Last minute ostrov Rhodos

Ostrov Rhodos last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů na Rhodos. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Řecku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů na Rhodos a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů na Rhodos vybíráme

Asteria **
31.5.(Čt) - 7.6.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel** Asteria, ostrov Rhodos - foto objektuletecky, snídaně
13.790,- Kč, 7.180,- Kč
Vergina Sun ***
31.5.(Čt) - 7.6.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel*** Vergina Sun, ostrov Rhodos - foto objektuletecky, bez stravy
14.590,- Kč, 7.980,- Kč
Princess Flora ***
31.5.(Čt) - 7.6.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel*** Princess Flora, ostrov Rhodos - foto objektuletecky, polopenze
15.490,- Kč, 8.480,- Kč
EL Greco **
31.5.(Čt) - 7.6.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel** EL Greco, ostrov Rhodos - foto objektuletecky, polopenze
15.790,- Kč, 8.980,- Kč
Summer Dream ***
31.5.(Čt) - 7.6.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel*** Summer Dream, ostrov Rhodos - foto objektuletecky, all inclusive
16.990,- Kč, 9.980,- Kč
Triantafillas ***
31.5.(Čt) - 7.6.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel*** Triantafillas, ostrov Rhodos - foto objektuletecky, snídaně
15.090,- Kč, 8.980,- Kč

Ostrov Rhodos - last minute zájezdy

ostrov Rhodos - ilustrační fotografie ostrov Rhodos - ilustrační fotografie ostrov Rhodos - ilustrační fotografie

Ostrov Rhodos je největším z Dodekanéských ostrovů a leží pouhých 20 kilometrů od Turecka. Patří mezi jeden z nejoblíbenějších řeckých ostrovů mezi turisty pro svoji malebnou přírodu, čisté pláže a mnoho perfektně obnovených památek. Některé se datují do doby Maltézských rytířů, takže během nejen last minute zájezdu na Rhodos je opravdu na co se koukat. Kromě Rhodosu jsou součástí Dodekanés ještě třeba ostrovy Kos, Karpathos, Kalymnos a pak ještě další, menší řecké ostrovy.

Se svou rozlohou necelých 1400 km2 mu patří čtvrté místo, co do velikosti, mezi ostrovy Řecka. Žije zde více jak 100.000 obyvatel a díky mírnému a příjemnému klimatu je Rhodos ideálním místem k prožití klidné dovolené. Ačkoliv již také několik let patří mezi špičku při hledání letních dovolených, dá se říci, že je tu stále levněji než třeba na Krétě. Narazíme-li navíc při hledání ještě na cenově výhodnou nabídku last minute zájezdů na Rhodos, je výběr tohoto místa dokonalý.

Břehy ostrova omývají vody dvou moří, Středozemního z jižního směru a Egejského ze severu. Nejvíce turistů přijíždí na zájezd na Rhodos do stejnojmenného hlavního městě ostrova, které se nachází na samém nejsevernějším cípu ostrova. Během své dlouholeté existence vládlo městu a ostrovu několik národů a díky tomu zde dnes mohou turisté se zájmem o historii na zájezdech obdivovat přímo úchvatné antické stavby. V okolí města naleznete také nejvíce hotelových komplexů a hotelů. Zkrátka je zde k dispozici všechno, co je potřeba k dokonalému last minute zájezdu k moři a k perfektní dovolené.

Východní část ostrova doporučujeme především těm návštěvníkům, kteří na zájezdu preferují klid, odpočinek a na dovolené se chtějí především koupat v příjemně prohřátém a průzračně čistém moři. Oblíbenými letovisky na východním pobřeží jsou Lindos, situovaný na malém poloostrově, Faliraki se svou dlouhou písečnou pláží, Reni Koskinou, kde stojí jedny z nejlepších hotelů na ostrově, Kolymbia s příjemnou eukalyptovou alejí a také sem bývá řazeno letovisko Kiotari, které nabízí svým návštěvníkům komplexní turistické služby a zájezdy do Kiotari patří k velmi žádaným, zejména pak zájezdy s last minute slevou.

Patříte-li spíše mezi aktivně zaměřené turisty, vyhledávající zábavu a rušný noční život, pak se vydejte na západ ostrova Rhodos. Ixia je zřejmě nejznámější letovisko, kde si užijí především milovníci surfingu a nočního života. Dalším letoviskem na západě je Ialyssos, nebo také Trianta. Jde sice o menší letovisko, ale nabídka nočních barů a diskoték uspokojí každý rok tisíce návštěvníků, kteří se rozhodli strávit svůj last minute zájezd do Řecka právě zde.

Pláže na Rhodosu jsou jak písečné, tak také, a to ve většině případů, oblázkové. To může být při chození na boso pro některé z turistů místy nepříjemné a proto bývají někdy doporučovány boty do vody. Situace ovšem rozhodně není taková, jako například v letoviscích v Egyptě, kde jsou boty do vody kvůli korálům v moři nutností. Mezi nejpopulárnější rhodské pláže patří například oblíbená pláž Ladiko, kde může být ale problém v nejvyšší sezóně, kdy je na Rhodos pořádáno nejvíce leteckých zájezdů, najít volné místo. V letovisku Afandou je zase nejdelší pláž na ostrově Rhodos. Je to několik kilometrů dlouhá oblázková pláž, kde najdou návštěvníci Rhodosu klid a pohodu. Kdo se na Rhodos dostane s last minute slevou, návštěvy Afanadou určitě nebude litovat a možná právě na této pláži stráví celou svou dovolenou.

Místní obyvatelé jsou známí svou pohostinností a kromě architektonických památek jsou na ostrově Rhodos k vidění také zajímavé přírodní lokality. Mezi ty nejznámější patří určitě Údolí motýlů. Jedná se o 5 kilometrů dlouhé zelené údolí, které je v měsíci červnu a srpnu doslova zaplaveno miliony motýlů. Dalším zvláštním místem ostrova je Sedm pramenů. Toto místo se nachází mezi městy Colymbia a Archipolis a jde na poměrně suchém a vyprahlém ostrově o prakticky stále zelenou oblast, která nikdy nevysychá. Sedm pramenů vyvěrá do potoka, který pak celou oblast zavlažuje.

Archeologických a historických památek je na ostrově takové množství, že se turisté se zájmem o antiku a středověk na Rhodos neustále vracejí a nemalá část z nich čeká do poslední chvíle, zda se na Rhodos neobjeví nějaký zajímavý last minute zájezd. Mezi nejzajímavější patří zbytky kolosu Rhodského, které se údajně nacházejí v hlavním městě ostrova u přístavu Madráki. V městečku Lindos mohou jeho návštěvníci obdivovat zbytky starého řeckého města. Dominantou Lindosu je hrad, tyčící se nad mořem, z kterého je krásný výhled na nedaleký chrám na skále, zasvěcený bohyni Athéně Lindské.

Last minute zájezdy do Řecka, a zvláště ty na ostrov Rhodos, patří v každoroční nabídce cestovních kanceláří k těm nejžádanějším a nabídka se tomuto zájmu o Rhodos ochotně přizpůsobuje. Takže si stačí jen vybrat datum, možná trochu zariskovat a zkusit počkat na nějaký atraktivní last minute a můžete na dovolené v Řecku poznávat krásy a užívat si téměř nekonečné pohostinnosti tohoto řeckého ostrova.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely na Rhodu s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Aelia ResortHotel***
Afandou

Hotel***** Afandou BayHotel*****
Afandou

Hotel***** Afandou Bay SuitesHotel*****
Afandou

Hotel*** Afandou BeachHotel***
Afandou

Hotel*** Afandou BeachHotel***
Afandou

Hotel*** AfricaHotel***
město Rhodos

Hotel*** AglaHotel***
město Rhodos

Hotel*** AchousaHotel***
Faliraki

Studio / Apartmán*** Achousa StudiosStudio / Apartmán***
Faliraki

Hotel***** Aldemar Amilia MareHotel*****
Kalithea

Hotel*** Alfa Alexandria ClubHotel***
Kolymbia

  Následující Zobrazit další hotely na Rhodu1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27
ostrov Rhodos - další odkazy

Ostrov Rhodos - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu na Rhodos, naleznete na stránce slev na zájezdy na Rhodos. Kompletní nabídku zájezdů na Rhodos lze nalézt na stránce zájezdy na Rhodos.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist