Last minute ostrov Paros

Ostrov Paros last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů na Paros. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Řecku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů na Paros a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů na Paros vybíráme

Archipelagos ****
30.5.(St) - 7.6.(Čt), 8 nocí
Hotel Hotel**** Archipelagos, ostrov Paros - foto objektuletecky, snídaně
34.070,- Kč

Ostrov Paros - last minute zájezdy

Páros, jeden z větších kyklandských ostrovů, leží asi šest kilometrů západně od Naxosu, asi dva kilometry jihozápadně se nachází malý ostrov Antiparos. Dřív byl známý jako naleziště velmi kvalitního, poloprůsvitného mramoru. Nacházejí se zde nádherná místa, pláže, na kterých je ideální vítr pro surfing, potápění a jízdu na koních.

Mezi místní pamětihodnosti patří kostel Ekatontapliani. Z přístavního městečka Páros je možné se pohodlně přepravit na okolní ostrovy, případně podnikat túry po okolí. Náoussa je rybářským přístavem se zajímavým benátským hradem. Je určená pro mladší generace toužící po zábavě a diskotékách.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely na Parosu s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** AlbatrosHotel***
Logaras

ostrov Paros - další odkazy

Ostrov Paros - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu na Paros, naleznete na stránce slev na zájezdy na Paros. Kompletní nabídku zájezdů na Paros lze nalézt na stránce zájezdy na Paros.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist