Last minute ostrov Kalymnos

Ostrov Kalymnos last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů na Kalymnos. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Řecku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů na Kalymnos a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů na Kalymnos vybíráme

Oasis **
1.6.(Pá) - 8.6.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel** Oasis, ostrov Kalymnos - foto objektuletecky, snídaně
16.990,- Kč, 16.141,- Kč

Ostrov Kalymnos - last minute zájezdy

Čtvrtý největší ostrov v souostroví Dodekanes. Jeho povrch je převážně hornatý a okouzlí vás panenskou přírodou a nádhernými plážemi. Zachovaly se zde také početné historické památky – hrady, pevnosti a starobylé kostely. Mezi nejkrásnější pláže na ostrově patří Massouri, Mirties a Arginondas, situované na západním pobřeží.

Hlavní město Pothia je poměrně rušné, kouzelné je panorama s kamennými domy a domečky šplhajícími se po hřbetech masivních skal. Ve městě se nachází také muzeum s artefakty z doby kamenné a sbírkami potápěčskými a námořními. Asi 10 kilometrů od hlavního města leží velmi úrodné údolí Vahti, které je raritou ostrova. Jeho obyvatelé tu dlouhá léta pěstují citróny a pomeranče.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely na Kalymnosu s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Studio / Apartmán**** Elena VillageStudio / Apartmán****
Armeos

Hotel** Kantouni BeachHotel**
Kantouni

Hotel** OasisHotel**
Massouri

ostrov Kalymnos - další odkazy

Ostrov Kalymnos - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu na Kalymnos, naleznete na stránce slev na zájezdy na Kalymnos. Kompletní nabídku zájezdů na Kalymnos lze nalézt na stránce zájezdy na Kalymnos.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist