Last minute Olympská riviéra

Olympská riviéra last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů na Olympskou riviéru. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Řecku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů na Olympskou riviéru a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Olympská riviéra - last minute zájezdy

Olympská riviera se nachází jižně od Thessaloniki a patří mezi nevyhledávanější oblasti Řecka. Platí to zejména pro oblast Pieria. Dominantou krajiny je pyšný masiv Olympu. Můžete zde obdivovat možství historických klenotů řecké kultury. Příjemné středomořské klima a atraktivnost prostředí vytvářejí téměř ideální předpoklady k prožití nazapomenutelné dovolené.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely na Olympské riviéře s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** AfroditaHotel***
Nei Pori

Hotel** Ammos BeachHotel**
Paralia

Hotel*** AnaisHotel***
Korinos

Hotel***** Cavo Olympo Luxury Resort And SpaHotel*****
Litochoro

Hotel*** Dion Palace ResortHotel***
Litochoro

Hotel*** EuropeHotel***
Paralia

Hotel*** Golden SunHotel***
Mesagala

Penzion** MariaPenzion**
Nei Pori

Hotel*** Olympion MelathronHotel***
Platamonas

Hotel*** Olympion MelathronHotel***
Platamonas

Olympská riviéra - další odkazy

Olympská Riviéra - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu na Olympskou riviéru, naleznete na stránce slev na zájezdy na Olympskou riviéru. Kompletní nabídku zájezdů na Olympskou riviéru lze nalézt na stránce zájezdy na Olympskou riviéru.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist