Last minute Portugalsko

Portugalsko last minute

Láká vás kombinace Portugalsko a last minute zájezdy? Chystáte se strávit v Portugalsku dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat vynikající podmínky pro last minute dovolenou v Jižním Portugalsku nebo třeba sopku Pico Ruivo, třetihorní prales Laurisilva či přístav v hlavním městě Funchal na Madeiře? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů do Portugalska. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte v Portugalsku nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Z výhodných zájezdů do Portugalska vybíráme

Mimosa ***
1.6.(Pá) - 8.6.(Pá), 7 nocí
Studio / Apartmán Studio / Apartmán*** Mimosa, ostrov Madeira - foto objektuletecky, snídaně
19.490,- Kč, 9.490,- Kč
Pestana Royal ****
1.6.(Pá) - 8.6.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel**** Pestana Royal, ostrov Madeira - foto objektuletecky, all inclusive
33.190,- Kč, 18.990,- Kč
Riu Palace Madeira ****
1.6.(Pá) - 8.6.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel**** Riu Palace Madeira, ostrov Madeira - foto objektuletecky, polopenze
31.390,- Kč, 19.390,- Kč
Four Views Oasis ****
1.6.(Pá) - 8.6.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel**** Four Views Oasis, ostrov Madeira - foto objektuletecky, polopenze
25.390,- Kč, 15.790,- Kč
Savoy Calheta Beach ****
1.6.(Pá) - 8.6.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel**** Savoy Calheta Beach, ostrov Madeira - foto objektuletecky, all inclusive
34.480,- Kč, 21.780,- Kč
Pestana Ocean Bay ****
1.6.(Pá) - 8.6.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel**** Pestana Ocean Bay, ostrov Madeira - foto objektuletecky, all inclusive
28.690,- Kč, 18.690,- Kč
Oblasti s last minute zájezdy

Kam v Portugalsku na zájezd typu last minute

V následujících oblastech v Portugalsku máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

  Last minute zájezdy do Portugalska

  The National Pantheon Pláž v Porto Covo Portugalsko - ilustrační fotografie

  Jednou z velmi oblíbených destinací na evropském kontintentě pro letní dovolenou a letecké last minute zájezdy je Portugalsko. To se nachází v západní části Iberského poloostrova a kromě pevninské části k němu ještě náleží dvě souostroví v Atlantském oceánu. Těmi známějšími ostrovy jsou Madeira a Porto Santo, které leží asi 500 kilometrů severně od Kanárských ostrovů a druhým souostrovím jsou Azorské ostrovy, které se nacházejí asi 1000 kilometrů západním směrem od portugalského pobřeží. Nejatraktivnější turistickou destinací je Madeira, kam míří téměř dvě třetiny všech turistů, kteří si zvolili Portugalsko jako místo, kde stráví dny volna a odpočinku. Třetina turistů míří na pevninu a z nic valná většina na jih, do regionu Algarve. A jen asi necelých 10% turistů přilétá na Azorské ostrovy.

  Ostrov Madeira je mezi turisty znám především pro své klidné prostředí, ideální pro odpočinek od ruchu a shonu velkoměst, malebné horské scenérie, které mohou někomu na zájezdu typu last minute připadat jako z fantasického filmu a v neposlední řadě též krásnou přírodou. Vedle koupání se ve vyhřátých vodách Atlantiku je Madeira skvělým dovolenkovým místem pro aktivní jedince, neboť turistika má na tomto ostrově dlouhou tradici a pěší výlety kolem levád (jak se tady říká zavlažovacím kanálům, kterými je ostrov doslova protkán) patří k nezapomenutelným zážitkům. Příroda na ostrově je lidskou rukou téměř nedotčená a kvůli své syté barvě je Madeira někdy nazývána zeleným ostrovem.

  Na ostrově se nenachází mnoho písečných pláží, na které jsou turisté zvyklí z pevniny a které Portugalsko v katalozích cestovních kanceláří velmi často charakterizují. Nejznámější zdejší pláží je Praia Formosa, dlouhá pláž s černým pískem. Další a podstatně menší oblázkové pláže, většinou ukryté v malých zátokách, jsou roztroušené po celém ostrově. Nejčastěji však turisté na last minute dovolené na Madeiře vstupují do moře přímo z uhlazených útesů a skal. Voda v moři je tady až neuvěřitelně čistá, neboť na dně není písek, který by byl vířen příbojem a snižoval viditelnost. Zajímavou možnost ke koupání pak poskytují také přírodní lávové bazény, které se nacházejí ve severní části ostrova nedaleko Porto Moniz.

  Nejnavštěvovanější částí na pevnině je region Algarve, který se táhne podél celého jižního pobřeží. Ten je naopak na dlouhé písečné pláže velmi bohatý a díky stálému slunečnému počasí, které tady prakticky po celý rok panuje, jsou last minute zájezdy do této oblasti populární od jara do podzimu. Portugalsko a Algarve však nejsou jen nekonečné písčité pláže, táhnoucí se na kilometry daleko. I tady lze najít malebná zákoutí a malé zastrčené pláže, na kterých budou mít jejich návštěvníci dostatek soukromí a klidu na bezstarostný odpočinek. Jen se k nim musí jít o pár kilometrů dále od populárních prázdninových resortů a letovisek.

  Centrem celého Algarve je městečko Albufeira, které se nachází asi 40 kilometrů východním směrem od města Faro. V jeho těsné blízkosti se nachází hned několik pláží, které se proslavily daleko za hranicemi i tak malé země, jakou Portugalsko je. K těm nejznámějším patří Praia dos Pescadores, která je největší pláží ve městě, nacházející se jen kousek o jeho historického jádra. K dalším pak patří například Praia de Santa Eulalia východně od Albufeiry, Praia do Castelo nedaleko malého poloostrova vybíhajícího do moře západně od města a konečně Praia de Maria Luisa přímo ve městě.

  Turisté, přilétající na last minute zájezdy do Algarve, přistávají na letišti ve městě Faro. Nejbližší pláž že od něj asi 7 kilometrů, takže není úplně ideálním místem pro letní pobyt u moře. Co ale Faro proslavilo je noční život. Kdo se na dovolené rád baví a den pro něj nekončí se západem slunce, měl by alespoň jednou Faro navštívit. Zdejší diskotéky zná celé Portugalsko a milovníci noční zábavy si tady určitě přijdou v hojné míře na své.

  Je trochu škoda, že jen málokdo si pod slovem Portugalsko vybaví i Azorské ostrovy. Toto zapomenuté portugalské souostroví má přitom svým návštěvníkům tolik co nabídnout. Teplota na Azorech je po celý rok velmi příjemná a tak se tady daří exotickým květinám a tropickému ovoci. Příroda je zde nedotčená a hýří desítkami nejrůznějších barev. Ke koupání tady mají turisté v čase zájezdu typu last minute k dispozici několik pláží, které na své místo na turistickém nebi zatím čekají. Zajímavostí je, že na Azorských ostrovech se nachází i nejvyšší hora Portugalska Pico.

  Portugalsko - další odkazy

  Portugalsko - mohlo by vás zajímat

  Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy do Portugalska. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy do Portugalska a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené v Portugalsku ušetřit.

  Portugalsko - alternativní last minute nabídky

  Na výhodný zájezd last minute do Portugalska ne? A jinam?

  Portugalsko a nabídka zájezdů na poslední chvíli do Portugalska vás nezaujala? Však to také nejsou jediné last minute zájezdy, které momentálně nabízíme. Zkuste nějakou jinou destinaci, ve které můžete strávit příjemnou dovolenou a ještě ušetřit.

  Hledat last minute

  Hledat last minute

  pobytové
  lyžařské
  Novinky

  Novinky

  9.5.2018
  Last minute Mallorca 7.990,-

  Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

  2.5.2018
  Prázdniny v Bulharsku

  Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

  26.4.2018
  Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

  Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

  Kontakty

  Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
  Aktuální výše slev na zájezdy

  Největší slevy na zájezdy

  Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

  O e-zajezdy.cz

  O e-zajezdy.cz

  Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

  Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

  Také provozujeme

  VLNA.cz, 2018

  TOPlist