Last minute Severní Amerika

Severní Amerika last minute

Láká vás kombinace Severní Amerika a last minute zájezdy? Chystáte se strávit v Severní Americe dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat památky, které zde zanechala indiánská kultura či svědectví pozdější koloniální minulosti v Mexiku nebo třeba vynikající podmínky pro last minute dovolenou v USA? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů do Severní Ameriky. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte v Severní Americe nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Z výhodných zájezdů do Severní Ameriky vybíráme

Best Western Mardi... ***
1.6.(Pá) - 9.6.(So), 8 nocí
Hotel Hotel*** Best Western Mardi Gras, USA - foto objektuletecky, bez stravy
30.990,- Kč
Days Inn Thunderbird ***
1.6.(Pá) - 9.6.(So), 8 nocí
Hotel Hotel*** Days Inn Thunderbird, USA - foto objektuletecky, bez stravy
29.990,- Kč
Gulfcoast Inn Naples ***
1.6.(Pá) - 9.6.(So), 8 nocí
Hotel Hotel*** Gulfcoast Inn Naples, USA - foto objektuletecky, bez stravy
28.990,- Kč
The Outrridger... ***
1.6.(Pá) - 9.6.(So), 8 nocí
Hotel Hotel*** The Outrridger Beach Resort, USA - foto objektuletecky, bez stravy
36.990,- Kč
Oblasti s last minute zájezdy

Kam v Severní Americe na zájezd typu last minute

V následujících oblastech v Severní Americe máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

  Last minute zájezdy do Severní Ameriky

  Severní Amerika - ilustrační fotografie Severní Amerika - ilustrační fotografie Severní Amerika - ilustrační fotografie

  Severní Amerika je největší světadíl na západní polokouli. Z geografického hlediska k ní řadíme i Střední Ameriku, Karibik a největší ostrov Grónsko. Přestavuje nejvýznamnější hospodářskou a politickou oblast světa. Geologicky nejstarší část kontinentu tvoří Kanadský štít, s množstvím údolí, řek a jezer. Západní část vyplňuje mladé pohoří Kordillery, které se táhnou od Aljašky a oddělují tichooceánskou oblast od vnitrozemí. Převážná část kontinentu leží v mírném klimatickém pásmu, oblast u mexického zálivu v subtropickém a jižní část Floridy zasahuje do tropického pásma. Téměř 80 % obyvatel Severní Ameriky žije ve městech. Hlavní koncentrace obyvatelstva se soustřeďují do třech oblastí – na atlantickém pobřeží, v jezerní oblasti a na tichomořském pobřeží. USA je hospodářsky nejvyspělejším státem, rozlohou 4. a počtem obyvatel 3. nevětší stát na světě. Kanada je 2. nejrozlehlejší stát na světě. K jeho hospodářské vyspělosti přispělo i obrovské přírodní a nerostné bohatství.

  Severní Amerika - další odkazy

  Severní Amerika - mohlo by vás zajímat

  Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy do Severní Ameriky. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy do Severní Ameriky a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené v Severní Americe ušetřit.

  Severní Amerika - alternativní last minute nabídky

  Na výhodný zájezd last minute do Severní Ameriky ne? A jinam?

  Severní Amerika a nabídka zájezdů na poslední chvíli do Severní Ameriky vás nezaujala? Však to také nejsou jediné last minute zájezdy, které momentálně nabízíme. Zkuste nějakou jinou destinaci, ve které můžete strávit příjemnou dovolenou a ještě ušetřit.

  Hledat last minute

  Hledat last minute

  pobytové
  lyžařské
  Novinky

  Novinky

  9.5.2018
  Last minute Mallorca 7.990,-

  Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

  2.5.2018
  Prázdniny v Bulharsku

  Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

  26.4.2018
  Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

  Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

  Kontakty

  Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
  Aktuální výše slev na zájezdy

  Největší slevy na zájezdy

  Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

  O e-zajezdy.cz

  O e-zajezdy.cz

  Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

  Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

  Také provozujeme

  VLNA.cz, 2018

  TOPlist