Last minute ostrov Naxos

Ostrov Naxos last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů na Naxos. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Řecku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů na Naxos a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů na Naxos vybíráme

Finikas Suites ****
30.5.(St) - 7.6.(Čt), 8 nocí
Hotel Hotel**** Finikas Suites, ostrov Naxos - foto objektuletecky, snídaně
32.730,- Kč, 31.390,- Kč

Ostrov Naxos - last minute zájezdy

Naxos je největším ostrovem kyklandského souostroví (jeho rozloha je 428 km2). Proslavil se nejkrásnějšími plážemi a typicky řeckou architekturou. Hlavní město Naxos leží na severozápadním pobřeží ostrova. Největšími turistickými lákadly jsou památky v hlavním městě, hlavně fragment Apolónova chrámu, tzv. Portara, tyrkysové moře a neopakovatelná atmosféra. Největší olivové háje jsou situované u hlavního přístavu Chalkí, v úrodné oblasti Tragéa. V této části ostrova se nachází celá řada byzantských kostelů. K nejzajímavějším patří opevňovací věže - Pírgos Dellagrázia a Pírgos Markopolíti.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely na Naxosu s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Studio / Apartmán** AmpelakiStudio / Apartmán**
Plaka

Hotel** Archipelagos EconomyHotel**
Agios Georgios Naxos

Hotel**** Finikas SuitesHotel****
Agios Georgios Naxos

Studio / Apartmán** KetiStudio / Apartmán**
Plaka

Studio / Apartmán**** ParadisosStudio / Apartmán****
Plaka

Studio / Apartmán**** Plaka 1Studio / Apartmán****
Plaka

Studio / Apartmán** Studia NikolettaStudio / Apartmán**
Agios Prokopios

Studio / Apartmán*** VerandaStudio / Apartmán***
Plaka

ostrov Naxos - další odkazy

Ostrov Naxos - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu na Naxos, naleznete na stránce slev na zájezdy na Naxos. Kompletní nabídku zájezdů na Naxos lze nalézt na stránce zájezdy na Naxos.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist