskytuje dobré zázemí a současně není tolik navštěvována turisty. Další z nich je pak pláž v zátoce Green Bay. I tady mají turisté možnost vypůjčit si lehátky a slunečníky, ale není zde žádné centrum vodních sportů a tak je pláž velmi klidná. Pláž Louma, která se nachází asi 4 kilometry severně od pláže Fig Tree, patří také ke klidnějším plážím letoviska Protaras.

Naopak jižně od centra resortu Protaras, asi 2 kilometry severně od mysu Greco, se nachází pláž Konnos. Pláž má povrch z jemného písku zlaté barvy a mezi turisty, přilétajícími na zájezdy last minute právě do regionu Protaras, je velmi oblíbená. Pláž je vybavena toaletami, šatnami, sprchami se sladkou vodou a každoročně je jí udělována Modrá vlajka za její čistotu.

Prakticky celé pobřeží prázdninového resortu Protaras je lemováno moderními a vybavenými hotelovými komplexy, které svým hostům poskytují služby na vysoké úrovni. Hoteloví hosté mají vedle komfortního ubytování s výhledem na azurově modré vody Středozemního moře k dispozici celou řadu sportovních a zábavních zařízení, ke kterým patří kupříkladu kurty na tenis, nejrůznější wellness centra nebo posilovny.

Vzhledem k tomu, že Protaras byl od začátku plánován jako alternativa pro pro turisty, kteří chtějí prožít čas svého last minute zájezdu ve východní části ostrova Kypr a současně nechtějí pobývat v rušném letovisku Ayia Napa, se tady noční život soustřeďuje hlavně do hotelových barů. Několik nočních podniků je pak také otevřeno podél hlavní třídy, procházející celým Protarasem. Komu by to nestačilo, může se vydat na návštěvu právě do Ayia Napa a tam si užít zábavu až do rána.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely v Protarasu s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** AnastasiaHotel****
Protaras

Hotel**** Anastasia BeachHotel****
Protaras

Hotel*** Cavo MarisHotel***
Protaras

Hotel*** Cavo Maris BeachHotel***
Protaras

Hotel*** Cavo Maris BeachHotel***
Protaras

Hotel**** Crystal SpringsHotel****
Protaras

Hotel**** Crystal Springs BeachHotel****
Protaras

Hotel*** ChrystallaHotel***
Protaras

Hotel*** Iris BeachHotel***
Protaras

Hotel*** KapetaniosHotel***
Protaras

Hotel*** Kapetanios BayHotel***
Protaras

Protaras - další odkazy

Protaras - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Protarasu, naleznete na stránce slev na zájezdy do Protarasu. Kompletní nabídku zájezdů do Protarasu lze nalézt na stránce zájezdy do Protarasu.

Protaras - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Protarasu ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Protarasu vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd na Kypr, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte na Kypru skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než v Protarasu.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist