Last minute Tunisko

Tunisko last minute

Láká vás kombinace Tunisko a last minute zájezdy? Chystáte se strávit v Tunisku dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat hammametský Kasbah, španělskou pevnost z 15. století či medinu z roku 904 v Hammametu, ve středověku obávané pirátské hnízdo,atrakcí města Mahdia je rybářský přístav, ze kterého vyplouvají ke svému lovu rybáři s lucernami v Mahdii nebo třeba za pozornost v Monastiru stojí Bourghibova mešita,Ribat – impozantní klášterní stavba z 8. století,Velká mešita z 9.století a mauzoleum 1. tuniského prezidenta Habiba Bourghiby v Monastiru? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů do Tuniska. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte v Tunisku nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Z výhodných zájezdů do Tuniska vybíráme

Royal Garden Palace *****
29.5.(Út) - 5.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel***** Royal Garden Palace, ostrov Djerba - foto objektuletecky, all inclusive
25.490,- Kč, 10.290,- Kč
Palm Azur ****
29.5.(Út) - 5.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Palm Azur, ostrov Djerba - foto objektuletecky, all inclusive
17.290,- Kč, 7.190,- Kč
Venice Beach ***
29.5.(Út) - 5.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel*** Venice Beach, ostrov Djerba - foto objektuletecky, all inclusive
14.990,- Kč, 6.490,- Kč
Club Lella Meriam ****
29.5.(Út) - 5.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Club Lella Meriam, Zarzis - foto objektuletecky, all inclusive
14.490,- Kč, 6.690,- Kč
Zita Beach ****
29.5.(Út) - 5.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Zita Beach, Zarzis - foto objektuletecky, all inclusive
15.890,- Kč, 7.390,- Kč
Diana Beach ***
29.5.(Út) - 5.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel*** Diana Beach, Zarzis - foto objektuletecky, all inclusive
14.620,- Kč, 6.990,- Kč
Oblasti s last minute zájezdy

Kam v Tunisku na zájezd typu last minute

V následujících oblastech v Tunisku máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

Last minute zájezdy do Tuniska

Večer v tuniském hlavním městě Tunisu Pláž na poloostrově Cap Bon Punský přístav

Tunisko je zemí slunce, čistého moře a krásných pláží. Příznivá cena last minute zájezdů umožňuje stále většímu počtu zájemců navštívit tuto nejsevernější zemi Afriky, vzdálenou pouhých 140 km od Sicílie

Mezi další její klenoty patří kultura, nesčetné archeologické památky, neočekávané krajiny, málo navštěvované pamětihodnosti a to vše blízko pláží a známých mořských letovisek.

Také budete mít možnost objevit užitek a radost z thalassoterapie, kouzlo zdejších golfových hříštích, napětí při večeru stráveném v kasinu nebo závan dobrodružství na saharském Velkém Jihu.

Tunisko je také v první řadě moderní země. Má skvělou silniční sít, rychlou a pohodlnou dopravu, lékařskou a záchrannou infrastrukturu srovnatelnou s naší a GSM, které funguje na celém území.

Co se hotelnictví týče, dá se řícit, že patří k jedněm z nejmodernějších a podléhá přísné kontrole v souladu s evropskými normami. To všechno je vám k dispozici za méně než 2,5 hodiny letu. Tunisská kuchyně, se vyznačuje ohromující originalitou a tradiční recepty jsou dostatečně různorodé. Tuto hostinu doplňují vína, které si můžete vychutnat při posezení ve stínu mimóz nebo uprostřed datlových palem. Tunisko je zkrátka země, kterou byste měli určitě navštívit.

Tunisko - další odkazy

Tunisko - mohlo by vás zajímat

Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy do Tuniska. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy do Tuniska a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené v Tunisku ušetřit.

Tunisko - alternativní last minute nabídky

Na výhodný zájezd last minute do Tuniska ne? A jinam?

Tunisko a nabídka zájezdů na poslední chvíli do Tuniska vás nezaujala? Však to také nejsou jediné last minute zájezdy, které momentálně nabízíme. Zkuste nějakou jinou destinaci, ve které můžete strávit příjemnou dovolenou a ještě ušetřit.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist