Last minute Thajsko

Thajsko last minute

Láká vás kombinace Thajsko a last minute zájezdy? Chystáte se strávit v Thajsku dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat rozvaliny bývalého hlavního města v Ayutthayi, královské letní sídlo Bang Pa In či největší pagodu na světě v Nakhon Pathom v Bangkoku, rafflesii, největší rostlinu na světě v národním parku Lam Ru či Khao Sok se svými více jak 1 km vysokými strmými horami pokrytými pralesem v Khao Laku nebo třeba četné vodopády a krásné mořské laguny na Ko Koodu? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů do Thajska. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte v Thajsku nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Z výhodných zájezdů do Thajska vybíráme

Andaman Cannacia... ****
31.5.(Čt) - 8.6.(Pá), 8 nocí
Hotel Hotel**** Andaman Cannacia Resort & Spa, Phuket - foto objektuletecky, polopenze
29.290,- Kč, 25.790,- Kč
Peach Blossom Resort ****
31.5.(Čt) - 8.6.(Pá), 8 nocí
Hotel Hotel**** Peach Blossom Resort, Phuket - foto objektuletecky, snídaně
26.490,- Kč, 23.590,- Kč
Royal Lanta Resort ***
11.6.(Po) - 20.6.(St), 9 nocí
Hotel Hotel*** Royal Lanta Resort, Ko Lanta - foto objektuletecky, snídaně
29.490,- Kč, 26.290,- Kč
Bamboo Beach Hotel... ***
29.5.(Út) - 7.6.(Čt), 9 nocí
Hotel Hotel*** Bamboo Beach Hotel And Spa, Phuket - foto objektuletecky, snídaně
22.690,- Kč, 20.490,- Kč
Layana Resort &... *****
20.6.(St) - 29.6.(Pá), 9 nocí
Hotel Hotel***** Layana Resort & Spa, Ko Lanta - foto objektuletecky, snídaně
35.890,- Kč, 32.590,- Kč
Kata Thani Phuket... *****
31.5.(Čt) - 8.6.(Pá), 8 nocí
Hotel Hotel***** Kata Thani Phuket Beach Resort, Phuket - foto objektuletecky, snídaně
28.390,- Kč, 26.590,- Kč
Oblasti s last minute zájezdy

Kam v Thajsku na zájezd typu last minute

V následujících oblastech v Thajsku máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

Last minute zájezdy do Thajska

Thajsko - ilustrační fotografie Thajsko - ilustrační fotografie Thajsko - ilustrační fotografie

Thajsko, oblíbená země nejen pro last minute dovolenou, se nachází v jihovýchodní Asii a pro mnoho turistů je splněnou představou o opravdové exotické destinaci. Thajsko nabízí svým návštěvníkům vše, co si mohou od last minute zájezdu k tropickému moři přát. Dlouhé pláže s jemným bílým pískem, lemované vzrostlými kokosovými palmami a až neuvěřitelně čisté voda v moři se svou pronikavě tyrkysovou barvou je scenérie, kvůli které létají na jaře a na podzim turisté nejen z Evropy tisíce kilometrů do této vzdálené země.

Většina návštěvníků Thajska, kteří si přilétají užít zdejší moře a pláže, míří na jeho východní či jihovýchodní pobřeží. Po celou dobu pobytu v Thajsku mají turisté k dispozici takřka nepřeberné možnosti zábavy a způsobů, jak trávit svůj volný čas. Kromě lenošení na dlouhých bílých plážích a koupání v prohřátém moři si tady mohou turisté užít i po západu slunce. Nejrůznější restaurace, noční kluby, diskotéky a obchody a obchůdky se vším možným zbožím se tady starají o to, aby se ten, kdo si zvolil Thajsko jako destinace, ve které stráví zasloužený čas odpočinku, nenudil ani přes den a ani v noci.

Vybrat si Thajsko jak cíl své cesty je jedna věc, rozhodnou se, ve které části pak dovolenou strávit je věc druhá a častokrát také tak těžší. Nabídka prázdninových resortů v Thajsku je skutečně velmi široká a co letovisko, to světově známý pojem.

Jedním z vůbec nejznámějších thajských regionů je ostrov Phuket. Jedinečná kombinace strmých hor, deštného pralesa a tmavě modrého moře laká do těchto končin každým rokem desetitisíce turistů nejen na last minute zájezdy z celého světa. A místní nejznámější pláž Patong je splněným snem každého turisty, který rád kombinuje odpočinek na sněhobílém písku přes den se zábavou po setmění. Jen kousek od pláže čekají na své návštěvníky nejrůznější restaurace, bary, noční kluby a diskotéky a zábava v nich obvykle končí až s východem slunce. Kdo si chce na zájezdu last minute užít Thajsko i v noci, je Phuket jasná volba.

Souostroví Phi Phi se nachází asi 50 kilometrů jihovýchodně od Phuketu a podle mnoha propagačních materiálů vypadá Thajsko právě jako tyto ostrovy. Jedinečné skalní útvary tady vystupují do závratné výšky a na jejich strmých svazích se dobře daří tropické vegetaci, jejíž sytě zelená barva dodává skalním věžím unikátní vzhled. Nejznámější zdejší pláží je opičí pláž Monkey Beach a to hned ve dvojím podání. Ta známější se nachází nedaleko pláže Tonsai ve stejnojmenném zálivu.

Typické pevninské Thajsko je pak Bangkok a nedaleko ležící město Pattaya. Ta přiláká každým rokem statisíce turistů mířících za zábavou a odpočinkem na sněhobílých plážích. Kdo si o last minute dovolené potrpí na komfort a luxus, určitě by se měl alespoň podívat na téměř kilometr dlouhou pláž Wong Amat Beach v severní části Pattayy. I když se pláž nachází nedaleko centra města, je poměrně čistá a lemují jí moderní a luxusní pětihvězdičkové hotely.

Více než 50 malých ostrovů tvoří prázdninový resort Ko Chang, který patří mezi last minute zájezdy k nejžádanějším a který velmi často reprezentuje Thajsko v katalozích cestovních kanceláří. Oblíbenou místní pláží je Klong Kloi, jejímž poznávacím znamením je sněhobílý písek a lesík kokosových palem v její blízkosti. Přímo proti zálivu, ve kterém Klong Kloi leží, se nachází několik neobydlených ostrůvků, porostlých bujnou vegetací.

K velmi oblíbeným místům v destinacích jako je Thajsko patří lokality s nějakým symbolem. Ostrov Ko Samui je označován jako ostrov lásky. Nejoblíbenější zdejší pláží je Chaweng Beach nedaleko letiště na ostrově, současně nejdelší pláží celého Ko Samui. Ta svým návštěvníkům nabízí vše, co může turista zvyklý na komfort očekávat. V blízkosti pláže se nacházejí četné restaurace, bary, taneční kluby a další podniky, které se postarají o zábavu turistů na zájezdech last minute i po setmění.

Ostrov Koh Kood se nachází ve východní části Thajského zálivu, nedaleko od hranic s Kambodžou. Celý ostrov je pokrytý deštným pralesem a na ostrově je jen pár hotelů. Místní pláže jdou vyhledávány především pro svou krásu a nádherná panoramata. K takovým patří Natural Beach v malém zálivu na západním pobřeží ostrova.

Thajsko je zkrátka jedinečné a není se co divit, že last minute zájezy a Thajsko patří na jaře a na podzim k nejskloňovanějším slovům v cestovních kancelářích, které se na Thajsko a další exotické země specializují.

Thajsko - další odkazy

Thajsko - mohlo by vás zajímat

Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy do Thajska. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy do Thajska a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené v Thajsku ušetřit.

Thajsko - alternativní last minute nabídky

Na výhodný zájezd last minute do Thajska ne? A jinam?

Thajsko a nabídka zájezdů na poslední chvíli do Thajska vás nezaujala? Však to také nejsou jediné last minute zájezdy, které momentálně nabízíme. Zkuste nějakou jinou destinaci, ve které můžete strávit příjemnou dovolenou a ještě ušetřit.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist