Last minute Karibik a Stř. Amerika

Karibik a Stř. Amerika last minute

Láká vás kombinace Karibik a Stř. Amerika a last minute zájezdy? Chystáte se strávit v Karibiku nebo ve Střední Americe dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat Aquaventure - jeden z největších vodních zábavních parků na světě na ostrově s příznačným názvem Paradise Island na Bahamách, životem překypující korálové útesy obydlené četnými hejny pestrobarevných rybek na Bonairu nebo třeba speleology velmi vyhledávané jeskyně v přírodní rezervaci Christoffel National Park či vraky lodí a letadel v mělkých pobřežních vodách na Curacau? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů do Karibiku nebo do Střední Ameriky. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte v Karibiku nebo ve Střední Americe nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Z výhodných zájezdů do Karibiku nebo do Střední Ameriky vybíráme

Melia Peninsula... ****
31.5.(Čt) - 7.6.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel**** Melia Peninsula Varadero, Kuba - foto objektuletecky, all inclusive
39.747,- Kč, 32.431,- Kč
Sol Palmeras ****
31.5.(Čt) - 7.6.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel**** Sol Palmeras, Kuba - foto objektuletecky, all inclusive
33.559,- Kč, 31.332,- Kč
Playa Caleta ****
29.5.(Út) - 6.6.(St), 8 nocí
Hotel Hotel**** Playa Caleta, Kuba - foto objektuletecky, all inclusive
29.490,- Kč, 28.490,- Kč
Gran Caribe Club... ***
29.5.(Út) - 9.6.(So), 11 nocí
Hotel Hotel*** Gran Caribe Club Kawama, Kuba - foto objektuletecky, all inclusive
32.590,- Kč, 31.490,- Kč
Barlovento ****
29.5.(Út) - 6.6.(St), 8 nocí
Hotel Hotel**** Barlovento, Kuba - foto objektuletecky, all inclusive
34.290,- Kč, 33.190,- Kč
Arenas Doradas ****
29.5.(Út) - 6.6.(St), 8 nocí
Hotel Hotel**** Arenas Doradas, Kuba - foto objektuletecky, all inclusive
32.890,- Kč, 31.890,- Kč
Oblasti s last minute zájezdy

Kam v Karibiku nebo ve Střední Americe na zájezd typu last minute

V následujících oblastech v Karibiku nebo ve Střední Americe máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

Last minute zájezdy do Karibiku nebo do Střední Ameriky

Karibik a Stř. Amerika - ilustrační fotografie Karibik a Stř. Amerika - ilustrační fotografie

Střední Amerika patří územně k Severní Americe. Rozkládá se na jih od hranic USA, se kterými sousedí největší středoamerický stát – Mexiko. Leží zde největší město na světě Mexico City. Na úzké šíji podél Mexického zálivu, který spojuje Severní Ameriku s Jižní, se nacházejí další státy a také významný a slavný Panamský průplav. Velkým lákadlem této oblasti jsou památky, které připomínají slavné civilizace Aztéků a Mayů. Dlouhými bělostnými plážemi a nádhernou přírodou láká Kostarika.

Ztělesnění exotického snu představují ostrovy v Karibském moři. Dělí se na tři hlavní skupiny ostrovů: Bahamy, Velké Antily (Kuba, Hispaniola, Jamajka a Portoriko) a Malé Antily (Martinik, Guadeloupe, Trinidad, Tobago, Závětrné a Návětrné ostrovy a Panenské ostrovy).

Ostrovy nabízejí průzračné moře, bílé pláže lemované palmami a hotely uprostřed bujné vegetace. Některé ostrovy žijí bohatým společenským životem, jiné jsou klidné a ticho narušuje jen šplouchání moře a šumění palem.

Karibik a Stř. Amerika - další odkazy

Karibik a Stř. Amerika - mohlo by vás zajímat

Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy do Karibiku nebo do Střední Ameriky. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy do Karibiku nebo do Střední Ameriky a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené v Karibiku nebo ve Střední Americe ušetřit.

Karibik a Stř. Amerika - alternativní last minute nabídky

Na výhodný zájezd last minute do Karibiku nebo do Střední Ameriky ne? A jinam?

Karibik a Stř. Amerika a nabídka zájezdů na poslední chvíli do Karibiku nebo do Střední Ameriky vás nezaujala? Však to také nejsou jediné last minute zájezdy, které momentálně nabízíme. Zkuste nějakou jinou destinaci, ve které můžete strávit příjemnou dovolenou a ještě ušetřit.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist